Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pls, bydlíte některá v Jihlavě? Já se snažím už týden dovolat do cukrárny u brány a neberou mi telefony... Chtěla jsem tam zajet v sobotu na domluvení a zaplacení zálohy na dort... Nechodíte třeba okolo nebo nevíte, co se tam děje? Jestli maj dovču? Díky moc!!!!!!
Odpovědět
martinkaalesek: do 9.5. mají z techn. důvodů zavřeno :-)
Odpovědět
ahoj, nemáte někdo zkušenosti s fotografkou Leou Nerudovou?? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, my už to máme za sebou, bylo to prostě úžasný,nádherný ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, mam trosku problem, svatba 26.6. u Bystrice n.P. a jsem bez dj. Hledame nekoho, kdo nezkazi zabavu, hraje obycejne a pro lidi a pokud se budeme bavit, nevadi mu, ze bude hrat treba i do tri do rana...prosim pomozte.
Odpovědět
Potřebovala bych pár doporučení na firmu Video Rolland Ivo Lochman z Jihlavy. Kdo jste měl na svatbě? Jaký je výsledek natáčení? A zda byh se mohla podívat na nějaké video? ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Ahoj. Je tu ještě někdo? Potřebovala bych poradit pěkné místo na vysočině k obřadu. Nejlépe s výhledem do kraje. Nemáte někdo nápad?
Odpovědět
Ahojte, místo k obřadu - co ten kostelík u Dobré Vody u Telče?? Jinak fotograf - za mě Milan Vilímek!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Nevíte někdo o velké hospodě pro 120lidí v okolí Velkého Meziříčí?
Odpovědět
ahojky, zase to zkusím - není tady někdo, kdo bude mít svatbu v Třešti, Jihlavě, Telči nebo podobně? Nutně potřebuji sdílet své trápení :-)
Odpovědět
Ahojky,máme svatbu v Jihlavě 25.6. Copak máš za trápení? :-(
Odpovědět
Děkuji, děkuji! :-) Jsem teď v organizační krizi... hodiny strávím procházením diskuzí a všeho a přijde mi, že: 1. nemám šanci sehnat DJ za rozumnou cenu (kapelu asi nechci:-( 2. nemám šanci sehnat kosmetičku/kadeřnici Svatba je sice plánovaná až na 1.10.2011, ale vzhledem k tomu, že nejsem z Vysočiny (žijí tam teď na důchodku jenom moji rodiče), tak vůbec nevím kde co je:-) a obávám se, že za 5 měsíců nebudu o nic moudřejší:-D A co Ty? Všechno probíhá hladce? Prosím, kde třeba pořizuješ dort a cukroví?
Odpovědět
Článek se načítá
@slalucka Jééé tak to je to nejmenší :-) Takže za 1. Taky máme DJ. Je to DJ MLN. Je sice z Brna, ale aparaturu má v Moravských Budějovicích. Jezdí všude. Nevím co je pro tebe rozumná cena ale ozvučení od 17 do 00:00 hodin stojí 5800 kč. Za každou další hodinu je to 500 kč. Pokud chceš ozvučit obřad a poté oběd, dále od 17 do 00:00 hodin, tak to stojí 7200 kč. Je to DJ, který dělá především svatby. Ví co kdy zahrát, hraje i to co si přeješ ty. Hraje od Káji Gotta po Lady Gaga. Prostě všechno. Mrkni na něj. Psala jsem si s ním několikrát a fakt ochotnej se mi maximálně přizpůsobit podle mých představ. 2. Mám kadeřnici už 5 let. Je to v Jihlavě v Benešově ulici, Studio IN. Jsou to mladý holky,ale tak šikovný, že opravdu často koukám. Mají spoustu cen a diplomů.Majitelka má spoustu ocenění za společenské účesy. Mrkni na stránky. Je tam vše, co potřebuješ vysvětleno. Fotky holek, popisy co která dělá, jejich ocenění, fotky účesů atd. 3. Dorty a cukroví pořídím v Hrbově u Polné. Je to Penzion Marek. dělají vše. Dorty, cukroví 1 kg 270 kg, obložené mísy (sýrové, salámové, zeleninové za 260 kč) atd. Myslím, že ceny jsou moc pěkný. Třípatrový dorty do 2500 kč. Podle váhy.Mají albumy fotek a u nich ceny, takže ceny jsou od 300 kč do 2500 kč. Fakt záleží na tvé představě a velikosti. Ale v Jihlavě stojí kolem 5000 kč. Jinak přímo majitelka pořádá 1. svatební veletrh v Jihlavě 18-19 března v Odboráku. Budou tam zlatníci, kadeřnice, kosmetičky, fotografové, prostě všichni. Mrkni na svatebnisalonvysocina.cz U nás neprobíhá vůbec nic hlace, takže můžeš být v klidu :-) Netýká se to jen tebe, taky bych teď nejradši svatbu zrušila nebo ji udělala jen za přítomnosti svědků.
