Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
1
248
249
Profilova fotka
Pokud možno pokud nevíte o nějaké velké chatě s kapacitou 20 lidí na přespání a 60 hostů přes den...
Odpovědět
Ahoj holky, poradíte mi kameramana za normální cenu - max. 8000?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj, chci se zeptat, zda máte nekdo zkušenosti s penzionem v Hrbově u Polné?Na kolik vyjde jejich catering, případně svatba přímo u nich v penzionu..?Díky z odpovědi
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Děvčata, měla jste některá svatbu v H.Brodě na radnici a oddával vás Honzárek? Jaký je? Kamarády v létě oddávala Fišerová(senátorka) a byl to hnus, takový přeslazený cinty, tak jsem se hned infomovala, kdo nám tam vychází a prý Honzárek a ten mluví moc hezky :) ale ráda bych slyšela od někoho, koho oddával, že je fajn
Odpovědět
Dámy, můžete někdo doporučit pro obřad, hostinu i ubytování Vysočina http://www.chalupablatov.cz/? Díky za zkušenosti a odpovědi :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@moniq88 ahoj, měli jste ten catering od Markové z Polné? Jaké jste s nimi měli zkušenosti? Také o ní uvažujeme, díky moc.
Odpovědět
Ahoj, nakonec jsme od cateringu upustili, nebyli jsme se u nich ani podívat (zvolili jsme nakonec jinou variantu obsluhy), ale z doslechu jsem na ně slyšela jenom chválu, jídlo prý opravdu moc chutné, ale cenově vám nepovím jako vychází...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj dámy, nevíte o nějakém krásném a zároveň levném místě pro svatební hostinu (havlíčkobrodsko a okolí )? Chtěli bychom spíše venkovní selskou svatbu s možností obstarat si některé produkty (např. maso - bratranec je řezník ☺) Děkuji za typy ☺
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte o nějakém klidném místě (cca 30 km od Moravských Budějovic max.) na svatbu- obřad, raut, zábavu atd. S přítelem máme představu malé svatby do 35 lidí na louce či v altánku tak trochu mimo civilizaci, kde nebudeme nikým a ničím rušeni. Děkuji za každý nápad :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@bonas Naramec Pohoda. Take jsem od Budějovic a mame v září tam....nej misto v okolí
Odpovědět
Ahoj, nevíte o nějakém místě kolem Bystřice nad Pernštejnem ? cca 60 lidí. Díky :)
Odpovědět
@patrickc Děkujeme za nápad :)
Odpovědět
@patrickc A můžu se zeptat na kolik Vás to vyšlo...tak suma sumárum? Děkuji ještě jednou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@radulsh Ahoj, pocházím z Bystřice a svatbu jsme měli na hotelu Podlesí u Sněžného (měli jsme přes 70 osob), ségra měla svatbu na Líšeňském Dvoře taky nedaleko Sněžného (měla cca 40 lidí, ale myslím, že 60 by se taky vešlo). Obě jsme na hotelech měly i obřad. Jinak jsem byla na svatbě na hotelu Skalák (60 osob bez problémů) a pak hotel Borovinka (ale tam se asi nevejde 60 osob, musela by jsi si to ověřit).
Odpovědět
@dapele dekuji za inspiraci :) Borovinka je malá, a Skalák bohužel jen o prázdninách :/
Odpovědět
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli jste se některá vdávala v Koberově mlýně, popřípadě jak tp bylo s hostinou, ubytováním :-) děkuji :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Dobrý den, chtěla bych se dotázat na možný volný termín u vás v resortu a to pro tento rok 2017 - letní období - k uspořádání svatby. Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
@dapele Ahoj, mohla bych se zeptat na více info o svatbě na hotelu Podlesí ? Byli jste spokojeni se vším ? Myslíte, že by se tam vešlo i 100 lidí ? Kdyžtak napiště i do emailu tekkita@seznam.cz . Děkuji :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, a pokud přemýšlíte o svatební výslužce pro hosty či jako výherní dárky do tomboly při svatebním kvízu, můžeme dodat bylinné a ovocné sirupy, tradiční i netradiční džemy a pečené čaje. Látkové kloboučky ladíme do barvy Vaší hostiny. Osobní odběr v Praze nebo okolí Lázní Bělohradu nebo zasíláme přes PPL.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
Zdravim, nedoporuci mi někdo nějaké místo na svatební hostinu? Chtěli jsme ji mít na horním dvoře ve městě na Moravě bohužel nám řekli částku za 90lidi 180.000 Kč což mi přijde jako velká pálka. Tak bych byla ráda pokud máte někdo příjemnou zkušenost s nějakým místem. Bude se to konat v říjnu takže nejlépe něco ve vnitr 🙂🙂 díky
Odpovědět
@peta1995 Ahoj, byli jsme s přítelem ještě na Líšeňském dvoře za Sněžným. Mají k dispozici stodolu i restauraci a paní majitelka je moc příjemná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, neměla byste některá tip na živou hudbu k obřadu? Kytara + housle, nejlépe? Nějak se mi nedaří nikoho sehnat. Dvě slečny, které jsem oslovila, nemůžou a nikoho dalšího se mi, zatím, nepodařilo objevit. Svatbu máme v červenci, okr. Havlíčkův Brod.
Odpovědět
1
248
249
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?