Svatba na zámku Kuks, srpen 2009. Máte nějaké rady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, mám svatbu 08.08.2009 na Kuksu a bohužel jsem tady nikoho podobného nenašla ;-(? Ráda bych nějaké rady a zkušenosti, třeba s kosmetičkou, kadeřnicí atd. okolo Jaroměře, České Skalice, tak pokud mi některá můžete poradit, doporučit, budu moc ráda. Díky ;-)
Odpovědět
Ahojky :-), jeste me napadlo, kdy si pujdes pro saty? Musim si tam totiz zavolat na upravu a cisteni a netusim, kdy je tak optimalni cas k vyzvednuti?!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem měla s budoucí švagrovou dlouhý rozhovor a došli jsme k tomu, že se asi opravdu bude muset léčit, protože ta psychika není v pořádku a to i v jiných případech než je naše svatba, nutit jí tam nebudem, nebavila by se ona a ani my, kdyby jsme jí tam viděli otrávenou. Je fakt zajímavý, že v každý rodině je něco, můj brácha se nebaví se ségrou, ale doufám, že se to na svatbě změní, většinou se každej opije a pěkně si to vyříkaj a je zase čistej vzduch, tak třeba i u vás to dopadne jen dobře, budete všichni rodina tak se musíte nějak snášet! Tak to mě teda podrž, já mám taky stříbrné auto, ale naštěstí je naše a řidiče bude dělat přítelův bratr, rád řídí, přítelkyni nemá, takže je jen pro nás. Naše auta máme sice domluvený, ale taky budu muset přemýšlet kdo s kým pojede, někdo je sám, někde jsou jen dva a někdo auto nemá, tak mu budem muset zajistit fleka, ale to mi nedělá takovou hlavu jako zasedací pořádek, to bude teprve oříšek :-S . Jmenovky už máme doma, ale zapoměli na dvě jména a ještě jsme něco nechávali přidělat, takže to není komplet, ale snad to do svatby bude, zatím se mi nikdo neozývá. Polštářek mi schválil přítel, ale jestli nějaký bude, tak si ho udělám sama, uvidím jak bude čas, když ho budu dělat sama, tak na něj můžu dát nějaké osobní motivy nebo jména nebo tak něco. Nad pohárama jsme neuvažovali, koupit je pro všechny by byla pěkná pálka ato je mi líto, ve mlýně nám budou dělat výzdobu, takže to nechám na nich jestli třeba ozdobí něco aspoň pro nevěstu a ženicha, ale klidně budu mít i obyčejné. Jestli ale po nich toužíš, tak si je kup, 800 v celkové položce za svatbu není zas tak moc, to se ztratí, budete mít památku na svatební den a třeba každý rok na výročí se z nich můžete napít. Pro šaty si jdu ve čtvrtek v 18 hod., už na zkoušce jsme se domlouvali, kdy si pro ně příjdu, budu je mít vyčištěné, ještě jednou si je zkusím a když bude potřeba nějaká úprava tak mi to udělá na počkání. Taky jsem se tady dočetla jeden typ, aby jsme si je zkusili ještě doma s tím kdo nás bude oblékat, ať pak nemusí být ve svatební den nějakej problém. Taky ti musím říct co se mi stalo ve středu. Prohlížím poštu a najednou se zarazím a koukám jestli čtu dobře, na jednom katalogu bylo moje jméno a s novým příjmením, ještě nemám u přítele hlášený trvalý pobyt, takže jsem ani adresu nikde nedávala (pošta mi stále chodí k mamince, po svatbě se ale přehlásím, ať to je vše najednou). Málem to se mnou seklo, hrozně jsem se těšila až mi příjde první dopis s novým jménem, ale že to bude dva měsíce před svatbou jsem teda netušila. No obal od toho katalogu mám schovaný. Nejspíš za to může nějaký příbuzný, kterému jsme posílali oznámení, tak zjistil mé nové příjmení i adresu. Počítadlo supeeeeeeer, asi to jde vždycky až napodruhé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Máme nějaké potíže s internetem, takže kdybych se delší dobu neozývala tak se nediv :-(
Odpovědět
V pohodě, tak snad se PC umoudří ;-). Jsem už tak nějak závislá na našich mailících ;-)). Jo a s tím katalogem na nové příjmení jsi mě dostala ;-), docela dobrá prča, taky bych vejrala, jako sůva .-)). Jinak jsem přidala pár foteček do alba, tak můžeš juknout, jelikož je tam i ten polštářek. Na skleničky se asi vyprdnu, přítel tolik nadšený nebyl, mamka to vidí, jako zbytečnost a já je nutně mít nemusím. Jen mi to přišlo hezké a třeba i vzpomínkové na každé výročí od naší svatby, ale není to nutnost. Tady je toho tolik, co by člověk mohl mít..., jenže to bych musela být jiná cenová kategorie, hi,hi. Takže polštářek bereme, jmenovky bereme......, ale skleničky necháme. A pro košíčky na výslužku skočím tento týden. Představ si, dala jsem do diskuze "Krása" info, že hledám vizážistku z okolí České Skalice a ozvala se mi nějaká Gábina. Jsem tedy zvědavá, protože mi bude posílat kontakt na sebe a ukázku své práce. Moc se nelíčím a když, tak sama a myslím, že dobře a vkusně, ale najednou mám pocit, že bych na ten svůj ksichtík potřebovala odborníka ;-)))). Jako že nevím, jak se nalíčit, abych vypadala alespoň trochu dobře a hlavně byla na fotkách i výrazná. Holka, už se nám to opravdu krátí..., už začínám být místy i nervózní, ale tuším, že nejhorší teprve přijde. Chěla jem do svatby něco zhubnout a co myslíš? Mám o jedno kilo nahoře, jo, jo ne dole, ale nahoře ;-)))). S tou švagrovou jste udělali dobře, i když je mi jasné, že Ti je to líto, nebude tam celá rodina a to zamrzí :-(. Já mám stýčka mimo republiku, odjel do zahraničí pracovně..., takže jsem také počítala s tím, že tam nebude a byla jsem fakt smutná. Ale nakonec to snad dobře dopadne a přijede, to víš, psal, že je to velká událost, kterou by nerad zmeškal. Jen lituji, že tam nebude děda, který minulý rok zemřel :-(, chjo, člověk prostě nemůže mít vše. A jak to dopadne s rodinou, tak to jsem také zvědavá..., jak jsem psala, hrůza pomyslet. Každý je naprosto jiný, myslím, že ani popsat to nelze..., každopádně se budu modlit, aby to proběhlo vše v přiměřeném klidu :-). Hele a máš vůbec družičku? Já sestřenku a pak snad i malé děti, kluka a holčičku od kamarádek :-). Uvidíme, jak to zvládnou...
Odpovědět
Tak mám bombu :-(, nevejdu se do šatů. aaaaandi ja se snad poseru, jsem úplně v prdeli :-(!!!!!!!Teď musím nasadit velice rychlou dietu, bohužel je to o tom, že bych měla zdravě jíst, méně, cvičit atd., jenže jak jsem ve stresu, bojím se, že to nezvládnu. HOlka to je snad nejhorší, co se mi mohlo stát.......