Odpovědět
@michelle.ts Jéééé, jsi zlatááá!!! Ten DJ - má nějaké webovky? Nebo prosím Tě, jak jsi hledala?? Je teda pravda, že moje představa o ceně DJ byla cca poloviční, ale nějak si uvědomuju, že kromě "práce" si musí vydělat i na techniku... je to teda každopádně výdaj, se kterým jsem vůbec nepočítala :-( nevím, co jsem si myslela - že pustím rádio? :-) Studio IN je super tip - určitě to vyzkouším! Vypadá to opravdu super a ceny jsou oproti Praze násobně menší! Na svatební veletrh určitě vyrazím - dotáhnu tam i nastávajícího, aby se konečně vžil do situace - už mě nebaví, že mi vždycky jen projeví účast a maximálně se zastylizuje do role schvalovatele :-)
Odpovědět
@slalucka @slalucka Ahoj, jsem z Jihlavy a svatba bude 13.8. Co se týče kosmetiky, dostala jsem doporučení na Pavla Stratila (www.playkosmetika.cz). Prý líčí výborně. Cena za zkoušku líčení 350 Kč, svatební líčení v den D 450 Kč. Jako hudbu jsme nakonec vybrali duo Martin a Lucie. Myslím, že na internetu je najdeš pod názvem hudbadvořák. Cena cca 6500 Kč. Dostali jsme na ně doporučení přímo v penzionu, kde budeme mít hostinu.
Odpovědět
@slalucka Ahojky, zadej normálně djmln.cz Má na webu vše vysvětlené, jsou tam i termíny svateb, kde a kdy se konají. Takže uvidíš, že jich měl spoustu jak v roce 2010, tak má už 3 v Jihlavě letos. No to je právě o tom vybavení. On je profík, takže má veškerou techniku a mraky a mraky cd. Je v tom i doprava. No taky je tu možnost pustit si radio nebo si pustit svoje cd, ale musíš se o to starat. Jojo taky jsem to tak udělala a přítele vytáhla na svatební veletrh teď v sobotu. Koukal jak puk, kolik co stojí :-)
Odpovědět
@michelle.ts tak djmln zarezervovaný - uvidím, taky uvažuju o možnosti ozvučit obřad a pak dál až zábavu k odpoledni. děkuju moc za doporučení! :-)
Odpovědět
Holky, kdyby jste nektera hledaly fotografa a dobryho, tak vim o jednom z Vysociny :)
Odpovědět
@slalucka Ahojky, tak to jsem ráda, že jsem pomohla :-) Doufám, že budeme obě spokojený. Ale našla jsem tady dost referencí na něj a všechny byly kladné. Tak snad to bude OK. A jak jdou přípravy?
Odpovědět
@michelle.ts no to doufám:-) kdyby ne - dej vědět, přeci jen, máš svatbu o 4 měsíce dřív;-) tak snad se neozveš! jinak, zatím pořád spíš koukám a přemýšlím, jak to pojmout. zarezervované je místo obřadu, hostiny, matrika, fotograf a DJ - na všechno ostatní snad bude dost času. Ještě se Tě chci zeptat - máš možnost cukroví (myslím koláčky) někdy předtím ochutnat? Nebo kupuješ "na blint"? :-)
Odpovědět
@slalucka no vlastně ani nevím jestli mám tu možnost. Zatím jsem nad tím nepřemýšlela. Ale asi to nebudu ochutnávat. Stejně si koláčky objednám jinde. U paní Markové v Hrbově jen cukroví.
Odpovědět
@michelle.ts mmmm, tak to to budu asi dělat taky tak nějak:-/
Odpovědět
Ahoj holky, nenapadne některou z Vás nějaké pěkné místo na svatební hostinu v Jihlavě, aby to nebylo v centru, a kde se dá s majiteli na něčem domluvit, např. donést si své víno nebo něco podobného? Prostě kde berou vážně "náš zákazník, náš pán"... Děkuji za pomoc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my budeme mít obřad v Jaroměřicích nad ROkytnou a hostinu v Otradicích, tak jsem na to zvědavá. Za 14 dní se jedeme domlouvat co a jak.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha jj, taky se tam mámě v půlce června stavovat podepsat na matriku žádosti a smlouvu na zámku a domluvit se, kde přesně to budeme v tom parku mít... Tak zhruba máme představu, kde bysme to chtěli, ale necháme si poradit, kde třeba mají nejlepší zkušenosti...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila Vy to budete mít v parku a ne v zámku? To mě nenapadlo, že to jde udělat i v parku, ale zrovna tam má být ten festival Dvorského, tak asi budou omezené prostory... taky jsem na to zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, v parku, chtěla jsem svatbu venku... Paní pokladní jsem se na to ptala, když jsem to domlouvala... Říkala, že tam sice festival bude, ale bude až večer, takže přes den by tam měla být omezení minimální... jak se tam budeme stavovat, tak prý vhodné místo půjdeme spolu vybrat... Tak uvidím... Představu mám, tak snad to vyjde...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@luciasek1111 Ahojky, zkus kontaktovat Business Hotel Jihlava ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :) jsem z Třebíče :) nevíte kde poblíž sehnat dobré svatební dorty - dostala jsem kontakt na Dalešice, ale tam mi to přijde docela drahé...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?