Svatba na zámku Kuks, srpen 2009. Máte nějaké rady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, mám svatbu 08.08.2009 na Kuksu a bohužel jsem tady nikoho podobného nenašla ;-(? Ráda bych nějaké rady a zkušenosti, třeba s kosmetičkou, kadeřnicí atd. okolo Jaroměře, České Skalice, tak pokud mi některá můžete poradit, doporučit, budu moc ráda. Díky ;-)
Odpovědět
Ahoooj, omlouvam se, ale vubec nebyl cas na odepsani :-(. Představ si, mam krasnou jobovku, jelikož kosmetička, kterou jsem kontaktovala a nakonec se i domluvila, tak nemá líčidla. Prý jsou u nějaké paní v Praze, která měla nehodu, nebo nevím co :-(. No takže by mě mohla nalíčit, ale jen našima šminkama, což je sice fajn, ale tak trochu o tom, že budu vypadat jako nalíčená od kamarádky a za to se mi moc platit nechce. Holka, už se to opravdu blíží a já nevím, kde mi hlava stojí. Od pátku mám volno, jenže to bude přejíždění Praha -Třebešov a já se asi picnu :-))). Netuším, kdy si mám udělat ty gelové nehty, jelikož aby mi to vydrželo, tak by bylo nejlepší v pátek, ale to je zase pozdě dorazit a začít s něčím pomáhat :-(. Mno, možná tam zajdu ve čtvrtek večer a v pátek ráno pojedu. Vy ty věci do tomboly balíčkujete? Já myslela, že se dají jen tak? Jo a přišla mi včera zásilka s ozdobou na auto, včetně mašlí :-). Moc hezké a jsem ráda, že to nebylo žádné šmé, ale opravdu přišlo to, co jsem si vybrala. Posílala mi to nějaká holčina z Velkého Meziříčí a přidala ještě podvazek pro štěstí, což mi přišlo opravdu moc milé. Jo a už jsem volala na koláčky, docela prima zjištění, že mají slevu a to 149,- Kč/kg. Takže pořád přemýšlím, kolik toho koupit, protože přítel říká, že bude stačit 8kg a já že alespoň 10kg. Objednáno je 9kg, ale asi dám těch 10kg :-). Jo a přemýšlela jsem, že bych si dala do vlasů korunku :-).
Odpovědět
Profilova fotka
No ty fofry to j znám, já taky nějak nestíhám, pořád je co dělat. Je asi tisíc věcí, co jsem ti chtěla napsat, ale teď se mi to vykouřilo z hlavy, takže asi postupně jak si na to vzpomenu, tak budu přidávat. Dneska jsme rozváželi koláčky, šlo to dobře, skoro všichni byli doma, akorát u dvou jsme měli smůlu, ale to už je domluvené na později. Koláčky jsou dobrý, teď je mlsám u telky. My jich měli 320 a košíčků jsme naplnili 23, ale něco málo ještě zbylo. Máš pravdu, že radši víc než míň, pak můžete taky mlsat. Tak to je teda hrozný s tou kosmetičkou, to by se mi teda taky nechtělo platit za to, že mě namaluje s míma šminkama, to se rovnou můžeš namalovat sama, objednává se přeci proto, že má hodně barev, kvalitní krycí kosmetiku atd., no je to jak naschvál co? Tombolu máme v celofánových pytlíčkách, hned třeba polívka z pytliku vypadá jako opravdový dar, fakt to prokoukne. Korunka do vlasů je hezká, já si pak připadám jak princezna, ale jak jí tak rychle seženeš, on je v Praze asi přímo nějaký obchod že? Já se teda na nehty chystám už ve čtvrtek ráno, myslíš že to je brzo? Já se totiž bojím, že se pak nebudu umět podepsat a chci si na to co nejvíce zvyknout.