Odpovědět
Profilova fotka
Počkej to máš šaty svoje nebo z půjčovny? Možná půjdou trochu povolit, hlavně se nestresuj a připrav náhradní plán. Jestli jsou z půjčovny tak si můžeš vybrat jiné, určitě tam mají velký výběr, ale mám takový dojem, že sis je kupovala viď? Máš je na zip? Určitě půjdou ještě povolit na boku, dobře to dopadne uvidíš!!! Já vím jak je přibrat snadné, snažím se shodit nabraná kila z Vánoc, ale už je půl roku po a já zhubla tak 1kg a to je náhoda. Pokud chceš zhubnout, tak zkus chodit víc pěšky, jestli bydlíš ve vyšším patře tak choď do schodů pěšky a těch prvních pár kilo co teď překáží půjde rychle dolů. DRŽÍM PĚSTI Koukala jsem do albíčka a ten polštářek je opravdu krásnej, tam se budou prstýnky hezky vyjímat. Botičky máš taky krásný, už je doma rozcházíš? Já když jsem si je přinesla domů, tak jsem je nemohla dát z nohy, už se těším až si je ve svatební den pořádně užiju. To máš dobrý, že už jsi někoho našla na nalíčení, mám to přesně jak, ty moc se nelíčím, proto jsem poprosila kamarádku, ta mě dobře zná a ví co mi sluší, ale stálé víc přemýšlím o profesionálce, hlavně kvůli make-upu, abych byla pěkně sladěná. Jo a představ si, že si u nás ve Dvoře otevřeli vietnamci salon s nehtama, jak jsi mi už psala, že jsou v Praze tak teď už i tady a nemají to ani drahé, francouzkou asi za 380 Kč, to mi teda příjde hodně málo, ale aby to taky dobře vypadalo! Dneska drahý oznámil vedoucímu, že si budem brát volno na svatbu a ni nebyl překvapený (asi mu to už někdo řekl), ale hlavně mě překvapilo, že se zeptal " a to musíš", v dnešní době plánovaného těhotenství, myslím, že teď se většina lidí bere protože chce a né že musí a i když se stane že neplánovaně otěhotní, tak se hned nemusí brát. Je ještě ze starý školy.
Odpovědět
Nevím kolik jsem přibrala, ale asi to bude chtít vysloveně 3 kila dolů :-(. Volala jsem do salónu a prý by to natahli u zipu, ale nevím. Mám strach, že to nezhubnu, nebo že i když to zhubnu, tak mi stejnak budou šaty malé :-(. Ted se děsím zda jsem se opravdu neunáhlila a šaty nezvolila moc těsné :-(, chjo já mám takový strach annndi! Botky mám doma už dva roky, koupila jsem je tenkrát (na svatbu), protože jsou to 35ky a krásně mi sednou, takový kup, který nemůžeš vynechat :-). Rozcházet je budu týden před svatbou, zatím je čas. Ale to víš, nejsem zvyklá tolik na podpatky, tak se musím snažit, abych se nepřerazila :-)). A tu holčinu na líčení jsem nesehnala, tedy sehnala, jenže ta je strašně drahá. Dlouho jsem o tom přemýšlela, ale nakonec se na to vykašlu, musím jí ještě napsat, přijde mi to slušné. Nikde poblíž nás jsem profesionálku nenašla :-( a nikdo jiný se mi už neozval, nevím, co budeme dělat :-)? Zajdeš k těm čongům? Mají to docela levné. Já tam mám ještě 50%selvy, tak jsem ráda. S tím vedoucím jsi mne pobavila :-). Taky nechápu, jak se může zeptat "jestli musí", když vám není 18náct, nehledě na to, že dneska už nikdo nemusí, ale může!! No asi opravdu ještě stará škola. Jo a polštářek ještě doma není, musíme ho objednat, bohužel je to úplně jiná firma, než jsme si brali ostatní věci, ale tak to se nedá nic dělat. A skleničky nebudou :-), tak nějak jsme si to rozmysleli.
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj to zhubneš, ty první kila jdou dolů dobře a rychle, ale zas to moc nepřeháněj, aby ti zas nebyli velký :-) . A co takhle nějaká kamarádka co dobře líčí? U nás byl na návštěvě minulý týden strejda a jeho vnučka má kurz líčení (taky jsou pozvaný na svatbu), takže kdyby se to moje líčení nějak nepovedlo, tak poprosím ji, to mám celkem štěstí co. K těm čongům půjdu jen když nic jiného neseženu, kdybych si to nechávala jen tak pro běžné nošení, tak tam určitě zavítám, ale na svatbu chci mít jistotu, že to bude super, no a pak když se mi to zalíbí, tak to budu chodit na doplnění. Byli jsme se taky ve středu podívat na matrice a oddávat nás bude pan Chaloupka, toho stejně neznám, tak pohoda. Hlavně jsem nechtěla aby nás oddával můj bývalí učitel, byl teda super, byla s ním sranda, ale kdybych ho tam viděla jak se tváří vážně atd., tak bych mu to asi nevěřila, určitě bych si to neprožila, tak jak chci. Oddací list budeme mít připravený v pondělí na matrice. Jak jsem ti řikala, že se žení ten kluk od nás z práce tak to byl kec, jen drby, ale včera jsem se dozvěděla, že paní co se mnou bude dělat na směně, tak je taky pozvaná na svatbu 8.8., nejde náhodou tobě? Jmenuje se Safinková. Bude to docela sranda, protože na ten víkend nebude v práci na naší směně nikdo, já budu chybět, ta paní a mistra nám dělá můj brácha. Jo a jednou ses mě ptala na družičky, tak tu nebudu mít žádnou, nebudou tam ani žádný děti, nejmladšímu bude 15, už nám všichni odrostli a další se ještě nenarodili, akorát moje svědkyně má skoro čtyřletýho chlapečka, ale toho nebere, protože je to raubíř a chce si to užít, navíc by tam byl jako jediný dítě a nudil by se.
