Svatba na zámku Liblice v roce 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, máme předběžně zamluvený termín 22.6. na zámku Liblice, kdo z vás tam má také svatbu v roce 2013...pojďte se podělit o zkušenosti a nápady emoticon Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
@verlis1 Dnes jedu do Liblic domlouvat podrobnosti ohledně utajeného násupu a další detaily. :-) Asi budu měnit fotografku. To je věc, u které se nějak nemůžu rozhodnout :-( V neděli jedu na první zkoušku šatů, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
@kdyby tak až budeš mít další podrobnosti ohledně utajeného nástupu, tak dej vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajda3 Fajn, zítra napíšu.
Odpovědět
Týjo už je rok 2013 a já zatím s přípravy nějak nepostoupila )).. Chystáme se tam v blízké době zajet podívat a doufám že se domluvíme na nějakém tom termínu. Tak nakonec tam budeme mít jen obřad venku s focením a konec :) oběd-jídlo-oslavu spojíme u známých v restauraci kam po obřadu a focení všichni pojedeme. Jinak k obřadu venku bych chtěla ne nahrávky ale živou hudbu housle, violončelo, flétna, harfa, klávesy. Uvidíme co nabídnou no. Kde tedy plánujete obřad ? Venku či v Mramorovém sále, který je také překrásný ?!! Holky přemýšlela jsem, že si chci udělat svatební fotky i v Praze, jelikož jsem cizinka a chceme stejně v budoucnu někam zmizet z ČR. Co myslíte v den svatby je to blbost se táhnout ještě do prahy, den před svatbou zase nechci aby mě můj milovaný viděl v šatech :P :) a den po svatbě abychom nebyli unavení... co si o tom myslíte ?? mám se do toho pouštět ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kajda3 Tak jsem se nedozvěděla nic, co by se nedalo čekat. Přijede kolona aut, která zajede za zámek zaparkovat. Auto nevěsty zůstane u vchodu, kde se jí někdo ujme a odvede do jednoho z pokojů, kde bude čekat, až budou všichni nastoupení. Pokoje jsou hezké, dá se tam potom i fotit. Já ale doufám, že bude hezké počasí a budeme fotit venku, takové fotky se mi líbí víc. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kdyby Díky za info :-) No jsem na to zvědavá, hlavně jak se mi podaří se utajit až do Liblic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
|-| ..."zavřete oči, odcházím"... |-| ... :-) Mě jenom zaujalo Vaše sdělení, že jste hledala od Průhonic až k Lipnu a my jsme u kláštera Zlatá Koruna a v blízkosti Českého Krumlova. A při tom toulání po jihu Čech by mi bylo líto, kdybyste nenarazila také na náš statek :-). Takže si to, prosím, nevysvětlujte, že to má spojitost se zámkem v Liblicích. Tam je to opravdu moc hezké a přejeme Vám i všem dalším nevěstám co budou mít sňatek v Liblicích krásnou svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pension_kraus : děkuji za vysvetleni :)
Odpovědět
Profilova fotka
@verlis1 :-) až pojedete kolem, zastavte se u nás :-) Přejeme krásnou svatbu a šťastný společný život :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem obdržela zálohovou fakturu na 100% částky za obřad. Je to normální?
Odpovědět
Ahoj holky, obřad s hudbou vychází na cca 8500 Kč? je to tak? Pokud budete mít svoji hudbu, nic se nepřiplácí, já to tak budu mít. Co se týče zálohové faktury, já jsem ještě nic neplatila. Bylo mi řečeno, že to vše stačí až budeme 100% na všem domluvené - zda si ozdobím restauraci sama, připravím si kytky atd....a nějak se to zatím - naštěstí neřeší.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, a kdy mas termin svatby??
Odpovědět
Profilova fotka
@nika7384 Já už jsem termín potvrdila, takže jsem dostala fakturu. Přítele hrozně rozčiluje, že by měl platit za něco předem 100%.
Odpovědět
Profilova fotka
@verlis1 25.5.2013
Odpovědět
já mám taky potvrzeny termín, a to už dlouho. Jen se dohadujeme, jak jsem psala, o tom, zda si to ozdobime sami a tak. Vy to mate sice v kvetnu, my az v srpnu,ale i tak mi prijde divne, ze se plati 100% částky.
Odpovědět
Profilova fotka
@kdyby : myslela jsem, kdy ma svatbu NIKA7384, ty to mas na profilu :-) myslim, ze jsi dostala fa. protoze mas tady z nas nejblizsi termin, nam treba rekla,ze nam posle fa. behem ledna a mame svatbu v cervnu, tzn. ze kdyz ty mas svatbu v kvetnu, tak ti poslala fa.o mesic driv :) Ale taky jsem myslela,ze se plati od vseho 50%...ma to rict rovnou, ale na co se nezeptas, to se nedovis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verlis1 Přesně. Já čekala taky maximálně 50% z částky. Nedá se nic dělat a budeme to muset zaplatit.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem čekala, že pak na faktuře bude 50% záloha. A jakou má ta faktura splatnost?
Odpovědět
@verlis1 ahaaa, já mám svatbu 3.8.
Odpovědět
Ještě se Vás holky zeptát, vy teda máte některá toho svatebního koordinátora přímo ze zámku? Já si nějak nedokážu představit, že bych já či ženich měl všechno dirigovat, kontrolovat a tak....
Odpovědět
Profilova fotka
@kajda3 Splatnost má 14 dní.
Odpovědět
Profilova fotka
@nika7384 Já jsem si ho objednala, tak jsem na to zvědavá. Měl by se ujmout mě při tom utajeném nástupu a pak asi lidí, aby je usadil. Kamarádka takhle taky měla zaplaceného koordinátora a pak jim za něj nezaplatila, protože nic z toho, co měl, neudělal. Nastupovala k oltáři stejně s lidmi, ne že by si užila uličku....barva výzdoby byla jiná. Prostě to pos....Bylo to na jiném zámku.
Odpovědět
Profilova fotka
@kdyby : tak to je strasny, ze to takhle nekde muzou dopustit a muzu se zeptat, na jakem zamku se tak stalo?? ja zatim toho koordinatora objednavat nechci, ale uvidime...spis bych se rada porradila s nekym, kdo uz svatbu v liblicich mel...
Odpovědět
Profilova fotka
@verlis1 Bylo to na zámku Kačina u Kutné Hory. Ostatní lidé to třeba nevnímají, ale ona jako nevěsta to měla zkažené.... Doufám, že u nás vše proběhne v pořádku :) Už jsi vybrala dort? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kdyby : dort ted nejak neresim, ja vzdycky mam takove obdobi, treba tyden,kdy resim deset veci najednou a pak zase tyden, kdy neresim nic a nechce se me do toho a ted je to obdobi,kdy se me nechce :D
Odpovědět
Profilova fotka
@verlis1 To mám taky tak :)
Odpovědět
@verlis1 já to mám přesně tak, zrovna období, kdy se mi nechce řešit vůbec nic :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?