Svatba na zámku Liblice v roce 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, máme předběžně zamluvený termín 22.6. na zámku Liblice, kdo z vás tam má také svatbu v roce 2013...pojďte se podělit o zkušenosti a nápady emoticon Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
@xhlam11: no, to tech 65 lidi na obed vyjde pak celkem na ranec no..po rodinnem obede se budem asi pravdepodobne presouvat na Lobeč, je to asi pul hodinky od sebe. Jinak dekuju za prani a taky preji uspesny novy rok a hlavne at se nam vsem ta svatba vyvede jeste lepe,nez si prejeme :) !!
Odpovědět
Profilova fotka
@xhlam111 Ahoj, kde budete mít hostinu??
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby: Budeme ji mít nejspíš v Dolních Beřkovicích v restauraci (doufám). Protože přítel to chce mít pořad na zámku, ale to já nechci..
Odpovědět
Profilova fotka
take preji vse nej.do noveho roku a hlavne at se nam vsem ta svatba vydari jeste lepe,nez si prejeme :) Oslavu po obede bychom meli mit na Lobči, coz je asi pul hodinky od Liblic.
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít něco kolem těch 25 lidí, aby nám to tak akorát vyšlo na ten pronájem restaurace zdarma. Ale více lidí bychom na obědě stejně mít nechtěli, ten chceme mít jenom pro nejbližší rodinu, abychom si je užili, než začne večerní řádění na party, který si asi zase užijou hlavně kamarádi. :-) Jinak na zámku nám dělali pro jistotu kalkulaci oběda pro 30 osob a i s pronájmem Mramorového sálu, koordinátorkou, občerstvením na terase během focení a dalšími serepetičkami nás to vyšlo na 30 tisíc, což nám připadá ok, protože např. na Dobříši jenom obřad stojí 15 000 Kč, a je to bez hudby, kterou si musí každý zajistit sám, bez přípitku, a parkování je před zámkem je na hodinách, takže si myslím, že v Liblicích je cena dobrá, a hlavně ten klídek a soukromí, to je k nezaplacení. No a fotografku budeme mít Lenku Seničovou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucifinka : jj, my taky planujem okolo tech 25 lidi,abysme nemuseli platit ten pronajem :) Nam dali cenu neco okolo 24.000,-ale nemame tam občerstvení na terase, jen obed pro 25osob plus obřad. Budete dokupovat i ten welcome drink?? My jsme o tom premysleli, a rekli jsme si,ze to je asi zbytecny.....fotografa uz mame a ted akorat resim vizazistu a kadernika :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj my budeme mít svatbu v Liblicích 27.dubna, poté přejíždíme zpět do Prahy kde budeme mít hostinu a následně raut. Komunikace se zámkem byla zatím velmi příjemná, neměli s ničím problém a byli velmi vstřícní. Všem držím palce ať se vydaří jejich svatba!
Odpovědět
Ahoj, i my budeme mít svatbu na zámku v Liblicích dne 7.9.2013. Budeme tam mít i oběd (asi pro 25 lidí). Fotografa už také máme. Jen ještě nemáme dořešené místo, kde budeme mít večerní párty...Komunikace se zámkem je bezvadná, jsme v kontaktu s paní Gärtnerovou, která je moc příjemná...
Odpovědět
Profilova fotka
@blannche Ahoj, tak ty mas svatbu asi jako jedna z prvnich holek tady :) takze uz jsi asi s připravamy nejdál :) Co vse uz mas zarizene a jakeho mas fotografa a kadernika/vizazistu?? Objednavali jste si welcome drink, nebo jen ten obrad za 8.500,-???
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik1111 ahoj a vitej mezi nas :) ty se mas, ze mas svatbu az v zari,to mas jeste spousty casu :) my to mame podobné, obrad a obed v Liblicich a vecerni party na Lobči. Jakeho mate fotografa? Budete objednavat ten welcome drink? a co dort?? vyberes si z ty jejich nabidky, nebo odjinud??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ktere budete mit v Liblicich i obed, objednavate dort primo z Liblic, nebo si ho nechate privezt odjinud a objednavate welcome drink?? me to prijde trochu zbytecny, ale nevim. A mate nekdo zkusenost s dobrym vizazistou/kadernikem?? Diky
Odpovědět
Profilova fotka
@verlis1 ahoj, mám zatím zajištěné šaty, kadeřnici (kadeřnictví Spirála v Praze, úžasná Petra Buncová ke které chodím už leta), fotografa (Potůčkovi), místo hostiny a rautu (restaurace Leta Páně, která je v nádherném prostředí zámeckého parku u rybníka). Na zámku máme obřad a menší rautíkové pohoštění (aby lidé nehladověli zatímco se budeme fotit:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@blannche :restauaci leta pane znam, to je pocernicich vid? je to tam moc hezke...na saty bych chtela jit pristi tyden, se zbezne mrknout, jak dlouho dopredu je potreba rezervace?
Odpovědět
@verlis1 Fotografa Milana Vinše. Jinak welcome drink nemáme...Chtěla byrt dort z Liblic, ať ho nemusíme nijak přepravovat. Možná se podívám na inspiraci tady a donesu nějakou fotku :) Na šaty jsem se ještě ani nedívala, ale možná tento měsíc bych ráda vyrazila :)
Odpovědět
Profilova fotka
@verlis1 Myslíš rezervace na šaty? Záleží na tom z jakého jsou salónu. Ale je pravda, že se v zásadě shodovali a říkali, že aby to bylo na pohodu a měla jsi z čeho vybírat, tak 4 měsíce dopředu.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik1111 taky mi to prijde lepsi mit ten dort primo z liblic,ale vic se mi libi dorty z jinych cukraren,tak nevim, jestlki je nejaka moznost jim ukazat,jaky dort si predstavujes?