Odpovědět
Neboj, myslím, že šaty mi velké opravdu nebudou, spíš mám stále pocit, že to nedám dolů tak, aby mi bylo příjemně. No jo, tak si pro příště budu pamatovat, že mám brát jen šaty, které jsou pohodlné :-)))). Docela Ti tu kámošku závidím, protože já o žádné, která by hezky líčila nevím a už vůbec ne o takové, která má z líčení kurz. Bohužel to budu muset nechat jen na sobě a něco před svatbou vyzkoušet :-/. No snad to dopadne dobře, maximálně budu mít obličej jako normálně. Stejnak to dělají hlavně ty šaty, účes... Ještě jsem to té vizážistce nenapsala, tak budu muset asi dnes. Ale vůbec se mi do toho nechce. Přijde mi to opravdu spousta peněz, i když je to tolik významný den, jenže dát cca 2000,- Kč prostě jsem čekala něco maxímálně do 1000Kč. Jé, tak to by byla prča, kdyby Tě oddával Tvůj učitel..., naproso Tě chápu. Taky by mi to přišlo divné :-). Hele chtěla jsem se Tě optat, nezeptali jste se na úřadě, jak to bude při obřadu probíhat? Jde mi o to, že stále nevíme co si nechat zahrát a jak jsem psala seznam nás moc nenadchl. Víš, jako kolik písniček, protože kámoška říkala, že se hraje jedna, kdy přicházíte, pak je ticho jelikož mluví oddávající a pak snad při výměně prstýnků a nakonec při gratulaci. Ale nevím to jistě, mám pocit, že říkaly ženské na úřadě, abychom si vybrali 6 písniček. Jak jste to vymysleli vy? Paní Sofinkovou neznám, takže nám na svatbu nejde..., nebo o tom alespoň nevím :-))). A ty máš bráchu mistra, tak to je hukot. Jaké to je, když šéfuje brácha? Alespoň Ti nedá vyhazov a nekrkní na prachách, co :-)? Já tam snad budu mít 3 děti, ale netuším zda nakonec nezůstane jen ta 13 letá slečna, moje sestřenka. Hele a co kytka, už to máš vše vyřešeno? Já potřebuji sehnat květináře i u našich, tedy zase v okolí, tak snad něco zajímavého seženeme. Hlavně se jedná o kytky na stůl a pak asi na auto. Přijde mi, že stále nemáme nic dotažené :-( a přitom je to za pár.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak teda 2000 kč za nalíčení je opravdu pálka, do toho bych taky nešla, nevím teda kolik se taková cena pohybuje, ale za tyhle prachy bych si radši sama koupila nějaké kvalitní líčidla a ještě by mi zbylo. Děláš dobře, sama to zvládneš taky dobře a jak píšeš, nejdůležitější jsou šaty, účes, kytka a tak. Kytky máme taky objednané, normálně jsem zašla u nás do květinářství a řekla, že chi svatební kytku, hned mi dala katalog, podle kterého jsem si mohla vybrat, ale řekla, že není problém podle obrázku navázat cokoliv, pak už jsem jen objednávala kolik tam chci růžiček a ty různé doplňky okolo, objednali jsme tam i pro maminky a svědkyni, korsáž pro miláčka a myrty. Zdobit stoly nám budou v restauraci a to jsem ráda, že nám odpadá tahle starost. Ale co jsem tady vyčetla, tak na auto bych si dala kytky spíš umělé, protože jestli bude teplo tak ti živá kytka brzy uvadne, i když v květinářství by ti možná poradili nějaký fígl, aby vydrželi. Ono to asi není zrovna lehké zařizovat svatbu tady, když bydlíte v Praze, ale o to víc na sebe budeš pyšná, jak jsi to pěkně zvládla. My jsme si teda vybrali z toho listu co nám dali na úřadě a paní říkala asi 5 písniček, bude to tam hrát živě pan Cerman a prý jestli chceme něco jiného tak mu můžem zavolat a zeptat se jestli to umí, jestli budeš chtít tak ti na něj seženu číslo a nebo jestli máš doma ještě ten papír s těma písničkama tak tam bylo napsané. No to že mi brácha dělá mistra žadná výhoda není, spíš naopak, dovolí si na mě víc než na ostatní. Už mi mistra dělal, když jsem tam nastoupila a dopadlo to tak, že jsme se spolu asi rok nebavili, byla jsem pak ale na jiné směně, takže se to nějak urovnalo a bavím se v pohodě, no ale od zítřka je to zase můj mistr, tak snad to tentokrát dopadne líp, já už se taky tolika nedám. Je ale výhoda v tom, že se mě zastane před vedoucíma a tak, to teda dělal i v době, kdy jsme se spolu nebavili, ale mě by to nikdy nepřiznal.
Odpovědět
Ahojky, tak teď mam konečne náladu psát :-). Představ si, že jsem Ti předevčírem odepisovala, už jsem skoro končila a blik.., vypadnul počítač :-(. Jsem myslela, že to prokopnu...., pak už nálada nebyla. Jo, jo 2000 je moc, i když to bylo včetně regenerace pleti a cesty, což za výjimečné situace si člověk může dopřát, jenže už takhle máme rozpočet našponovaný :-)). Jinak včera jsem byla u té kadeřnice, zkusila mi to jen tak zkusmo, jak by to vypadalo z profilu atd. Docela hezké, i když přítel řekl, že vypadám, jako lebkoun :-))). To je z toho seriálu co tenkrát dávali, vlastně ani nevím, jak se jmenoval. Drzoun co :-))? Ale nemyslel to zle, také se mu to líbilo. Nicméně mám alespoň představu, jak bych vypadala s tím, že by to bylo vyčesané víc nahoru a hlavně i zboku, zezadu atd. Jo a nevzala si ani korunu, to jsem tedy čučela. Ona říká, že co by si brala, takhle by tu rychlovku zaúčtovala na 80,- Kč a tak to raději zaúčtuje do celkové částky. No a za 14 dní jdu k té druhé, tak jsem zvědavá. Každopádně jsme zaplatili i Kuks, také rezervační poplatek u Milana, byli jsme akční :-) a jsem ráda, že to mám z krku. Dnes chceme ještě objednt nějaké věcičky na netu, jako Organzu na výzdobu, potom vývazky a uvažujeme o klobouku na auto. Hele netušíš náhodou, proč v restauraci u Milana mají otevříno jen o víkendu? Já jsem z něho totiž tak trochu nervózní, přijde mi bohužel takový nemastný, neslaný. Příjemný to ano, ale tak nějak mám divný pocit. Pořád nám nabízí tu kasu, dost jí protěžuje a když jsem mluvila o výzdobě a že bych si to představovala s organzou uprostřed, tak mi řekl, že to nebude vidět atd. Nesnaží se moc vyjít vstříc, přijde mi, že se snaží prosazovat jen to své. I když má pravdu, že stoly jsou dost úzké a když tam budou talíře, skleničky....., no nevím. Taky mi tam jen mezi řečí prohodil něco o mísách s ovocem..., říkám, jaké mísy a on že to se dává. No já opravdu žádnou mísu s ovocem nechci a tím méně, aby to bylo na stole přeplácané. Stačí mi květiny a jednoduchá elegantní výzdoba. Jsem z toho docela smutná, začínám mít pocit, jestli jsme udělali dobře :-(- Ale na druhou stranu bych ho nerada podceňovala, třeba je jen nemluvka, ale své práci rozumí, uvidíme. Jsem ráda, že jsi mi poradila s tou hudbou, také si zkusíme vybrat 5 písní, i když opravdu asi z kazeťáku. Hele úplně jsem se zamilovala do písničky od Celine Dione, ovšem přezpívané do francouzštiny - wedding songs, můžeš se juknout na you tube :-). Ale to je tak vše, čím jsem si jistá, hi,hi. S tím bráchou je to hezké, takové roztomilé, i když chápu, že tobě to v té době nepřišlo, ale jak je vidět i tak se tě zastával :-). Já jsem jedináček, takže bohužel toto mě minulo a brala bych staršího bráchu všema 10ti :-))). Mno, pokud by byl hodný a ochranář :-))))). Představ si v práci jsme se stěhovali do jiné budovy :-(, hrůza, budova bez možnosti větrání, jelikož jsou tam jen prosklená okna a klimatizace :-(. Nevím, jak to tam vydržím, raději si nepředstavuju ten vzduch a všudepřítomné bakterie, fuj. Nesnáším klimošku, ráda si vyvětrám, byť to má být na rušné ulici, ale ta nemožnost mě opravdu děsí. Za chvíli jdu juknout zase na you tube, musím přijít na nějakou hudbu, už konečně, tak drž palce, nebo spíš pěsti :-). pa,pa a měj se krásně.
