Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty a mladé paní! :-) Chtěla bych se zeptat za svatební salóny - především na půjčení šatů a to přímo v Třebíči, kdo má tu zkušenost. Jak jsem už psala, budu na začátku 6. měsíce těhotenství a paní v salonu Venesis (o tomto mě seznámila ségra, vím, že je tam ještě salon Claudie) mi řekli, že stačí měsíc před svatbou a určitě si vyberu. Samozřejmě v mém případě si teď 4 měsíce dopředu nemá šaty cenu vybírat, když nevím, jak pak budu vypadat. Ale zarazilo mě to, když všude slyším, jak si je nevěsty zamlouvají několik měsíců dopředu. Zřejmě těhotných nebo "silnějších" nevěst asi tolik nebude, tak snad proto. Jaké máte zkušenosti vy se zamluvením šatů v těchto salonech?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) No ty šaty, nevím, na vaše datum už svateb moc nebude, ale měsíc dopředu bych asi nešla :-| Já šla na šaty asi v únoru nebo kdy a bylo to tak tak, ale červen je zaplnenejsí jak říjen ;-) A jak jsem psala, šaty ti dají nejspíš šněrovací a tam už není takový rozdíl, jestli to víc zatáhneš nebo ne ;-) Známa si vybrala šaty, pak otěhotněla a vdávala se v pátém měsíci a šaty měla ty původní vybrané ;-) A v Třebíči jsem byla jen v Elle a tam nechoď :-S mě moc nenadchla ani paní, ani ty šaty (na první pohled krásné, ale na druhý špinavé a se zničenou výšivkou...)A taky nemám ráda, že mě někdo nutí k šatům, které nechci ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jak říká panda, říjnové termíny nebudou asi tak obsazené jako ty naše červnové... Já jsem šaty zamlouvala už v prosinci.. Ale na ten říjen bych šla asi někdy na začátku srpna, abys mohla být v klidu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky! když paní říkala, že to opravdu stačí, tak jí budu muset věřit. Ale chci si to jít předem omrknou, abych věděla, kam třeba vůbec nechodit.... co salon Claudie a Venesis? Jiné neznám, máte zkušenost (alespoň jste se tam mrkly) s těmito?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a co prstýnky? Kupovali jste v Třebíči? Mají výběr? Bohužel já nosím stříbro nebo bílé zlato a přítel klasické zlato, tak bych chtěla nějaké půlené! Jenže většinou vypadají nemožně.
Odpovědět
Profilova fotka
s těmi teda zušenost nemám, Ella mě odradila a radši jsem jela do Brna ;-) a prý v Jihlavě mají skvělé šaty x-) Prstýnky mámé z Třebíče, ale odkud? =-) no je to na náměstí, blíž k autobusáku, ale ne první zlatnictví. ldyž máš autobusák za zády, tak je po levé straně. Mají super výběr a ty kombinované tam mají nádherné, uvažovala jsem nad nimi a to žluté zlato nenosím ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla šaty z Venesisu a byla jsem naprosto se vším spokojená - výběr, vzhled šatů a moc příjemná obsluha, takže já venesis můžu jenom doporučit.S Claudií nemám moc dobrou zkušenost, asi jsem měla zrovna smůlu na špatnou obsluhu... a o Elle jsem nic moc dobrého neslyšela... Prstýnky jsme z Třebíče neměli, nějak jsme si tam nevybrali, ale my jsme co se týká prstýnků měli celkem vysoké nároky, takže je máme až z Pardubic.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ve Venesis jsem byla jednou jen nakouknout a fakt jsem padla na prdel! Tam mi právě ta příjemná paní řekla, že fakt stačí měsíc před... prý mají jen na šněrování, žádný střižený pod prsama a extra těhotenské (to bych ani nechtěla) a prý s nima byly všechny spokojené - i ona z vlastní zkušenosti! Ale těším se, až je tam pojedu omrknout, abych aspoň věděla, co čekat. :-) pando kolik se tak pohybovaly ty prstýnky cenově? na netu jsem viděla cca obyčejný od 4000 a vesměs ostatní tak od 5000 do 10000...
