Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Holky moc děkuji! Ještě jsem se chtěla zeptat, kam všude v Jihlavě jít? Já jsem našla salony dva Claudia a ten na Haassem. Nebo víte ještě o lepším?
Odpovědět
Ještě Tara naproti spořce a Anelie naproti poště a ja osobně jsem zvědave na salon za snahou- nevím jak se jmenuje, ale viděla jsem pár šatiček ve výloze :-)
Odpovědět
Ahoj, za Snahou z druhé strany je taky svatební salon, měla jsem odtud šatičky, takže doporučuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, už mám šaty! Po zkoušce dvaceti bílých, ve kterých jsem měla bledě-zelený ksicht, jsem si vybrala světle modré. Naprosto boží 8-) Martinka: Já si budu brát dort z cukrárny na náměstí v Telči (ta, jak je nad ní hotel - jméno si bohužel nevzpomenu). V létě jsem se stavila ve třech cukrárnách a všude poctivě ochutnávala. Tady mi to chutnalo nejvíc. Navíc je to jen přes náměstí ke Konviktu, takže se nestihne rozmašírovat - představa, jak vezu dort ve vedru z Prahy....
Odpovědět
Profilova fotka
Monniky: my jsme na svatbě v Telči v obřadní síni zámku byli a fakt to bylo strašný... :-( Pořád doufám v hezké počasí!!! Piratka: Supéééér s šatičkama!!! Děkuju za radu s cukrárnkou, zkusíme tam zajít taky něco ochutnat, toho převozu se fakt moc bojím... Mám totiž představu dortu (viz. album), tak snad by nám ho udělali....
Odpovědět
Profilova fotka
Martinka: Tak to tě můžu uklidnit, přesně tehle dort jsem v létě ukazovala nafocený jejich cukrářce (taková mladá paní pěkně od rány) :-) Říkala, že by šel, ale byl by kulatý (ukazovala mi formy) a řešily jsme, jestli by na to šly ty trubičky nebo spíš nějaký okraj ze ztuhlé šlehačky s oříšky. Vypadala celkem schopně. Je mi jasné, že z Prahy od Erharta by byl třeba víc "načančaný"..., ale z místní cukrárny bude určitě čerstvější (pečou v noci) a nebudu mít šlehačku v kufru od auta ;-) Ještě si vzpomínám, že říkala něco o tom, že by pro 1 osobu počítala s 15 dkg dortu (když jsme počítali hmotnost) a 1 kg dortu snad by stálo méně než 300 kč i s ovocem (to už si uplně nevybavuji, navíc možná od léta změnili ceny).
Odpovědět
ahoj,dneska jsem šla po svatebních šatech v Jihlavě a rozhodně nemůžu doporučit Taru ;-( Úplně mě zklamala.Je to malej zakouřenej krcálek ]-(
Odpovědět
Keramiberka: A vybrala jsi někde něco? Já jsem si myslela, že vyrazím ve čtvrtek, ale včera jsem byla lyžovat a spadla jsem, tak mám pěkně opuchlý kotník a od. dr nařízené min. tři dny absolutního klidu. TAkže fatk super.
Odpovědět
Profilova fotka
keramiberka: Meli aspon dost satu na vyber, libili se ti tam nejaky?Byla jsi pak jeste nekde jinde? joudie: Takže půjdeš v sobotu nebo to nechas na pristi tyden? My ted delame oznamka, jenze to mame dvojjazycne a oni maji problem s cestinou :-(
Odpovědět
Ahoj,kromě jednoho salonu, který byl zavřený, jsme prošly všechny a mám asi 5 tipů :-) , když nepočítám překrásný princeznovský šatičky s vlečkou, ve kterých bych asi po půl hodině umřela a asi by ani nepřežily naší odpolední párty venku. Zítra jdeme se segrou do toho posledního salonu a asi se rozhodne :-) V tý Taře mi přišlo, že tam ty šaty mají stoletý, hrůza ;-( joudie: tak si pořádně odpočiň a nožku zatím pošetři, páč je to celkem náročný, já byla celkem hotová po oběhnutí 5ti salonů- ještě že jsou celkem blízko sebe :-)
Odpovědět
Ahojky,tak konečně mi padl kámen ze srdce! Mám šaty :-D :-D :-D Nakonec jsem je vybrala v Duetu za snahou,, kde měli v pondělí zavříno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keramiberka: Gratuluju :-D :-D Das si je do albíčka?? Mě se taky hrozně ulevilo,když jsem je objevila. Po týdnu přišel zase strach, jestli sou to OPRAVDU ty spravny :-. Ale pak si zase vzpomenu jak sem se v nich citila a už se nemužu dockat az je zas budu mit na sobe. To cekani je priserny
Odpovědět
Článek se načítá