Odpovědět
Ahoj, my to mame 8. 8. 2009 v kostele sv. Vaclava v Praze... Mno a uz se to kvapen blizi... Uaaa :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
macicka: jo jo, blíží se to až moc rychle, už začínám stresovat jak to všechno dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
hedhon: To chápu, že tě ten počítač vytočil a nechtělo se ti dál psát, já to dělám kolikrát taky. Ty už ses viděla s účesem, to už jsi skoro nevěsta, já už se na to taky těším, ale na zkoušku jdu až za 14 dní. To jsem teda v šoku, že nechtěla žádné peníze, to už se vidí málo. Byla jsi tam s fotkou účesu nebo jsi jí to jen posala jak by sis to představovala? Jo na lebkouny si pamatuju, myslím, že se tak i ten seriál jmenoval ne, to už je ale dávno. A co se týká Milana, tak fakt nevím proč tam má otevřeno jen o víkendu, ale vím určitě, že ještě tak před 3 rokama měl otevřeno každý den, obsluhovala tam moje kamarádka (jako šéfa si ho chválila), ta pak ale odjela do Irska a od té doby tam měl holky jen na chvíli, možná nkoho pořádnýho nesehnal, tak to přes týden zavřel a možná se tam na té vesnici ani neuživí, přece jenom tam je zavislí na těch místních a to asi žádná sláva není. Matně si vzpomínám, že nám taky mluvil o nějakých ovocných mísách, ale snad je chtěl dát na rautový stůl někam bokem, každopádně jestli se tam chcete jen naobědvad, tak nemá cenu dělat nějaký raut, a na stůl si dej co ty chceš, je to přece tvoje svatba, kytky jsou moc hezké a všechno se tam vejde krásně. Dneska jsme byli ve Šporkově mlýně domluvit podrobnosti a taky tam má takové úzké stoly (no jsou normální, jako v hospodě, ale není to nějaký široký macek) a výzdobu tam normálně dává, dáme si tam vlizelín a taky kytičky, nic přeplácanýho. Už se těším, jak jsem to tam viděla, měli to rozestavěné na jinou svatbu, ale ty stoly budeme mít stejně, strašně jsem se začala těšit. Jo a jak si to myslela s tou kasou, já jsem asi blbá, ale vůbec nevím co myslíš. Jo já mám sourozenců na rozdávání, mám ještě dvě sestry a ještě dvě další sestry z tátova prvního manželství, ale s těma se nestýkám, ale všichni jsou o dost starší, takže jsem byla skoro jako jedináček, i tak si ale rozumíme a takhle všichni pohromadě jsme se nesešli už řadu let. Ty písničky určitě seženeš nádherný, abych pravdu řekla, tak jsem docela ráda, že nám dali na úřadě přímo seznam, protože kdybych měla vybírat z takovýho množství písniček tak si nevyberu. Na you tube je opravdu hodně zamilovaných, Celine Dione zní pěkně, asi žádný oko nezůstane suchý.
Odpovědět
Ne,ne, nebyl to účes hotový, vlastně mi tam dala jen výstelku a trošku to zakroutila nahoru. Byl to jen drdol, trošičku nadýchanější, ale rozhodně ne žádný účes. Takže vlastně stále ještě nevím, ovšem ještě jdu k té druhé, tak doufám, že když už si za to říká 300,- Kč, tak že to bude už tak nějak vypadat. Já Ti docela závidím ten Šporkův mlýn, jelikož Milan je sice asi hodný a možná i výborný kuchař, jenže takový laxní, bohužel :-(. Ovocné mísy rozhodně nechci, nevím proč mají stát na stole, aby bylo ještě méně prostoru. A také mě mrzí, že se vůbec nedokážeme domluvit na té výzdobě, včetně toho, že nemá čas třeba pár dnů předem to vyzkoušet atd. No jedeme tam na jídlo, až budu u našich, tak snad to nakonec vše klapne. Jinak stále dáváme dohromady ty písničky :-) a ještě vymýšlíme nějaké hry na svatbu. Budete mít také nějaký program? Už aby byl holka víkend v práci mě to vůbec neba, nehledě i na novou kancelář s klimatizací. Leze mi to na mozek, že se okno nedá otevřít :-)). Jo a dnes zkouším po celý den čočky, jdu totiž odpoledne k doktorce, nebo jak si to vlasntně říkají. Tak je musím mít na očích. A nevím, nevím, vůbec mi to nejde do oka, potom z oka :-(. Hlavně abych je mohla mít třeba jen na ten obřad na ten den svatební. Protože jinak pořádně nic neuvidím a brýle mi nepřijdou vhodné. Já Ti mám pocit, že tak nějak vše co zařizuju, nejde dle mých představ..., tak třeba hudba, stále jsem ho ještě nekontaktovala, každopádně ta schůzka a poslech jejich kapely nevyšel. Taktéž výzdoba a nějaká normální (alespoň trochu nadšená, nebo jinak emoční reakce) domluva s majitelem Milanem není. Kytky, stále ještě nemám rozmyšleno a ta holčina si neřekla moc, ale zase mi to přijde cena, jako z kdejakého květinářství. Asi na mě jde depka :-))). To víš, vlastně ani šaty mi nejsou, účes bůhví jak dopadne....., holka já jsem strašný pesimista, hi,hi. Jo a s tou Celine Dione máš recht, zatím je to nejhezčí, co jsem našla a hlavně, že by to nebylo přeplácané a každá píseň jiná. Už jsi si koupila nějaké hezké, erotické prádélko :-)? Já ne, počítám tak na ten poslední týden, až budu vědět, jakou velikost.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že máš opravdu předsvatební depku, ale možná to vidíš až moc černě, s Milanem se určitě domluvíš, vždyť on z vás má peníze tak může být rád, že tam bude mít takovou akci, pokud nebude chtít, aby sis vyzkoušela výzdobu předem, tak si to zkus někde doma na stole jak to bude vypadat a hlavně si stůj za tím co TY chceš! Hudba určitě taky dopadne, pan Vosáhlo (nebo jak se jmenuje) ti přece taky potvrdil, že ten hudebník je v pohodě, určitě se budete bavit dobře, ale zkus se sním spojit předem, třeba ztrati telefon nebo tak něco.Uvidíš, že všechno dobře dopadne, že to jsou zbytečné nervy. Já se taky dostávám hodně do stresu, takže vím, jak se cítíš, připadá mi, že ta naše svatba nebude vůbec pěkná, že to bude celé trapné, že nám něco nevyjde, oba jsme se s miláčkem shodli, že už budem šťastný až to bude za náma. Program máme jen jeden, budeme mít tombolu, všechny podrobnosti jsem sehnala tady, připadá mi to super a hned mě to nadchlo, cena lístku bude dobrovolná, nebudeme mít žádný drahý dary, jen drobnosti, tak nechcem dávat za lístek třeba 50 nebo 20, je to jen na pobavení, určitě si tu diskuzi přečti, je to super, jmenuje se jen TOMBOLA. Nic jiného mít nebudem, nechcem už na ničem vybírat peníze, stačí, že chcem jako svatební dar peníze. Co chystáš ty? Jinak prádýlko ještě nemám, ještě je čas. Taky vůbec nevím, jak to bude probíhat na hostině, kdy je přípitek, jestli před oběděm nebo až pak, jak dloho bude oběd trvat, aby jsme věděli na kolik máme pozvat kapelu a vůbec z celé té hostiny mám nervy.
