Svatba na zámku Karlova Koruna 2009. Máte zkušenosti?

Profilova fotka
Ahoj nevěsty, bude mít některá z vás také svatbu na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou? Ráda bych si s vámi vyměnila názory a zkušenosti ohledně kompletního zařizování svatby i hostiny.
Odpovědět
1
2
Ahojky ... jj my budeme mit svatbu na Karlove Korune v Chlumci nad Cidlinou ... 24.4.09 a hostinu a spani v Parkhotelu Skalni mesto ... a co ty ?
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem ráda, že se někdo ozval :-) my budeme mít svatbu 20.06.2009 a hostina bude v hotelu Obora v Kněžičkách. Už jste byli zaplatit obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, já budu mít svatbu v Brně, ale tady bydlím teprve 2 měsíce, pocházím z Hradce Králové. V Karlově Koruně v Chlumci jsem byla v srpnu na svatbě kamarádce a bylo to opravdu moc hezký...
Odpovědět
Profilova fotka
Milada2: Tak to jsem ráda, že máš pozitivní zkušenosti... doufám, že budme také spokojeni.
Odpovědět
jj mame vse zarizene, zaplacene a domluvene. Je to tam nadherne .. obrad bude nahore v tom mramorovem sale. Svatbu tam meli nasi kamaradi a byli moooc spokojeni. Tak uvidime ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, taky se hlásím ke svatbě na tomto místě:-) na matrice je to domluvené telefonicky, teď už jen dojít zaplatit a můžeme doufat, že to bude fajn:-) Chci se zeptat, řešili jste nějak hudbu? Já bych chtěla svou...ale ještě nevím, jak to tam chodí...máte zkušenost?
Odpovědět
Ahojky .. .hudbu jsme nechali na nich. Pani na zamku rikala, ze tam i pri obradu zpivaji nazivo ... nahore jsou varhany, takze se nebojim, ze by to bylo spatne....
Odpovědět
Profilova fotka
Zrzulinka: Ahojda, kamarádka si hudbu vybírala, ale nevím, jestli z nějakého jejich seznamu nebo co sama chtěla... ale myslím, že spíš ta druhá možnost. Měla jinou hudbu na nástup, obřad atd. a bylo to moc hezký... Myslím, že nebude problém se domluvit...
Odpovědět
Profilova fotka
Nám říkali, že si hudbu sami vybrat nemůžeme, docela mě to zklamalo, ale tak snad budeme spokojeni. Nemáte některá hostinu v Oboře?
Odpovědět
Profilova fotka
ahááá no jo, tak asi opravdu bude záležet na dohodě ;-) já bych chtěla svou hudbu, z CD...ale když bych věděla, že tam umí pěkně zabrnkat na varhoše, tak bych si asi taky dala říct ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzulinka: docela jsem se pobavila při představě, jak někdo brnká na mega varhany :-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na to že mají na zámku celkem plný pořadník svateb, tak nás tady moc není :-(
Odpovědět
Článek se načítá
To mas l.luci pravdu ... tak hola hola, kdepak jste vsechny ! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
slunicko21:Teda čekala jsem větší nával diskuzi :-) Koukám, že nejsme moc populární :-(
Odpovědět
ahoj, já tam měla svatbu v září 2008,hráli nám na varhany a zpívala zpěvačka,bylo to hezký.Je to zase něco jiného než CD. :-)
Odpovědět
kecám,září 2007 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leryl: a mohli jste si vybrat hudbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já se s Váma rozloučím...včera jsme s přítelem byli na matrice v Pardubicích a změnili jsme místo svatby na hrad na Kunětické hoře a máme z toho velikou radost ;-) moc Vám přeju, aby se Vám svatbičky vydařily ;-)
Odpovědět
l.luci:ne hudba i zpěvačka byla daná
Odpovědět
Profilova fotka
leryl: díky za informaci
Odpovědět
l.luci:není zač,přeji krásnou a pohodou svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdepak máme další novinky o zařizování svatbiček?
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo...pomalinku nám bude začínat jaro a nikde na obzoru žádná nevěsta, která se bude vdávat na Karlově Koruně :-(
Odpovědět
no ja se take divim ... no tak hoooolllllaaaa 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemáte někdo tip na restauraci nebo pronájem chalupy či sálu poblíž chlumce n. Cidlinou?
Odpovědět
Profilova fotka
luci ja se tam vdavala v lete a predtim jsem taky moc nevest, co tam maji svatbu nenasla... jinak vybrali jste moc hezke misto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zase jsem k vám z nostalgie nakoukla... Luci, koukám, že máš stejný termín svatby jako já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
milada2: no jo, stejný termínek... už máš vše zařízeno? jsem šťastná jak blecha, protože nás už snad čekají jen prstýnky, dort, ženichův oblek a moje botky.
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám v podstatě všechno zamluvené, jen se dolaďuje :-) Kdybys chtěla, nakoukni do diskuse 20. červen 2009, jsou tam celkem fajn holky :-) Držím pěstičky všem!!! Pa pa
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahojky holky, ja jsem se tedka prihlasila na chat..... Budu se brat na zamku Karlova Koruna 18/07/2009. Ma nekdo nejkay typy. Budeme mit i hostinu na zamku, aby preprava hostu nebyla tak slozita.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?