Odpovědět
Ahojky Andi, omlouvam se, ale ted nam nešlo PC :-(, takze pisi az ted. Nehtíky jsem řešila taky, zajdu si též ve čtvrtek, jelikož v pátek ráno, nebo možná už ve čtvrtek večer jedu z Prahy k našim. To víš, bylo by dobré, kdybychom si nechaly udělat nehtíky až těsně před, jenže to v mém případě není reálné a ty si je raději také nech udělat, aby jsi si zvykla :-). Jo a ten podpis jsem o víkendu trénovala...., hrůza :-)), určitě se na místě podepíši strašně a úplně jinak, než bych chtěla. Když jsem totiž nervóz, tak vůbec nemohu pořádně psát a hlavně hezky. Já Ti také vždy chci něco napsat, pak mi to vypadne, chjo. Jo a s těma koláčkama mě pěkně štveš :-), takhle si mlsat u telky. Chudák já se celou dobu snažím bez sladkého a ty si baštíš.... :-))). Ale nic si z toho nedělej, tohle je jen má "bledá závist", víš ;-)?! No korunku prostě sehnat musím, taky kytičky do vlasů, pírka.... Jsem hrozná, my všechno na poslední chvíl. Jo a pozitivní (hlavně to nezakřiknout) je to, že počasí má být hezké. Tak snad nám to vyjde, hlavně abychom se neupekli, to víš, bude (možná) 27stupňů, ale zase je to lepší než déšť. Stále jsem taková napnutá, ovšem teď už si říkám...., ať je to jak je to, hlavně, že se máme rádi a budeme svoji. No ne? Ale druhá strana je, že vše je tak drahé, že by byla velká škoda ten den neprožít v hezkéh počasí. Jo a ještě nemám prádlo :-(, musím něco sehnat a nevím kdy, možná ve středu. Teď je to na palici, budeme lítat tam a zpět, každopádně hlavně aby bylo vše nachystané. Sehnala jsem nakonec jinou kosmetičku, jenže zase netuším, jak ta bude mít čas, jelikož má také ještě další nevěstu a na půl jednou :-(. Chjo, mám to ale pech!! Každopádně, když to nevyjde, tak se líčím sama a neřeším už to. Myslím, že budu alespoň vypadat přirozeně a tak jak mě láska zná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, už se Vám to blíží, tak Vám chci popřát hodně štěstí a pohodový a krásný svatební den! Kuks je má srdeční záležitost, prakticky jsem tam díky babičce a dědovi prožila dětství (chvíli jsem u nich bydlela a pak víkendy s našima). Tak ať Vám všechno vyjde podle Vašich představ (nebo alespoň to podstatný :-) ) a všechno si krásně užijete!
Odpovědět
Profilova fotka
milada: díky moc, snad to všechno vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám zase špatnou zprávu, přítelova teta jde v pátek na operaci, našli jí nádor na tlustém střevu, takže zase se naše řady ztenčí. Přeju jí ať se brzy uzdraví a snad to nebude vážné, no a z toho důvodu mám opravdu obavy, že ta naše svatba bude totální trapárna. Počítala jsem kolik bylo pozvaných hostů, bylo to 45 a nakonec jde jen 31, včera jsem to obrečela, proč tam nikdo nechce jít, úplná škoda peněz, když to bude tak malá svatba, tak mohl být obřad, pak jen oběd a pak jen posedět třeba doma na zahradě, na co kapela, nějaká večerní zábava, půl roku chystání a nemají zájem, samozdřejmě teď nemluvím o nemocné tetě. Na druhou stranu se snažím utěšit, že i tak to bude hezké, máme se rádi no a když to zabalíme v deset, tak se taky nic neděje, aspoň si užijem svatební noc. Dostala jsem k narozeninám Andělské karty (už delší dobu mě tohle zajímá) a včera večer jsem se ptala, jaká bude svatba a jak se budu cítít a vytáhla jsem si Radost a