Odpovědět
Tak to si děláš legraci :-))), my tu tombolu máme taky, slyšela jsem o tom, tak jsem najela na net a našla tam spoustu vtipných a super nápadů. Zatím o té ceně diskutujeme, protože i tak to nebude úplně levná sranada, ale zase na druhou stranu je to legrace a zážitek od nás pro hosty. Tak snad bude úspěch a legrace. To snad není možné, že by osud aaaandi :-)))? Tolik náhod a stejných věcí. Každopádně jsi mi zvedla náladu, vím, že na to všechno koukám pesimisticky a vídiím jen to negativní, ale nějak si nemohu pomoct. A jsem ráda, že i ty máš stejný pocit, jako já a to, že též se těšíš, ať už je ten den (každopádně pohodový, krásný a nezapomenutelný) za náma :-). Přesně jsi to vystihla, mám též pocit, že to bude trapné, jak se budou chovat ostatní, jestli vůbec bude svatba pěkná a veselá. No to víš, když najedeš na "beremese", tak je to samá šťastná nevěsta, které to moc sluší a já se bojím, abych se vůbec vešla do šatů, mám pochybnosti ohledně účestu, líčení..... Prostě je to síla :-). O víkendu jsme jeli s přítelem k tetě do Mostu, dali jsme jí oznámení, ale nijak to nekomentovala a ani se pořádně snad nepodívala. Ale ona je takový samorost, myslím, že jen co jsme odjeli, tak si ho 100% prohlédla a byla potěšena. No jo, příbuzné si nevybíráš, hi,hi. No a taky jsem nějaká oznámení odeslala poštou, část rozdala a některá ještě čekají doma. Jo a už se mi ozvala paní z netu, kde jsme si objednávali svatební blbůstky :-), takže se musíme domluvit na předání. Budou balónky a jmenovky na stůl.... atd.
Odpovědět
Profilova fotka
To je teda dobrý, jak máme hodně společných věcí, třeba jsme byli v minulém životě dvojčata? Jeden rozdíl mám, nebudeme mít balónky ;-) . Je opravdu deprimující, že se tady píše jak všechno bylo super a vyšlo na jedničku, pak to připravuješ, něco nevyjde a hned je pěkná depka, stránky to jsou super, ale taky dává spoustu nejistoty, navíc když takovou věc chystáme poprvé a já navíc nebyla na svatbě ani nepamatuju, takže vůbec nemám tušení co, jak a kdy. Na tu tombolu se těším, nic drahého nekupujeme, hrozně se mi líbí dům na klíč - klíčenka s domečkem, ale nikde to nemůžu sehnat, taky nemůžu sehnat kompas, nějaký dětský, protože jsme viděli normální za 1200 a to opravdu nedáme. V kolik budete vyhlašovat ceny? A jak řešíte prodej lístků? My jsme si teda koupili šatní lístky a pak budem losovat, peníze budou vybírat kamarádky do prasátka, ale nevím na kolik mám dát vyhlašování, nechci moc pozdě, protože někteří půjdou domů dřív, třeba ženichova maminka musí domů kvůli pejskoj.
Odpovědět
Hi,hi, tak to je tedy velký rozdíl. Ale je to sranda, když se sejdou dvě neznámé osoby, mají společný termín, místo sňatku a nakonec zjistí, že to není poslední věc, která je společná. Máš recht, myslím, že už mi nervozita klepe na dveře, představ si, mám teď nějaké divné sny :-(. Nemívám pesimistické, nebo snad hororové sny, kdy se probouzím do tmy a zpocená, jako myš. Jenže posledních pár dní se mi zdäjí sny na téma - svatba :-/ a bohužel nikterak příjemné. Třeba na dnešek...., byla jsem u našich, bylo tam jen pár lidí a úplně zřetelně jsem cítila tu "trapnost situace", kdy vlasntně spousta lidí nepřišla. Nehledě na to, že jsem měla šílený účes a někdo se mi tam smál. Pak se mi také zdálo (tedy již předtím), že jsem u našich, sedíme v hospodě, kolem spousta lidí a já jen tak začínám být nervózní a ptám se, co je za den? No a že pátek, tak nahlas říkám, "ale já se zítra vdávám", vždyť to není možné, přeci to mají být ještě 3 týdny a jsem úplně v šoku, jelikož nestíhám a není nic hotového. Nehledě na to, že chodíme teď pozdě spát, ráno se nemohu ani vyhrabat z postele.... A zrovna teď potřebuji být v pohodě a tak nějak spát do růžova :-). No ale abych naladila milejší vlnu, tak si představ, že dnes si jdeme pro prstýnky :-), huráááá!!!!! Oni říkali, že budou až 27.07. tuším, ale asi se zadařilo dříve v pravém termínu. Už se strašně těším, doufám, že nezklamou a hned je dám na net :-). Vlastně tam chceme dát víc nových věcí, tak můžeš pak juknout. Už nám přišla zásilka s jmenovkama na stůl, taky kamínky - krystalky na ozdobení stolu, bublifuky. Hele ty jmenovky jsou naprosto senzační, fakt nádhera, jsem zvědavá co na to řekneš a věř, že ve skutečnosti jsou ještě krásnější :-). S tou tombolou vůbec netuším, sehnala jsem to všechno na netu a hlavně z beremese, takže zatím ani žádný vlastní nápad na dar do tomboly nemáme. Vůbec netuším, jak to bude s hrazením, protože i když to beru jako pozornost k ostatním, tak si říkám, že dárky do tomboly nejsou vůbec levné a co si budeme povídat, už takhle se o hosty postaráme a nebude to levné. Já bych chtěla dát nějakou symbolickou cenu, nebo bych se s dovolením opičila a třeba také vyštrachala prasátko, truhličku, kde by mohli přispět. Víš, hodně jsme přemýšleli i o vybírání peněz, většinou se to tak dělá, jenže je mi to hloupé. A s časem to bude asi tak, že jak začne zábava, tedy tanec nevěsty, maminek, taťínků atd. Prostě až se to trošku rozjede, tak pak v pauze bude vyhlášení tomboly. Byla bych ráda, aby se toho dočkala i sestřenka a ona asi moc dlouho nevydrží. Takže tak nějak kolem 21.00, nebo 21.30hod. To víš, máme obě obřad pozdě, akorát ty máš výhodu v tom, že máte vše dohromady, kdežto mi ještě rodinný oběd a pak teprve zábavu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už je opravdu síla, s těma snama jsi mě teda dostala, přesně to se mi zdálo taky, ale asi tak před týdnem. Byli jsme už na hostině, ale skoro nikdo nepřišel, já byla naštvaná, že nedali ani vědět, začala hrát hudba a já jim řekla ať to zabalí, že to nemá cenu, další byl, že jsem byla u segry a najednou byl náš svatební den, půl dvanáctý a já nebyla oblečená, učesaná, prostě nic, vůbec jsem nestíhala a vypadala jsem hrozně. Pak se ještě švagrovi zdálo o naší svatbě a taky samé zmatky, já to teda beru jako dobrý znamení, že všechno dopadne na jedničku. Je to teda hrozně zajímavý, jak jsme propojený, jsem hrozně zvědavá na to až se uvidíme, nakonec si budem i podobný. Už jsem moc zvědavá na prstýnky a vůbec na všechno co přidáš, já bych mohla vlastně přidat taky jmenovky. Je to dobrý, na jednu stranu máme radost ze všehoo co si koupíme, ale na druhou stranu se těšíme až to bude za námi. Hlavně si ty jmenovky zkontrolujte, nám dvě chyběli, takže jsme museli doobjednávat, bohužel jsme si je objednali i s jménama (nemáme tiskarnu a nechtěla jsem pořád někoho otravovat), takže jsem byla trochu nervozní jak to vůbec dopadne, ale paní ze salónu psala, že už je mám připravené, bylo by trochu blbý, kdyby dva neměli svoji jmenovku. Nějak nám ale nepřeje zdraví, už týden se snažím zbavit kašle a rýmy a dneska jsem dokonce byla na pohotovosti, kde mi zjistili zánět spojivek (jedno oko mám krvavý jak drákula), miláčkovi se udělal opar. Doufám, že jsme si to vybrali teď a ve svatební den budem zase v pohodě, opravdu bych nechtěla mít na svatebních fotografiich rudý oči.
