Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joudie: jj, ke každému typu rozhodně tahle kytka nepůjde... jako líbí se mi, ale na konzultaci ohledně kytek jdu až příští týden, tak uvidíme, co nakonec budu mít... ;-)
Odpovědět
Já taky pořád brouzdám po internetu, co by se mi líbilo. Ale asi ta realita bude úplně jiná. No uvidíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, přesně tak... všechno se mi líbí, ale pořád nemohu najít to "ONO", co bude přesně to, co chci... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se posledni tyden pochlapila a uz je hotovy navrh svatebniho oznameni, zarezervovana svatebni cesta a vypracovany seznam hostu na hostinu. Ted resim ovsem kardinalni otazku, a to kde sehnat kapelu na vecer do Telce. Mate nejaky tip? Hraje nekde v okoli snesitelne rockove, folkove nebo jine teleso? A kolik platite za kapelu? Help!
Odpovědět
Profilova fotka
Piratka: to jsi s tim pohla,gratuluji!! ;) nam budou hrat znami,takze bohuzel neporadim..:(
Odpovědět
Ahoj holky, já bych se chtěla zeptat, jestli některá nemáte kontakt na nějakou kapelu ve Žďáře a okolí??? Moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Uff,tak nas pekne nasr.... na matrice!!!:((( Zdrazili obrad o 1000 Kc a nestydej se poslat dopis rovnou i se slozenkou....:(((
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt milý! ]-( Čím to proboha zdůvodňují?
Odpovědět
Profilova fotka
Pry to prislo z pamatkarskeho uradu tady v Pha...:((((
Odpovědět
Profilova fotka
Tak památkáři... takováhle možnost mě vůbec nenapadla. Chápu to dobře, že se to týká jen svateb na zámku?
Odpovědět
Profilova fotka
Nejspis... Ale jako fakt jsme cumeli, mame zarezervovany termin od prosince, v lednu jsme to zaplatili a najednou ejhle,doplatek...:(((
Odpovědět
Profilova fotka
Pro ty, kdo jako já ještě poplatek neplatily: spojila jsem se s paní na matrice a zdražení se týká opravdu jen svateb na zámku. U ostatních prostor platí 1000 Kč správní poplatek. Martinka: nepotěší :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Milist: Nevím, jestli ještě hledáš kapelu, vygooglila jsem tenhle odkaz, tak by se ti třeba mohl hodit (kapely na BMS mi přišly občas trochu střelené :-) ): http://www.kkvysociny.cz/modul_odkazy...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ted mam za sebou,ale naročný prodložený víkend - dort jsem objednala, kytičky taky, vyzvedla překlad dokumentů, na matrice vyplnila tunu papiru, dojednala detaily v hotelu, vybrala tatovi oblek, mamce kostymek, a zabehla i se sestrou vybrat ty její saticky, rozvezla některé oznámení, a domluvila jsem se na zkoušku u kadeřnice a kosmetičky :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Monniky: wow, to jsi se cinila... :)))) Kdo Te bude licit a cesat? A dort mate odkud? Ja jsem dneska psala do Jihlavske cukrarny U brany, jestli nam udelaji dort, protoze v Telci si na to netroufnou... :(
Odpovědět
Profilova fotka
martinka: jj, to opravdu jo :-) Licit me bude paní Nápravníková (dala jsem na vase doporuceni:) a cesat hned vedle Bara, původně jsem šla do salonu Styl, ale na recepci byla taková stara pani, ktera mi rekla, ze za mnou nikam nepojedou, a kdyz jsem videla, jaky vlasy maji samy kadernice, tak me presla chut jit za nima dovnitr :-) Dort mame taky od Brany, s nima mam docela zkusenosti, a jen ty nejlepsi, vzdycky mi od nich chutnalo. Odkud mate kytky - zarizovala jsi je uz?Na kolik ti vychazi? Zitra pujdu do mesta a podivam se po polstarku, obhlidnu vecicky do vlasu a kosicky pro druzicky
Odpovědět
Profilova fotka
Monniky: jj, pani Napravnikova je super a pokud je to ta mladonka kadernice, cerne vlasy ma myslim,tak ta je taky sympaticka!!! ;) Ja budu mit kytky z Pha, ale zatim to mam jen predbezne domluvene, cenu nevim... Jeste se musime sejit, ale ja jsem ted na neschopence... Tak to jsem rada, ze jsem natrefila na dobrou cukrarnu! A jak budete dort prevazet?