Hojnost, ze všech možných karet zrovna tuhle, která na to sedí jak ulitá a která mi zas dobyla baterky, abych mohla pokračovat. Největší paradox je ten, že by jsme mohli mít hostů hodně, že peníze by se na to našli, spousta lidí má hodně lidí, ale peníze ne, u nás je to obráceně, ale asi to je znamení a za ušetřené peníze si uděláme hezčí svatební cestu. Tak už je to skoro tady, kdyby jsme si už náhodou nestihly napsat, tak přeju hodně štěstí, ať vám to vyjde podle vašich představ, hodně lásky a sluníčka jak v den svatby tak po celý život. Uvidíme se v sobotu. Těším se!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Tak s tetou je mi to moc líto :-(, chudák, určitě se a svatbu těšila a teď musí mít plnou hlavu starostí se zdravím. Víš, opravdu je velký paradox, jak se naše osudy, nebo jak to nazvat protínají. Píšeš o tom, jak Ti lidi pomalu odpadávají a já dnes řešila to samé, také jsem kvůli tomu smutná, nehledně na dnešní maximální depresi, kdy jsem se pohádala i s přítelem :-(. No a jak je to u nás? Tak si holka představ, že jsme počítali pomalu s 50tkou lidí, no tak to trochu přeháním, ale zhruba do 47 max. A teď? Jedna kamarádka s přítelem nejdou, protože by je stálo moc ubytování a ona má teď nižší plat atd. No takže jedou jen na obřad, což je sice moc hezké, ale nechápu, proč se nemohou zdržet do večera. Ovšem ono nebude problém v kámošce, ale tom jejím milém :-(. No potom kamarádka, která se bohužel ze zahraničí nedostane dříve, jak odpoledne v sobotu a to je ještě z Olomouce. Od nich jediných jsem to vzala a popřála na táboře mnoho srandy (jela do Polska s dětma). Bylo vidět, jak je jí to líto a pokud bych víc naznačila že chci aby přijela, myslím, že by to udělala. Jenže já si říkám, proč být sobecká k někomu pro jeden den, když on si bude volna užíváat celý týden. No ale pak mi volala další kamarádka, opět finanční problémy....., pravda je bez práce, jenže tohle věďěla dopředu několik měsíců. Fakt jsem vytočená a zklamaná, ale už jsem se zařekla to neřešit. Jelikož i další kamarádka, pokud mohu použít toto přirovnání :-( mi sdělila, že přijede autem s dalšíma kámošema, ale kdyby odvoz nesehnali, tak ani nepojedou. A to jsme se o tom tento týden bavily a já jí říkala, že pokud auto neseženou, nabídnu jim odvoz jiný. Tohle se nedá říct jinak, než krá.., bohužel. Taky jsem si teď kamarády trošku přehodnotila a asi se budu dle toho řídit. Je toho spousta, co Ti chci říct, tedy napsat, jenže není čas :-(. Už se na Tebe moc těším, ale určo Ti ještě zítra napíšu. No a kdyby jsi si to zítra nechtěla už číst, tak tfuj, tfuj, tfuj, ať vám vše vyjde dle představ a jak mi říká dobrá kamarádka "na všechno se vyprdni a užívejte si to"!
Odpovědět
milada: Děkujeme, snad vše vyjde :-). Měj se krásně a též hodně štěstí a radosti v životě.
Odpovědět
Ahojky, tak jak to dopadlo :-). My jsme to nakonec měli opravdu moc krásné, vše bylo v pohodě, až na počáteční stresík a nervozitu :-). Myslím, že všichni se dobře bavili a to je hlavní. Vždy se mi zdálo jako klišé popisovat svatbu jako nádherný den, úžasný atd. JENŽE JE TO TAK, OPRAVDU TO BYLA NÁDHERA A STRAŠNĚ JSME SI TO UŽÍVALI. Jo a jsem ráda, že jsme se mohly vidět a vyfotit :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc Vám gratuluju!!!