Odpovědět
Jéé, tak to je blbé :-(, ale neboj, teď si to vyberete a na svatbu půjdete v plné parádě :-). Ale naprosto tě chápu, též se bojím, že mě chytne zub, břicho, nebo nevím co ještě.... Já se hrozně těším, ale na druhou stranu, už aby byl večer 08.08.2009 a tančilo se, popíjelo, hlavně veselo bylo a stres odplaval. V pondělí jdu ke druhé kadeřnici, doufám, že tam mi na té hlavě už konečně něco vytvoří, aby byla představa, zatím to nestálo za řeč. Já se tak hrozně bojím, že nebudu hezká nevěsta.... :-)))), no jsem normální?? Nejsem!Ovšem upokojuji se tím, že v případě nouze si vlasy rozpustím, nebo si je sama natoším, tak nějak zamotám a půjdu, konečně nebere si můj účes, ale mě ;-)!!! Hrozně bych chtěla být v pohodě, víš takové to nic neřešit, jenže jak jsme zjistily, nejde to a člověk má pořád obavy, hlavně z té organizace, příbuzných, kamarádů.... S těma snama jsi mě dostala, říkám si nač ještě společně a společného přijdeme, hi,hi. Ale máš recht, také se už nemohu dočkat, až Tě uvidím. Vím, že nebude moc času, ale myslím, že na pozdrav a podání ruky, případné společné fotky. Jasně, mohly bychom se spolu vyfotit na památku. Konečně až se mě jednou budou děti ptát, jak probíhala svatba, řeknu jim, že jsem si dopisovala s jednou prima holkou s kterou jsme to všechno prožívaly až do konce...., tedy spíš by se hodilo začátku ;-). A taky si říkám, že až bude po a my vdané paní zase usedneme za PC, můžeme si to všechno povykládat, co a jak bylo u té druhé :-). Co říkáš? Tak a já jdu dávat fotečky na net, tak jukni a taky něco malinkatého přidej :-), pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, jsem u PC. No to by bylo fajn se spolu vyfotit, to by byla docela legrace, dvě nevěsty na jedné fotce jsem snad nikde neviděla. To je jasný, že si o tom musíme pak popovídat, jak to proběhlo, jaký byli nervičky a tak. No vidíš, to jsem ti zapoměla říct, zítra jdu na zkoušku účesu, už jsem z toho trochu nervózní, abych něco slušného vybrala. A neboj, určitě ti to bude moc slušet, hlavně nic neplánovat do nejmenších detailů, protože když to nevyjde, tak by jsme byli o to víc zklamané a to nechcem. Takže účes dopadne na jedničku, líčení taky (kdo by v den svatby zkoumal jak jsi nalíčená, hlavní jsou šaty, kytička,...), hlavně říct ANO :-D
Odpovědět
Hi, hi máš recht :-). Škoda, že jsem nevěděla, že budeš na netu. Každopádně fotečky už jsou přidané, ale dnes to byl porod. Musím si jít lehnout, jelikož zítra stráášně brzo vstávám a už padám na hubu :-))). Dobrou a zítra držím pěsti, aby to vyšlo dle tvé představy a doufám, že uděláš i nějakou fotečku :-)????!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee prstýnky jsou hezoučký, je to dobrej pocit je mít doma co? Jmenovky jsou taky super, no a z těch balónků jsem unešená, vypadá to super, co to máš u toho za zvonečky (teda si myslím, že to jsou zvonečky), jak je požiješ? Dneska ta zkouška byla super, kadeřnice na mě měla čas, takže jsem ani já nebyla nějak nervózní, že jí zdržuju a že vyberem něco na rychlo. Je to zajímaví sledovat jak se z těch pačesů tvoří svatební účes. Kadeřnice mi to teda nelakovala a nějak neuhlazovala, to by bylo zbytečné, ty vlasy co budu mít rozpuštěné tak mi natočí. Takže na fotečkách to ještě není dokonalé, ale pro představu dobrý, zatím se mi je tam nedaří přidat, ale budu to zkoušet. Jo nedala jsem tam fotku ze předu, protože tam vypadám hrozně, ty moje nateklý oči nejsou hezký. Bylo to ale pěkné dopoledne, přišli se podívat moje dvě kámošky, pak jsme šly na kafe, takhle v klidu (bez dětí, bez partnerů) jsme se naposledy sešly na škole, pak jsme šly nakupovat. Bylo to sice krátký, ale dost jsme si to užily, příjemná změna. No jdu zas zkoušet přidat fotky.
