Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) No u nás byla akce svatba celkem rychlovka, jako to požádání a vybafnutí na rodiče :-D nám jde všechno nějak moc rychle :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vitejte mezi nama.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jdu na zkousku liceni a ucesu. Jsem moc zvedava, co se mnou udelaji. A v sobotu jdeme zkouset prstynky, to jsem napnuta jeste vic. Mejte se krasne.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme zasnoubeni pres rok. Ale planujem az tak od novyho roku. Nebo spis ja. Ale za mesic dva se to da urcite stihnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky určitě záleží na termínu - u toho našeho 6. 6. by se těžko plánovalo měsíc, dva dopředu, protože už v prosinci byla spousta věcí obsazených.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, i na naše datum bylo v lednu už zamluveno ;-) třeba na květen bych se nebála, ale na červen teda hodně
Odpovědět
Profilova fotka
Co vidím u přítele, tak někteří občas volají a zamlouvají si kapelu třeba i rok dopředu.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, dobré kapely, dobré restaurace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už máme doma prstýnky...jsou nááádherné!! :-) Ale boty ženichovi jsme bohužel v Brně nekoupili.. :-| Poraďte, kde se v Třebíči dají sehnat pěkné boty? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v Třebíči boty teda neporadím :-| ale klasické značky Baťa, Deichman, Humanic...tam by měly mít hezké boty, záleží na tom, jakou cenu jste ochotní za botky dát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jsem ráda, že s prstýnky je spokojenost x-) My jsme také spokojení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no..ve všech těchto obchodech jsme byli - ale když už se mu boty líbily, tak neměli jeho velikost... :-| Takže se asi bude ženit bez bot.. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
acha, to je blbé tedy :-| tak to nevím... :-( ale aspon to bude originální :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, tu dnes nikdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja tu jsem, zase klid v praci, jupii. Pitrska:my jsme sehnali boty v Jihlave v City Parku. je tam hodne obchodu s botama. V tom, kde jsme koupili my meli asi 20 druhu bet k obleku, snad ve vsech velikostech. Jak se jmenoval, nevim, ale byl v hornim patre, kdyz jsme vyjeli po schodech, tak vpravo. Urcite byste si tam vybrali. A gratuluju k prstynkum. My je poprve uvidime zitra, jsem napnuta jak struna.
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu se nabasit, ale pak se tady zase objevim, tak tu nekdo budte...
Odpovědět
Profilova fotka
No my botky máme, ale musíme sehnat košili a kravatu...no snad vybereme brzo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste jsem tady. V Trebici je celkem vyber kosil v Adamovi a krasny kravaty maji v OP Prostejov.
Odpovědět
Profilova fotka
do OP se chcem kounout, tam mají fakt krásný věci
Odpovědět
Profilova fotka
Ale kosile se tam nedaji zkouset. Coz je fakt blby. My tam jednu koupili, kdyz si ji D doma zkusil, byla mu velka, kousala a byla pruhledna. A pak nam ani nechteli vratit prachy, ale museli jsme si za ni neco vybrat. Nastesti tam zrovna meli vyprodej, tak jsem si vyborne nakoupila...ale je to divny, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, no se zkoušením košil mají celkem problém ve více obchodech, ale nechápu to trošku :-| No P má zrovna takovou postavu, že trička má v rozpětí S-XL :-N 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak to v OP asi neuspějete. Co máme zkušenost, tak jen tak v 60% obchodů nechali košili vyzkoušet. D má taky atypickou postavu. Nakonec jsme koupili košili, co mu byla dobře kolem krku a nechali ji zúžit a zkrátit rukávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to si asi v neděli uděláme výlet do Jihlavy :-) My jsme koupili i oblek, vestičku, košili i kravatu v OP Prostějov v Brně ve Vaňkovce.. Byla tam moc příjemná paní, i košili nám nechala vyzkoušet.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jak tak přemýšlím, tak bývalýmu nechali v OP taky v Brně zkoušet =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak to asi záleží na vedoucí, protože v Třebíčí se to nesmí. Pokoušeli jsme se je přemluvit a nepodařilo se. Výlet do Jihlavy si můžete spojit i se ZOO. my jsme tam letos ještě nebyli. Mám to tam hrozně ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Já tam nebyla ještě nikdy v životě, taky se tam chystáme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ZOO v Jihlavě je super - pro mě o hodně lepší jak v Brně! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám v Brně ZOO ráda x-) ale třeba v Olomouci je taky krásná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v Olomouoci jsem zae nebyla nikdy já :-)
Odpovědět
jé, ZOO v Jihlavě, to mi připomíná, když jsme si tam byli vyzvednout hotové prstýnky a šli jsme tam na výlet a prstýnky jsme si dali na ruce, aby nám je někdo z batohu neukradl :-D x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?