Odpovědět
milada2: Ahojky, děkujeme :-) jsi hodná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, tak u nás to taky dopadlo super, všichni se bavili, já s MANŽELEM jsme protancovali střevíce. Stresík byl obrovský, ale jak jsem se vrátila od kadeřnice, tak mi bylo fajn a nepřipadala jsem si, že se vdávám já, byla jsem v pohodě, sranda a tak. Emoce mě hrozně překvapily, jak jsem byla v pohodě, tak z vteřiny na vteřinu se mi chtělo brečet, jak za mnou přišel někdo do pokoje, kde jsem se chystala, tak už to bylo, jak jsem se pak byla ukázat, u obřadu, u gratulací a při prvním tanci, úplně mě to rozsekalo. Postupně to pořád vstřebávám a čím víc na to myslím, tak tím víc se mi ten den líbil, i když byl dost náročný. Taky jsem hrozně ráda, že jsme se viděli, hrozně ti to slušelo!!! Pořád jsem si tě nějak představovala a konečně jsme se viděli, už se těším na společnou fotečku, ještě jsem moc fotek neviděla a tu naši společnou ještě vůbec. Jo a vůbec nevím kolik bylo, když nás oddávali, vím, že jsme přijeli hrozně brzo, šli se fotit a o půl jedné, když jsme měli jít nařadu, tak teprve začínala svatba před námi, prý měli nějaké zatahování a nestihli to včas, pak jsme se zdrželi i my, ale jen na chvíli, tak vůbec nevím kolik bylo. Pro fotečky si jdeme zítra, tak snad budu mít tento týden nějak čas a dám je sem, doufám, že se taky pochlubíš, jak říká můj MANŽEL, tak jsi taková jemná a taková by nevěsta být měla!
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky Andělko ( to jméno Ti fakt sedí :-), hustý, vypadáš fakt jak andílek), omlouvám se, ale teď nebyl vůbec čas a o víkendu jsme byli na chatě, sekat trávu, takže žádný net :-). Je divné, že už je po všem, co? Tolik péče, času, peněz, starostí a už je po všem, po celé té kráse, kdy si člověk připadal nádherně, mimořádně a krásně :-). A máš pravdu, postupem času si to člověk užívá ještě víc, pořád na něco přichází a fakt můžu říct, že to vyšlo tak, jak jsem ani nedoufala. Moc ráda jsem Tě poznala a víš jak vypadáš :-)? Jako ta modelka Lucie Hadašová, hukot. Vlastně by mě to ani pořádně nenapadlo, nebýt kolegyně v práci a pak když jsem se na fotku zahleděla víc, tak říkám "no jo, ona je fakt podobná" :-). No fakt je, že jsi byla kočka :-) a naše společná fotečka je moc hezká, neboj, pošlu!! S tím časem bohužel též nemohu sloužit, jelikož jsem ho nevnímala, každopádně bylo po 13.00hod, kdy jsme šli do lapidária my. Fotečky už nám přišly( vaše jsou super, hlavně ten první tanec. Já ho ani vlastně zaznamenaný nemám :-(, nějak se to nestihlo a to co mám je dosti rozmázlé.), jenže zatím je mám stále v mailu, musím je stahnout a jak jen to půjde, tak je vložím. Teď jen doufám, že po té mé pauze, co jsem nepsala přijdeš na beremese, protož jinak to píšu zbytečně ;-)))).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že jsme na tom zase stejně, já taky nemám vůbec čas, jsem hodně v práci a když jsem doma, tak je u nás nějaká návštěva a ukazujem fotky a video, do toho ještě běhání po úřadech atd., takže jsem ještě nedala fotky od fotografa na net, zatím to je jen od hostů. To jsi mě teda dostala s tou Hadašovou, to jsem si nikdy nevšimla podoby s ní, ale je pravda, že jsem to nikdy nezkoumala. Jak si vezmu svatební šaty, tak hned vypadám jinak, to kdyby jsi mě potkala jen tak na ulici, tak by jsi mě třeba nepoznala, to už zase vypadám jak Andí. A jak u tebe proběhl ten oběd, dal si Milan říct? Měla jsi únos a nějakou jinou hru než tombolu? Mě unesli, i když jsem se bránila, ale nakonec jsem si řekla, že radši půjdu dobrovolně, než aby mě nesli na zádech. Manžel mě našel hned, akorát jsme si přiťukli a už byl mezi dveřma, takže útrata jen za jednu flašku vína, kameraman říkal, že tak malou útratu za dvacet let nepamatuje, ale aspoň jsme se brzy vrátili a akorát začala hrát kapela.