Odpovědět
Máš krásné vlásky :-) a myslím, že si opravdu nechala záležet, protože takhle jsem to na té první zkoušce neměla. Ona mi to jen vlastně vyčesala, dala tu výstelku a trochu nakroutila pro představu, jenže jak jsem psala, bylo to moc do prostoru. V pondělí jdu na druhou k jiné, tak trochu doufám, že si pohraje trošku víc, když už si za to bude brát peníze. Ta předchozí nechtěla nic, takže pokud bych si jí nevybrala určitě jí donesu peníze, alespoň stovku, aby to nebylo hloupé. Protože i tak si trochu času udělala a byla moc milá. A ty tedy budeš mít zbytek vlasů natočené, ju? To budeš vypadat, jako princezna :-). Já stále rozhodnutá nejsem, buď nějaký drdol, nebo natočený cop, uvidíme. Udělala jsi si tedy hezký den s holkama co :-)? Hele a co ta rozlučka?? Jo a byli jsme dnes s našima u Milana a můžu říct, že vaří opravdu dobře, takže jsem upokojená a snad to tam bude prima, až doladíme výzdobu. K jídlu jsme vybrali šunkovou rolku, polévku knedlíčkovou a kuřecí plátek se sýrem, šunkou a chřestem. K tomu možná amer. brambory, nebo bramboráčky. Jo a říkala jsem si, že bych se sním domluvila na tom, aby mi tam ráno přišly dvě kámošky, které se postarají o výzdobu, přeci jenom bych tam ráda tu organzu, bez talířů (při příchodu) a ovocných mís :-). Doufám, že bude přístupný, ale myslím, že by mu to mohlo být vcelku jedno. A jak jsi se ptala na ten zvoneček, tak jedno je opravdu zvoneček a to druhé je dort a jsou to bublifuky :-). Mám to jen tak do foroty, někomu je předám a mohlo by to být hezké, vedle rýže, kterou doufám můžeme házet? Nevíš náhodou, jak to tam s tím je? Bylo by to fajn, taková milá tradice. Nicméně andi, dnes mě chytla mega depka, jelikož venku bylo celý den hnusně, pršelo o 106 a když jsem se podívala na dlouhodobou předpověď, tak to moc optimistické nebylo :-(. Strašně se bojím, že bude lejt, lejt a lejt. No jen si to představ, bylo by to úplně na "hovno", protože fotky bychom neudělai, také mám dlouhé šaty a neumím si představit, jak je v takovém počasí tahnu po zemi. Musíme doufat, že bude krásně, nebo alespoň zamračeno, ale ne slejvák. Bože už jen tři týdny, uvědomuješ si to vůbec???? No a hlavně mi přijedou kamarádi, což jsme brali tak, že pojedou někam po okolí na výlet a my s rodinou na svatební oběd. Vrátili bychom se okolo 18.00hod, jenže pokud bude takhle tak se rozhodně s výletama počítat nedá a budou muset čekat ve večerní hospodě, což je znudí a ještě mi naruší výzdobu. Chjo, musíme si strááášně držet palce :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co zkouška účesu? Máš fotečky? Po mě taky nechtěla žádné peníze, že jí je dám až najednou, asi se to tak dělá běžně. Já myslím, že se rýže házet určitě může, platíme za ten obřad takový hříšný peníze, tak si to tam snad zametou. Nám teda rýži házet nebudou, teda já to neplánuju, jedině, že by s tím přišli kamarádi, ale to myslím, že na to nebudou myslet, jsem v některých věcech hrozně umíněná, až mě to někdy vadí, přečtu si, že pak holky lovily rýži ještě večer z hlavy a už to hned zavrhnu, i když ve mě někdy hlodá červíček, jestli by to nebylo super. Stejně tak ten polštářek pod prstýnky, přečetla jsem si, že se to musí zavazovat a už jsem ztratila zájem, ale to, že se tam dají dát i špendlíky jsem se dozvěděla až od tebe, a teď objednávat samotný polštářek my příjde zbytečné (hlavně to poštovný je zbytečné). No ono se to snad zvládne i bez toho! Já se pořád taky modlím (teda nejsem věřící, ale říká se to tak ne), aby nepršelo, ať je klidně zataženo, ale hlavně ať neprší, tohle jediný nemůžem naplánovat. Každou sobotu si vzpomenu na holky co se asi vdávají, obzvlášť teď v sobotu tady furt lilo, to jsem je litovala. Jestli, ale bude škaredě, tak být tebou, bych kamarády dřív do hospody nepustila než přijedete, sednout si přeci můžou i do jiné hospody a tam počkat, bylo by přece hezké, aby jste tam přišli všichni najednou. No snad to nebudeš muset řešit a bude hezky! Já už si zapisuju co všechno musím udělat, protože teď si opravdu nemůžu dovolit něco zapomenout! Je stašný, jak to rychle utíká, už jen pár dní a jsme vdané paní. Kouká se na telku, v programu píšou, že je to thriller, ale zatím to vypadá jako eroťák a zrovna jsem doma sama :-| .
Odpovědět
No zkouška účesu dopadla dobře, konečně mi na hlavě něco vytvořila, jenže nemám bohužel žádnou fotku, krom na mobilu :-(. Přítel ten víkend slavil rozlučku, tak si ho vzal. Buď budu mít takový cop, nebo si nechám udělat drdol, trošku bude záležet na počasí, jelikož ten cop, jelikož je navlněný, tak by asi nedržel. Ale uvidíme, zkusila bych to ještě přetahnout z mobilu do PC, aby jsi se mohla mrknout, jenže jsem to nikdy nedělala a hlavně nevím, jestli mám kabel. No a taky jsem si objednala takovou výzdobu na auto s růžema, tak jsem zvědavá, až to přijde, jelikož jsem to kupovala od nějaké holčiny z bazaru na bereme se. Na fotce to vypadalo moc dobře a za 350,- Kč, tak jsem celá napnutá a nedočkavá. Ještě zařídit květiny, stále nejsem plně rozhodunta, jakou pro mamky a svědkyni. Jo a oznámení je už skoro rozdané, zaslané... Co vy, už máte také odeslané oznámení? S tou umíněností Tě chápu, jelikož člověk to chce mít dokonalé a pak když slyší o chybách, nebo nepraktičnosti, tak to raději zavrhne. Já si říkám, že polštářek a takové věci nejsou důležité, každý ať si vybere dle svého. Oni určitě něco mít budou a také hezké :-), uvidíš. Jo a jak jsi psala o tom, že by si kamarádi mohli sednout do jiné hospody, tak to by šlo a já bych to i uvítala, jenže mi to přijde takové hloupé, nehledě na to, že každý bude čučet na korunu a to víš, že raději půjdou tam, kde je to zadara :-(. Snad nám to počasí alespoň trochu vyjde, bohatě by stačilo na cestu ke Kuksu a fotky, potom ať si lije, jelikož když mi účes nevydrží do konce, nevadí, ale bylo by mi moc líto, nebýt hezká na fotkách a vypadat jako zmoklá slepice. A s tím zapisováním máš dobrý nápad, taky jsem si říkala, že i když máme seznamy na PC tak by neškodilo ještě něco na papírek a pak si to odškrtávat, jako se to dělávalo s oblečením na školu v přírodě, hi,hi. Nenapadá Tě něco, co je třeba dosti důležité a rychle se na to zapomene :-)), že bych si to rovnou zapsala :-))? Dnes mám přítele na rybách, tak jsem dala prádlo do pračky a jelikož jsem si odpoledne koupila dvě levná DVDčka, tak asi budu koukat na Tv a relaxovat. Jsem nějaká zmožená, to víš, práce, starosti okolo svatby, člověk je úplně vysátej...., ale to ty dobře znáš. Ještě si musím něco koupit na sebe, nějaké popůlnoční oblečení...., stále nic nemám a ušít si to už nenechám. Přemýšlela jsem nad nějakou halenkou, nebo hezkým slavnostním trikem a kalhotama. Já moc sukňová nejsem a hlavně na tancování, blbnutí mi to přijde i praktické. To víš, posloucháme i Kabáty, Divokýho Billa a tam to není na ploužákové tančení :-))). Jo a nevím jestli jsem Ti to psala, ale možná budu mít kosmetičku na nalíčení :-), sehnal mi jí jeden známej, prý je to jeho spolužačka. Tak jsem zvědavá. Hele a říkala Ti kadeřnice, aby jsi už přišla nalíčená? Mě jo, prý aby mi ta kosmetička pak nezničila účes. Tak nevím :-/, přijde mi to jako blbost.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že v hudbě jsi taky moje krevní skupina, Kabáti - to je moje, ale na to je opravdu jedno jak si oblečená, jestli máš sukni nebo kalhoty, stejně se k tomu nic společenskýho nehodí, ale je pravda, že kalhoty budou pohodlnější. Na sukně taky moc nejsem a nikdy jsem nebyla, ani jako malá, ale poslední doubou se někdy ráda pěkně oblíknu, hlavně mě pořád miláček řiká, že mi to sluší, i když mám docela silný kotníky a lítka, to máme v rodině. Tak ten účes bude určitě krásnej, do toho copu jdi, taky jsem tady viděla fotku takovýho copu a je to nádhera, taky jsem ho chtěla, ale k závoji by se asi moc nehodil. Budeš mít i nějaký kytičky do vlasů nebo nějaké ozdoby? To by bylo hezké, teda jestli máš to co já myslím, tak bych v tom viděla nějaké kytičky, ale ty určitě něco pěkného vymyslíš. Mě kadeřnice nic neřikala o líčení, ale určitě se mi účes nezničí, když mě holky namalujou, to bych spíš počítala s tím, že kadeřnice pak zkazí nalíčení, ale když ti to říkala, tak asi ví o čem mluví. Oznámení už máme taky poslané, jen něco málo ještě rozdáme sousedům, ale to až v pátek i s koláčkama. Teď máme týden celozávodní dovolenou, tak oběháme co ještě potřebujem, všechno už musíme dodělat, to tak hrozně letí. Už jsem taky docela vyčerpaná, teď se zaučuju na nových strojích a moc mi t nejde, chodím úplně vyřízená domů, takže jsem ráda, že teď máme tu dovču. A kdy ty se chystáš přijet k rodičům, až těsně před nebo tady budeš dřív? Představ si co zase mám, včera se mi udělala vyrážka v dekoltu, jelikož mám korzetový šaty, tak by bylo všechno vidět, tak doufám, že se to co nejrychleji ztratí, co na mě ještě sedne? Taky měla přítelova teta žlučníkový záchvat, asi budem všichni nemocný a svatba nebude.