Odpovědět
Profilova fotka
Ceny ti nepovím, ty u toho nemají a navíc to zjistí ony, až je zváží a ještě připočtou další práce... Nás vyšly cca na 13 000, ale měli jsme tam slevu, tak na konci necelých 12 000...
Odpovědět
Profilova fotka
Mám ještě jednu radu..ve většině zlatnictví vykupují zlato - takže pokud doma pohledáte nějaké staré přetrhané řetízky nebo něco co už nebude nikdo nosit, tak se vám tím cena prstýnků značně sníží... ;-) My jsme tímto zaplatili půlku prstýnků 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám tady prstýnek, ale nechtěla jsem, aby se to zlato použilo zrovna na naše snubní prsteny... :-| takže prstýnek někomu daruji nebo prodám...nosit ho nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
No, oni to zlato nepoužili přímo na naše prsteny.. Prodávali jsme je jinde, než jsme si je nechali dělat ;-) A prstýnky máme z bílého zlata a prodávali jsme žluté :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to nevadí, mě by vadilo, kdybych za peníze z něho měla snubní prstýnky ;-) ale jinak je to bezva x-) člověk ušetří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja se pridavam k absolutni spokojenosti se salonem Venesis. Z ostatnich se mi nelibilo ani v jednom. Prsteny jsme si nechali delat v Trebici ve zlatnictvi u autobusaku -p. Kejda a jsme maximalne spokojeni. Zlato jsme dali vlastni (ze zlateho udelaji klidne bile) a platili jsme necelych pet tisic za oba a to mame celkem masivni prsteny. Brali si 700,- na gram za praci. Rucne delane prsteny udajne vydrzi vic, nez ty strojove vyrabene...uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
Pitrska: kdy budou fotecky? Jsem moc zvedava.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem zvědavá na vás obě :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak nestíhám sem ty fotky dát... ale snad během zítřka to zvládnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak honem, honem, už se těším x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tam pár foteček hodila, zbytek zítra, ještě je od všech kdo fotili nemám posbírané :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pitrska:tak ja jsem te vcera potkala. Ja jsem sla ze salonu uz bez satu a ty s manzelem do salonu se satama. ;-) Fotky vypadaji nadherne!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je možný že jsme se potkali.. ;-) Tvoje fotky taky vypadají moc pěkně, září z vás štěstí :-) jsem zvědavá na tvoje fotky od Melovské...
Odpovědět
Profilova fotka
To ja taky....
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Ty je budeš mít určitě už tento týden,že? Náš fotograf odjíždí zítra na dovolenou, takže si na fotky musíme počkat.. ale aspoň se máme na co těšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se neumim fotit, tak budu urcite vypadat jak pako. Az dneska na me dopadla ta unava, pred chvili jsem usla u zprav. Jdu do betle, tak zase zitra. Treba uz fotecky budou...Dobrou slecny a mlada pani.
Odpovědět
Profilova fotka
No, já jsem taky pořád ještě unavená, a to jsem ještě nebyla v práci.. :-) Tam jdu až zítra, takže taky jdu do postele, jinak ráno nevstanu....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, oběma to moooc slušelo x-) x-) x-) , mám z vás depku :-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jakou depku.. Ty budeš taky krásná nevěsta, už se těším na tvoje fotky!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, mam podobne pocity jako panda... obema vam to fakt sekne... ja se bojim, ze se "nepovedu" :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Hani :-D asi tak nějak |-| včera mě prostě chytla první vlna předsvatebního šílení, taková ta, že bude všechno špatně, nic se nestihne a tak... :-( Ale dnes už je to lepší :-D ale je mi jasné, že to ještě přijde :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky neblázněte... obě budete krásné nevěsty... Já jsem měla stejné pocity, týden před svatbou s oparem, nemohla jsem se na sebe ani podívat do zrcadla...A ty nervy, že se to nepovede,že nám bude něco chybět atd... no hnus... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?