Odpovědět
No tak, alespoň, že si tu chvilku na napsání najdeme :-). My jsme zatím ještě video krom rodiny neukazovali, teprve se chystáme. Bohužel v úterý jsme hned zapadli do pracovního proces, takže není čas ani na svatební noc :-))). Fakt, takovou tu pravou, romantickou noc jsme ještě neměli, takže se těším na svatební cestu, jelikož jinak bych nevyužila prádélko, které jsem si za tímto účelem koupila ;-). No a na doma mi to přijde škoda, hi,hi. Obídek u Milana byl super, jídlo dobré, nakonec jsme se domluvili, že ovocné mísy nebudou a nechal nás udělat výzdobu na stoly, tedy mé kamarádky. Mohu říct, že když jsem s ním mluvila naposledy před svatbou a ještě o podrobnostech okolo oběda, tak byl moc fajn, nic nebylo probém, takže jsme se v pohodě domluvili. A holky (kamarádky) mi udělaly nádhernou růžovou výzdobu, mohu říct, že jsem byla až dojatá, fakt! Jo a ten první tanec, vlastně ani nevím jaká to byla písnička, ale vím, že docela rychlá :-)), takže žádný ploužáček. Hezky se to rozhýbalo, vlastně hodně i díky kapele, která byla opravdu super, takže mé předchozí obavy byly zbytečné. Díky bohu!! No a únos se též konal, ovšem takový netradiční a to "únos do stanu ;-)))"! Holky se s klukama ptali, jestli chci únos, jenže mě se to moc nehodilo, když už takhle to bylo k večeru a zase na hodinku odejít, zábava by klesla. Prostě jsem nesouhlasila, jenže oni že by to bylo fajn, třeba někam kousek. Nakonec jsem souhlasila, když přišly (kámošky) s nápadem, že mě unesou do stanu, vezmeme si lahvinku jablíčka a počkáme, až mě manžel půjde hledat. Nápad to byl docela dobrý, hlavně netradiční, takže jsem souhlasila a kamarádka ještě předem upozornila svého přítele, že kdyby se zdráhal, nebo chtěl manžel někam jet, tak že mu v tom zabrání a navede směrem k nám. Ovšem malá chybka se vloudila a to, že manžel mě vůbec nechtěl hledat :-)))). Byly jsme ve stanu chvilku, ale v šesti lidem jsme lahvinku daly v pohodě a když nám už začaly křeče v nohách, tak jsme volaly záchranu. Nakonec se tedy opravdu zvedl, že hledat bude, ale to když ho pomalu nasmerovali ostatní :-))). Andii nemám já to pech, chvíle po svatbě a on se mužík na ženušku vykašle, hi,hi. Pak mi říkal, že hledat chtěl, jenže byl naštvaný, kde jsem a jak mě půjde hledat, když už tam každý požil....., no prča. Tombola byla a suprová, ale to bylo tak jedinné nač vyšel čas, vůbec se nestíhalo. Tančilo se, kecalo, fakt super. Bohužel ani balónkový taneček neproběhl, škoda, mohla být prča. A co vy, jak jste řádili?? Fotečky na CD už mám doma, bohužel naše stará rachotina je tak pomalá, že to bude trvat :-(. Ale něco málo zkusím dát, alespoň na zkoušku, než se zadaří dát od profíka.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jste si to opravdu pěkně užili, únos do stanu je super, netradiční, ale určitě na to v životě nezapomeneš. My jsme se tky dobře bavili, ze začátku to teda vypadalo, že se to nerozhýbe (asi byli hosté málo posilnění alkoholem), ale pak se to rozjelo a tančilo se a byla legrace, nohy mě bolely strašně, když hráli, tak jsem chvíli neposeděla, pořád pro mě někdo chodil, ani navečeřet jsem se nestihla, ale ani jsem hlad neměla, byla jsem tak přejezená z oběda, že jsem trávila až do večera. Samozdřejmě naše svatba taky měla pár chybiček, ale na to se zapomene. To co mě asi nejvíce zamrzelo bylo to, že když jsme dotancovali první tanec , tak se ostatní rozprchli a zase si sedli, takže když jsme tancovali s rodičema, tak už to nebylo v kruhu a při další písničce, jsem tancovala s bráchou, ale už nikdo jiný nepřišel, víš jak se to střídá, že se o nevěstu a ženicha skoro perou, tak to mě mrzelo :-( , že jsem o to přišla, ale přežiju to! Hlavní je, že se máme rádi a jsme spolu šťastný. V manželství se mi ale líbí, myslela jsem si, že se náš vztah vlastně nezmění, ale najednou jsem po svatbě měla pocit, že to není jen tak, že to je velká zodpovědnost a že v životě udělám všechno, aby jsme byli šťastní napořád (no zní to trochu jako pohádka, ale proč si to neprožít) Jinak mi příjde hrozně vtipný, když se mám podepsat novým jménem, jak kdybych něco falšovala, pořád si nemůžu zvyknout. Jak jsi na tom ty? Jo a taky se mi od svatby hrozně cuchaj vlasy, jak jsem měla spodek rozpuštěný a foukal vítr, tak se mi to zacuchalo, pařba na parketě to jenom dodělala, druhý den jsem měla jeden obrovský dred, no a od té doby se mi pořád cuchají, asi se mi poškodily a budou muset dolů, to by mě teda naštvalo, ale takhle mě to taky nebaví. Fotky od profíka nemůžu zatím vložit, nejdou mi zmenšit, takže čekám na segru až mi přiveze nějaký program na zmenšování.