Odpovědět
Hi,hi neboj, určitě to všechno dobře dopadne :-). Jako bych se slyšela...., když jsem byla na solárku a pak čučím, trošku pupínků na dekoltu a ke všemu to bylo nějaké silné, protože když jsem se ráno probudila, tak mi přítel říká " jsi nějaká rudá a miláčku, ty jsi měla v solárku brýle?¨". Když jsem se koukla do zrcadla, myslela jsem, že mě omejou, jelikož jsem vypadala, jako mýval :-))). Takže rychle trošku zapudrovat, jenže stejnak jsem se celou cestu do práce cítila debilně a sluneční brýle do metra jaksi nejdou :-)), takže jsem je mohla mít na čumáku jen venku :-))). Naštěstí už je to ok a snad se žádná vyrážka, nebo jebák na těle do svatby neukáže. Spíš mám strach, že onemocním, to víš, kámoška u které si zkouším šaty je nastydlá, přijela do Prahy (má volno a je na chatě) jen kvůli mě,a aby mi předala šaty. Teď jsme si před chvílí nacvičovali svatební pochod, tedy přípravu, jak půjdeme atd. No prča, co Ti budu povídat, zkoušeli jsme si, jak půjdeme, jak se políbíme, zda se budeme držet, nebo co si řekneme na začátku, až tam budeme stát. Myslím, že to pak dopadne stejně jinak, jenže alespoň je nějaká sranda, že? A co vy, jak to máte, půjdete už k oltáři spolu, nebo půjdeš až poslední? My chceme tu druhou variantu a nejlepší by bylo, kdyby mě vůbec neviděl až u oltáře. Jenže si zase říkám, jak to všechno vykoumat, leda kdybych přijela jako poslední a o pár minut později :-). V sobotu jsme byli nakupovat věci do tomboly, řeknu Ti, i když jsou to drobnosti, také jsou to slušné peníže :-). Jo a koupili jsme si látku - satén na bryndák a mamka nám ho obšije. Mám radost, látka stála cca 140,- Kč a na netu se kupuje za 300,- Kč, což mi přijde zbytečné. Jinak věcičky, jako klobouk už jsou doma, ovšem stále to nemám vyfocené, jelikož to moje zlato si ho opět vzal na ryby, tak mám smůlu. No a když je týden a přijdu domů až večer.., zase není pořádné světlo. Ale zkusím to nějak stihnout, vyfotit a můžeš zase juknout :-). Jo a jak už jsme v tu sobotu lítali, tak jsem si chtěla koupit něco hezkého na sebe na půlnoc. Zatím stále nic "super" není, ale neodolala jsem a koupila si 2x krásné halenky s krátkým rukávem, fakt super. Už dlouho jsem si nic na sebe nekoupila, ale jak páchnu do krámu a něco hledám, vždycky odcházím i s něčím jiným, nebo jen s něčím jiným :-))). Jo a ve vlasech bych chtěla mít kytičky na skřipci to je, takové malinké růžičky, akorát je nemohu sehnat :-(. Někde jsem je viděla, jenže si nemohu vzpomenout kde?!
Odpovědět
Profilova fotka
To je sranda, my jsme si taky zkoušeli jak se budem držet, zkoušeli navlékání prstýnků a polibek, ten jsme pro jistotu zkusili víckrát, nechceme aby jsme se tam dlouho muckali, myslím že se to moc nehodí, ale taky nechceme nějakou kraťoučkou pusinu, aby to taky stihnul fotograf zdokumentovat. Já půjdu jako poslední, povede mě táta, bylo by moc romntický se vidět až u oltáře, ale nebojíš se, že se rozbrečíš? Já čekám, že až se uvidíme s miláčkem připravení, tak mě vyhrnou slzy do očí. No a stejně se budu chystat u nás doma, kde bude i miláček, já budu teda nahoře v patře a miláček dole. Já jsem do vlasů sháněla vlásenky s perličkou, u nás je taková celkem velká prodejna s bižuterii, ale tohle tam neměli, nakonec mi to budoucí tchýně sehnala v jednom malým obchůdku s oblečením, kde mají i trochu bižu, takže musíš prolíst všechno! To máš super cenu za satén, taky budu kousek kupovat na pytlíček, kam budou holky házet prodané lístky na tombolu a my z toho pak budeme losovat. Je to prostě tak, jak se něco prodává jako svatební, tak to stojí dvakrát tolik. My jsme tombolu kupovali tak nějak postupně, takže ani nevím, kolik jsme za to dali, ale je jasný, že i když jsou to drobnosti, tak když se to sečte, tak je to celkem pálka. Kolik máte cen? My máme nachystáno 26, je tam hodně drobností a myslím, že na pobavení to stačí. V sobotu jsme to balíčkovali a vypadá to pěkně, balili jsme to do celofánových pytlíčků a i ta nejmenší cena je krásná. Taky jsme chystali mašle na naše auta, až bude čas tak je vyfotím, mám z toho radost, vypadá to líp než jsem čekala, teda aspoň mě se to líbí. Já taky když jdu nakupovat, tak většinou nepřinesu to co jsem chtěla a nesu si něco jiného, proto si dávám na všechno čas a pomalu procházím obchody.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?