Odpovědět
Profilova fotka
@blannche JJ.myslela jsem rezervaci na saty, vubec jsem nemela tuseni, jak dopredu se to musi objednat. Diky :)
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě jeden dotaz, budete objednávat svatební koordinátorku?? Nabízí se na celý den, to bych nechtela, nebo na dobu svatebního obřadu za 1.000,-Kč a to právě nevim, jestli jo nebo ne, jestli to vlastne vubec k necemu je, nemam moc predstavu,ale do obradni sine prece vsichni trefi, nebo co je presne jeho naplni prace??
Odpovědět
Profilova fotka
My máme koordinátorku na celý svatební den, chceme si s přítelem svatbu užít a moc se nenervovat. Koordinátorka nám například zajistí výzdobu, donášku dortu, organizaci lidí, bude kontrolovat jednotlivé dodavatele... všechny starosti a problémy půjdou přes ní. Vždycky je individuální jakou službu poptáváš. Můžeš mít koordinaci celé svatby kde ti posílají předvybrané dodavatele a ty jen určuješ co ano a co ne a pak koordinaci svatebního obřadu nebo koordinaci svatebního ne. Čistě jen obřad mi přijde taky na houby, největší stresy jsou v průběhu dne aby všechno klaplo. Jak se kdo posadí, to zvládne matrika nebo někdo z rodiny.
Odpovědět
Profilova fotka
@blannche : aha, tak to jsem nevedela, jak to presne je s temi koordinacemi :) Pani Gartnerova nam v zaslane nabidce poslala jen koordinaci svatebniho dne, ne cele svatby. Takze vy mate objednanou tu koordinaci za 4.000,-Kč??? A pises, ze zajisti vyzdobu a donasku dortu, vzdyt ale nemate hostinu na zamku, ne?? Takze tu koordinaci nemas od zamku, nebo se pletu??
Odpovědět
Profilova fotka
@verlis1 na koordinátorku jsem se zběžně ptala a paní, co se nám věnovala v Liblicích, nám naznačila, že vlastně během toho všeho tam někdo bude, aby to mělo nějakou úroveň. Koordinátora za 1000,- chápu jako spíš příplatek, když chceš být v utajení, aby tě nikdo před obřadem neviděl ;-) což teda zrovna moc nechápu, proč si to účtují, ale budiž...
Odpovědět
Profilova fotka
nevěsty, a nevíte, na kolik přijde, když si vybereme vlastní hudbu na obřad? Ještě jsem to s nikým v Liblicích neřešila, jen mám kontakt na pána, který má hudbu na starosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@verlis1 my nemáme koordinaci přes zámek Liblice ale přes agenturu Creative Weddings. Jestli si v Liblicích účtují tisíc korun, asi je to spíš o nabízené organizaci (seřazení svatebčanů a tak). Zvaž co je pro vás důležité, je to samozřejmě taky otázka peněz. Koordinace svatebního dne se od lepších agentur pohybuje průměrně kolem deseti tisíc.
Odpovědět
Profilova fotka
@kajda3 ahoj nám poslali z Liblic několik hudebních balíčků. Žádný se nám ale nelíbí, tak to chceme řešit individuálně, tj. dodáme si vlastní hudbu. Předpokládám, že za to Liblice nebudou chtít žádný příplatek.
Odpovědět
Profilova fotka
@blannche já mám právě pocit, že asi jo, ale psala jsem tam ohledně výběru vlastní hudby a nic o příplatku nepsali. Tak uvidíme... taky chceme svou, z balíčku bych si možná i vybrala, ale přítel by to asi nerozdýchal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě ohledně té koordinace nám ta paní říkala, že tam na to seřazení hostů apod. bude někdo, kdo má zrovna službu a to že se neplatí. Ten příplatek 1000,- je spíš za nevěstu v utajení.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nevim, jestli se neco priplaci za vlastni hudbu, ja si asi vyberu ten set č.1 celkem se mi to libi a nechce se mi moc premyslet a vybirat neco svyho. Nam prave v Liblicich nikdo nerekl, jak je to s tou organizaci svatebniho dne, jen nam prisla nabidka na organizaci svatebniho dne za 4.000,-Kč. Takze snad to je tak jak pisete, ze to řazení hostů a organizace toho obradu zajistuje v ramci ceny nekdo kdo ma sluzbu nebo matrika. Cena 10.000 ,- za agenturu mi prijde moc, ale treba jeste zmenim nazor, az nebudu vedet co a jak :) Jo a jeste jsem si tenhle tyden objednala pokoj na pripravu, protoze nechci,aby vizazistka a kadernice jezdily ke me domu....
Odpovědět
Profilova fotka
@verlis1 já mám koordinátorku Janu Kalhousovou z Creative Weddings, má výborné ceny, např. koordinace celého dne včetně výzdoby má za 7500.
Odpovědět
Profilova fotka
@verlis1 Já myslím, že se nic nepřiplácí, já chci mít svou hudbu.. :) A ty se budeš připravovat až v zámku, jestli tomu dobře rozumím?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se budu pripravovat na 90% az na zamku :) Uz to mam objednane
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?