Odpovědět
Já jsem dosud fotečky nedala...., uvažuji, že alespoň některé od kamarádů vložím a pak prostě ty od profesionála, jelikož takhle by jsi toho moc neviděla :-))). Přijde mi, že se nějak nemohu zastavit a vydechnout po svatbě. Pořád se něco děje, hlavně vpráci je toho hodně a navíc se snažíme vyměnit byt, takže starosti. Už si moc přeji, abychom s miláčkem bydleli ve vlastním a hlavně sami! Každopádně než tak bude, musíme ještě spoustu věcí zařídit, chodit se dívat na byty a nabízet náš :-). Drž palce, ráda bych Ti tu šťastnou novinu napsala..., tak aby k ní vůbec došlo. Jinak svatba, jak jsem psala byla super, vlastně ani nemám pocit, že by se veselá nálada musela nějak nutit, nebo rozjíždět. První tanec byl vcelku rychlý, takže se svatebčané rozhoupali a pak už to byla pohoda. Musím říct, že jaké jsem měla obavy z kapely, tak byly naprosto zbytečné. Krásně jim to šlo, nejen zpěv a hudba, ale i bavení hostů, novomanželů...., paráda. Jsem zvědavá, co řekneš na výzdobu u Milana, jelikož tu mi připravily holky, kamarádky, které by se tím z fleku mohly živit, hi,hi. Jo a s těma vlasama...., tak já jsem se nečesala zhruba 3 dny :-)), užívala jsem si toho, že mám alespoň na chvíli trošku bohaté kadeře. Ale pak jsem použila kondicionér a pohoda, možná trošilinku se to cuchalo, ale neznatelně. Taky záleží na tom, jestli si je třeba hned rozčešeš, pak si myslím, že se cuchají méně. Já když jdu spát s mokrou hlavou, tak to by jsi viděla, jaký mám skoro chemlon. A co ta dovča, už jste vyjeli a pracujete na miminku, nebo vás to čeká :-). My ještě stále nevíme kam, ale určitě si bereme volno poslední dva týdny v září, myslím, že nějaký last se najde. Už se strašně těším k moři, mám pocit, že jsem tam nebyla 200let :-). A co jinak, jak si užíváš manželství, zvykla jsi si na nové příjmení? Já dosud ani ne, paradox je, že když jsem se tak nemusela představovat, ráda jsem to udělala a přišlo mi, že je to takové hezké, dokonce možná i "důležité". Ale teď? Rozpaky..... :-), i když i pyšnost, hi, hi.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti držím pěsti, ať najdete nějaký pěkný byteček. Asi hledáte v Praze že? Budete si kupovat nebo podnájem? Jsou to sice starosti, ale příjemný, mě aspoň takové věci baví, koukat po bytech a pak zařizovat, už se těším až budem zařizovat dětský pokoj. Na dovču pojedem asi v půlce října a určo to bude Egypt, tam se začnem snažit o miminko, teď ještě nechávám tělo odpočinout od hormonů. Teď už by jsme se teda mohli snažit, ale chci si užít svatební cestu netěhotná. Včera jsme se tak těšili na dovču, že jsme se rozhodli jet už do čtrnácti dnů, ale když jsme přicházeli pořád na další a další věci, co by nám to teď komplikovali, tak teda ještě počkáme, snad to vydržíme. Takže ti hrozně závidím, že už tam budeš za pár dní. A vidíš to taky na Egypt nebo někde do Evropy? A co svatební dary, byli jste spokojený nebo jste dostali něco co se vám nehodí? My jsme chtěli peníze, ale i tak jsme dostali dva dary, které se nám ale líbí, tak