keramiberka:To je super, že jsi vybrala. Já se na to taky těším, ale tento týden to odložím. Myslela jsem, že bych zítra vyrazila, ale raději tu nohu nechám v klidu, protože ji mám pořád oteklou. A umím si představit, že to bude i trošku fuška, do všeho se oblékat, tak ten týden nebo 14 dní ještě radši vydržím. Chtěla jsem se zeptat, jestli v těch jihlavských salonech nabízí spíše konzet a sukni nebo mají i hodně šatu v celku. Kamarádka byla vybírat šaty v Částkovicích a ta říkala, že tam mají hromadu korzetů a sukní a těch šatů v celku prý tolik ne. Děkuji moc. No úplně ti zavidím, vlastně vám všem, že už máte klid a vybráno. ;-)
Odpovědět
joudie: řekla bych,že tu mají spíš vcelku, teda já je aspoň zkoušela, korzet jsem na sobě neměla ani jeden :-) ,ale pár jsem jich tam viděla, ale spíš jen v bílé a já šla po smetanových :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keramiberka: Moc krásný šaty, sluší ti :-) Vybírala sis tam k tomu i zavoj?
Odpovědět
monniky: Děkuji :-D budu mít i závoj dlouhej asi k prďce :-) A taky pořád přemýšlím o pompadůrce, abych měla kam schovat kapesníky, kdybych se náhodou rozhodla slzet ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Piratka- jééé, moc děkuju za info, teď jsme se z Telče vrátili, ale pojedeme tam zase nějak v březnu, tak tam zajdu... ;-) web asi nemají, že?
Odpovědět
Keramiberka: Fakt jsi vybrala moc hezké šatky. A ten závoj to jenom doladí. Taky ho chci. A ta pompadůrka je určitě dobrý nápad. Jsem taky zvyklá mít u sebe pořád alespoň malou kabelku, ve které mám kapesníčky a takové ty holčičí věci, tak by se mi to taky líbilo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já doufám,že si pompadurku a polstarek na prstynky koupim na veletrhu v Brně, chystáte se tam taky?
Odpovědět
A kdy to v tom Brně bude?
Odpovědět
Ahojky! Mě by taky moc zajímalo, kdy to v tom Brně bude. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martinka: Název si nepamatuju, ale podle fotek z Nám. Zachariáše z Hradce je to téměř na beton cukrárna v přízemí Hotelu Celerin. Webové stránky má jen hotel, cukrárnu jsem nenašla - otevírají 16. března, tak bych se asi zeptala na místě. Také jsem si vzpomněla na cukrárnu U Matěje (Na Baště 2, mají web), kde mají údajně širší sortiment i pro diabetiky - máme ji jako variantu v případě nouze (paní nám vnucovala svou představu a marcipán, který nejíme, tak vehementně, až nás vyděsila ;-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
Holky koncem unora, za 14dni Svatební veletrh v Brně, 27.2. 2010 10.00 - 21.00 h, 28.2. 2010 10.00 - 19.00 h, Místo: OC FUTURUM.. Jeste zkusim najit nejaky webky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! veletrh v brně je v půlce března na výstavišti, je to 13.-14. března :-)
Odpovědět
Profilova fotka
v tom futuru je to prý daleko menší...
Odpovědět
Profilova fotka
Piratka: jééééé, díky za podrobnosti... Musíme tam nějak zavítat... Teď řešíme místo hostiny, měníme to... Měli jsme rezervovanou Hraběnku, ale je šíleně drahá a teď na ní slyšíme jen samá negativa, tak teď čekám na maily, co nám nabídnou další dva penzionky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, pokud byste některá hledala fotografa, tak písněte do IP, mám kontakt na výbornou fotografu z Vysočiny - bydlí v Humpolci a je fakt skvělá, přátelský přístup, milá, ochotná a nádherné fotky především!!!! - dám vám odkaz na její webovky aj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lennnia: my máme rezervovanou paní Stejskalovou, je ze Ždáru a po celé Vysočině jezdí zdarma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martinkaalesek: tak to je paráda.. já jen, že jsem taky měla fotografku z vysočiny (tu, jak jsem psala) :-) a byla jsem s ní opravdu moc spokojená !!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,prosím Vás nevíte o nějaké dobré kadeřnici z okoli Telče??Moc děkuju
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?