Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
@xxevaxx ahoj, v okolí Třebíče neznám, ale vím o paní, moc šikovné z Pelhřimova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xxevaxx Já dostala od mamky doporučení na paní z Číměře... A na paní přímo z Třebíče od kolegyně z práce... Takže asi dorty budou z Třebíče, prý je má paní výborné, a cukrovíčko bude z Číměře... Kontakty posílám do IP...
Odpovědět
Profilova fotka
@xxevaxx nám bude péct mamka, takže cukroví a dorty vůbec neřeším
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Tak to se teda máš... My akorát se svědkyní tak ten týden před svatbou upečeme ještě svatební koláčky a přidáme je k výslužkám...
Odpovědět
Mě budou péci na učňáku v Třešti...
Odpovědět
@zdenda Jo přesně sice tvůj příspěvěk je starší ale přístup s paní ze Chantal mě taky dostal, koupila vytiskla jsem si voucher na 40 % slevu na šaty, jsem si řekla, že si aspoň vyberu hezčí a dražší a zaplatím míň, protožeč mám malou velikost XS či S a zase mě všechno nesedne, takže bych musela stejně připlatit. Až při placení zálohy mě ta "paní" (mimochodem max. nesympatická) řekla, že podmínkou slevy je to, že si u nich musím vzít ještě i jinou sv. službu (a na tuto se samozřejmě sleva nevzahuje :D Vůbec to v podmínkách slevy nebylo napsané, myslím, že bych mohla klidně to uhrát, vrátila by mě zálohu a odejít. Ale šaty se mi moc líbí, už se mi taky nikam jinam nechce, svata je za 2 měsíce a máme jiný věci na řešení, a navíc prstýnky ještě nemáme, říkala, že spolupracují se 3 zlatnictvími, takže doufám, že všechno proběhne hladce!!!!
Odpovědět
@vera_vila Ahoj, budu mít svatbu v Třebíči (nejsem odsud) a hledám nějakou dobrou cukrářku nebo cukráře. Poslala bys mi, prosím, také kontakt na paní z Třebíče? Moc děkuji. :o)
Odpovědět
@gepe Ahoj, můžu tedy poprosit o kontakt? Děkuji. :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@smallinka Na voucher jsem se paní v Chantal taky ptala... Řekla, že jestli to je na internetu, tak to asi platí... Nakonec jsem ho nevyužila a ani nevyužiju...
Odpovědět
Profilova fotka
@eleonor_m Ahoj... Máš je v interce :-)
Odpovědět
@vera_vila No já ho nakonec využiji, ty šaty jsou moc krásný a dneska jsme tam vybrali prstýnky a jsme spokojeni. Je to opravdu o přístupu paní majitelky. Obsluhovala nás jiná slečna, moc milá :-) Ale opravdu bylo nefér, toto sdělit až si člověk šaty vybere a respektive to bylo až při placení zálohy.......... Každopádně jsem moc ráda, že máme vybrané prstýnky a objednané, snad vše klapne!!!! a už se nepotkám s majitelkou ;-) teď mě spíš docela trápí náš fotograf, protože budeme muset asi posunout hodinu obřadu z 11 h. až tak na 14 h. a on určitě nemůže, po nás má jiné focení svatby. Já mu ale už zaplatila zálohu, už jsem to tu psala do příspěvku, tak doufám, že ji vrátí, jelikož ani neuvedl datum do kdy mám uhradit tak vlastně jsem ji ani nemusela mít zaplacenou tak doufám, že o ni nepřijdu. Pan fotograf byl milý a vstřícný má i dobré reference, tak uvidíme jak se zachová no.
Odpovědět
Profilova fotka
@smallinka jj, šaty bych si tam vybrala taky, ale to bylo teda fakt nefér, že najednou je to podmíněný něčím jiným... Ale tak hlavně, že jste a snad ještě budete spokojení...
Odpovědět
Článek se načítá
Jo už je to snad za náma :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahoj holky, prosím mohli by jste mi poradit jestli nemáte zkušenost s nějakou restaurací nebo sálem, určený k hostině, o kapacitě 70 lidí v okolí Třebíče? Děkuji
Odpovědět
Ahojky holky, potřebovala bych najít nějakou dobrou kapelu nebo spíš duo na svatbu v okolí Třebíče. Poradíte mi? Díky :-)
Odpovědět
Ahojky, neznáte nějakou dobrou kapelu (stačí sva lidi) na svatbu, z Jihlavy a okolí. Nebo DJ... Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mnauzik1 Ahoj, my budeme mít Starband z Moravských Budějovic. Byli jsme na jedné svatbě, kde hráli a jsou fakt skvělí.
Odpovědět
Ahoj, musim mrknout na jejich stranky, taky nekoho potrebujeme....Vzpominas si zda hrali nejen ceske ale i anglicke pisnicky? Dik...
Odpovědět
Profilova fotka
@klaritka5 Ahoj, hrají hlavně české, ale umí i anglické. Na stránkách je seznam, co všecno umí. A pokud nějakou písničku neumí a řekneš jim to dostatečně dopředu, tak se ji naučí. My jsme si takto objednali Šrouby a matice od Mandrage.
Odpovědět
Prosím neznáte skupinu Generace Telč? generace-telc.ic tečka cz
Odpovědět
@w1era Ahojky, byla jsem minulý rok na svatbě - hostina byla ve Výčapech a letos jí tam budu mít já :-) Moc se mi tam líbilo, obsluha dobrá, jídlo výborné prostředí na svatbu myslím super! ;-) Zažila jsem svatbu na Černém domě v Třebíči a musím říct, že to jídlo bylo hrozný! :-S
Odpovědět
..holky nevíte někdo o dobré kosmetičce z Třebíče? Dík
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem sice z Vysočiny (Velká Bíteš) ale svatba proběhne na jižní Moravě :-N ,a vzhledem k temu,že už dýl žiju v Brně,neznám nic potřebnýho u nás :-S takže kdyby někdo věděl o někom kdo dělá hezký dorty a vůbec cukroví, budu jedině ráda ;-)
Odpovědět
@hannyss Ahoj, taky sháníme Dj na svatbu. Nemáš už nějaké tipy?
Odpovědět
@steill nakonec jsme dostali tip na kapelu (nebo spíš hrát budou jen 2 členové) a rozhodli jsme se pro ně. Jsou ze skupiny Generace Telč...
Odpovědět
ahojky holky. já se bude vdávat ve Žďáře nad Sázavou, je tu ještě někdo takový?
Odpovědět
Profilova fotka
@steill DJ Bond z Velkého Meziříčí
Odpovědět
Profilova fotka
@martinkakaka jsem z třebíče a měla jsem objednanou kosmetičku u alfy - má tam kadeřnictví a její sestra kosmetičku... nikdy více - žádný podklad. make-up, z řasenky mě štípali oči
Odpovědět
@hanula1111 Díky, toho budete mít vy? A máte na něj dobrý reference?
Odpovědět
Profilova fotka
My chceme kapelu. DJ Bonda znám, občas hrává v areálu, kde zajišťuji akce, nebývám v práci sice na celý večerní program, takže úplně nemohu říct, že je dle mého názoru to nej, ale od klientů mám na něj samé dobré reference. Co vím, tak je opravdu vybaven a schopen splnit všechna hubební přání. Poslední zkušenost s ním máme z minulého úterý tj. 14.2.2012 a opět spokojenost od firmy. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?