jsme spokojený. Dostali jsme velkou venkovní vázu na zahradu, máme okrasnou a krásně se tam hodí, byli jsme nadšení a druhý dar byla váha, to kamarádka zaslechla, že si jí chcem koupit k Vánocům a tak nám udělala radost dřív a máme aspoň lepší než jsme chtěli, měří tuky atd., to mě hodně baví, vážím se i několikrát denně, né že bych byla posedlá svou vahou, ale jen tak pro zajímavost. No a peníze nám krásně stačí na svatební cestu, to jsem ani nečekala. Jinak příjmení mi dává zabrat, když někam volám, tak se musím hodně soustředit, abych to nezkazila, někdy se zaseknu a chvíli přemýšlím a pak vypadám jak blbec, že ani nevím jak se jmenuju, ale už se to lepší. Nejhorší je to vyřizování dokladů, v pondělí jsem si byla pro občanku a teď to bude největší vyřizování, už aby to bylo za mnou!
Odpovědět
Jo, jo děkuju, snad najdeme a konečně budeme bydlet, zařizovat..., těším se :-). S tou dovčou ještě nevíme, akorát termín od 21.09.-02.10. máme vybraný, ale kam se pojede netušíme. Nějaký last, bude to nejlepší. Viděla bych to na Evropu, zase mě láká Itoška, ale uvidíme.... U svatebních darů spokojenost byla velká, dostali jsme převážně penízky, takže si asi koupíme konečně autíčko. Já jsem si dělala řidičák nedávno, bohužel dosud jsem neměla možnost řídit a rozjezdit se. Co ty, máš řidičák? Doklady ještě nemám vyřízené, taky čekám na občanku, která bude až 23.09., tak to bude jen taktak, abychom mohli odjet na dovču :-/. My ještě mimčo plánovat nebudem, ale Tobě přeju, aby to vyšlo :-). Já ještě chvíli počkám, každopádně už se také moc těším. Přála bych si holčičku, ale vlasně mi to je i jedno..., když to bude kluk, taky dobrý :-). Hele říkám si, jestli by nebylo lepší si psát na maila. Tady rozebíráme soukromé věci...., tak se chci zeptat, jestli by jsi si nechtěla vyměnit e-mailovou adresu ;-)? Ale pokud ne, pochopím, neboj! Jo a jméno mi stále dělá problémy a asi ještě dlouho bude :-))). Občas je to i docela trapas.
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu s tím emailem, už mě to taky párkrát napadlo, přece jenom je to veřejná stránka. Na IP ti pošlu adresu. Jinka já řidičák mám taky, ale taky ne moc dlouho, teď to budou dva roky co jsem dělala zkoušky, ale taky moc nejezdím. Manžel si kupoval auto ještě než jsme se poznali, úplně nové a hrozně o něj pečuje, takže po zkouškách jsem měla strach ho řídit, tak jsem si koupila starou škodovku, abych se vyjezdila, to mě bavilo a celkem jsem se s autem zžila, ale pak schválili ten zákon, že za staré auto bude za přepis 10 000 a protože jsem si ho nechtěla nechat, tak jsem ho zase musela prodat, no a musím jezdit v tom našem "novém", ale ještě pořád mám obavy. To teda budeš mít občanku hodně pozdě, já už se na ní můžu dívat doma, už mám i řidičák a pas, u toho pasu byla legrace, dávala jsem otisky prstů a při vyzvednutí pasu jsem je zas musela dávat, tak už mě mají v databázi. Já bych s chtěla podívat snad do každé země, ale to asi zůstane navždy jen sen.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?