Odpovědět
Profilova fotka
martinka: My jsme se domluvili v hotelu,že nám ho přivezou :-) Májí tam velkej katalog, takže je z čeho vybírat, ale jinak ti ho prý udělají i podle přaní. Kdeže to máš hostinu na zámku v Třešti??
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem se zase domluvila s cukrárnou, že by nám ho převezli... ;-) My to máme přímo na zámku, v Hodovní síni... ;-)
Odpovědět
Ahojte ženy,my máme dort zamluvený taky U brány a převezou nám ho taktéž.My to teda nemáme tak daleko, vpodstatě jenom za roh :-) ke Třem knížatům Když to tak vezmu,tak už mám taky vše zařízené, akorát jenom domluvím detaily u květinářky(na Znojemské ulici) a dodělávám mašle na auta. Jo a musím si ještě koupit prádélko, ale páč furt ještě kojím a ráda bych do svatby přestala,s koupí vyčkávám :-D Jinak myslím, že máme všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martinka: jj, ta je moc pěkná, my jsme o ní uvažovali jako o druhé variantě,kdyby nám šiškův mlýn nevyšel ;-) Jak jsem byla v telči, tak jsme jeli kolem hraběnky - z venku nic moc :-| Udělali jste dobře,že to máte nakonec v třešti. keramiberka: to ti zavidim,ze uz to mas vsechno, ja tady mesic klikam do pocitace, a pak mám jeden víkend, kdy prijedu domu, abych vsechno zaridila. My máme kytičky od Dobrovolnýho, sice je asi dražší, ale vždycky se mi od něj líbily
Odpovědět
monniky:Dobrovolnej je výbornej, rozhodovala jsem se mezi ním a tou ze Znojemské ul., vyhrály ony, páč jsem pro ně točila vázy a moc se mi jejich práce líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevíte, co je lepši na výzdobu auta? Organza, nebo tyl někde jsem viděla i vizelín.Jak budete zdobit ostatní auta, jen stuhou? Nevite jak velky mam objednat krabicky na vysluzku, oni maji vsechno v kilech - 800g do maly a 1,3kg do velkych. To mi prijde docela dost.
Odpovědět
Organza vypadá líp, ale tyl drží lepší tvar.My budeme mít na autech přivázané taftové mašle na zrcátkách a na anténě. A krabičky na výslužky máme ty malý dortový cca 20x20, ale vůbec nevím ,kolik se do toho vejde, bude mám to balit rovnou cukrářka a nějak jsme se o to nezajímali, kolik se tam toho dává :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keramiberka: objednala jsem si tyl, uvidíme, kdyžtak koupím někde organzu :-) Jen nevím, jak dozdobit svoje auto, asi umělýma kytkama, asi je někde půjčím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kdo z vas prosim planuje svatbu/hostinu/zabavu v Konviktu svatych Andelu v Telci? Dostala jsem kalkulaci a trochu neverim vlastnim ocim, tak bych rada porovnala, co ktere svatbe vlastne uctuji. Diky.
Odpovědět
Profilova fotka
Piratka: Ahojky... My nemáme hostinu v Konviktu, ale ceny hostin se hoooodně liší v různých podncích... Nám udělali v Hraběnce kalkulaci za 80 000 Kč a úplně to samé v Třešti na zámku máme za 34 000 Kč... Takže rozdíl velice markantní!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
martinkaalesek: a co tam vsechno zahrnuli, nemeli ste to i s bydlenim? :-D Holky, vy ste nejak usnuli?Co mate hotovyho?Ja uz snad skoro vsechno, uz mame i prstynky, ted resim posledni detaily - taky mam do svatby 22dni :-) :-) Chodim do posilky, abych vypadala v satickach, co nejuzasnejc,pristi tyden uz jdu na zkousku satu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Monniky: nene, neměli... jen jídlo a pití... Jídlo za litr a pití to samé na osobu a máme 40 lidí, čili 80 000 Kč a to nepočítám, že jsme ještě chtěli i snídani ve svatební den.... Takže bychom byli na 100 jen s hostinou... :-D :-D Téééda, 22 dní... to už je jen na dolaďování... ;-) My to máme za dva měsíce bez jednoho dne... ;-) Dneska jedu akorát pro oznamka a mám tu na stole jmenovky, tak je musím nadepsat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, to je nejaky divny :-. ja mam dnes 15dni do svatby, wow za 2 tydny uz je to tu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?