Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, i já jsem to tak říkala, že ho nakrajovat budeme, že se určitě pár lidí kdo si dá najde, že jinak nevidím důvod vůbec nějakej dort mít,když bych se na něj měla jen dívat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No právě :-D navíc my si s prckem dáme určitě, ale asi ten marcipánovej :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Od tchyne, z Brna. Nechava pro me specialne od nekud objednat malicky ruze. Ale porad premyslim, jestli samotny ruze nebudou moc fadni..libily by se mi do toho treba drobny lilie..Nekde jsem to videla a bylo to krasny, ale ted nemuzu zadnej obrazek najit.No nevim, nechci to zase menit na posledni chvili
Odpovědět
Profilova fotka
;-) No tak ty na to máš dvojitej nárok.. ;-) Ale i když dorty nemusím,tak si dám i já, svatební dort nejím každej den :-D A kde si necháváte péct cukroví a dorty?
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, svatební dort a zvláště ten nás si musíme užít :-D No to ti ted nenapíšu :-| byla jsem tam s přítelem a tchýní, ale jak se ta paní jmenuje a z jaké je vesnice nevím =-) ale dorty a cukroví má super, dělala už na svatbu přítelova bráchy minulý rok x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My dort krájet budem, bude to jedna z mála tradic, který dodržíme. A doufám, že si dají všichni. To se na svatbě musí, ne? Další dorty už nemáme a cukroví jen trošku, výslužky dělat nebudem. Spíš plánujeme hodně ovoce, počítáme, že bude krásně a teplo.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme teda i cukroví, musíme vše tradičně...No zvyky máme jen nějaké, ale jeden asi spousta lidí nerozdýchá, že nebude, ale prostě první tanec nechci :-D :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My taky máme cukroví..bez toho by to nešlo :-D Mě osobně by stačily jen svatební koláčky, ale ne, cukroví být prostě musí.. ;-) A samozřejmě i výslužky, ty budeme rozvážet asi ve čtvrtek před svatbou - příbuzenstvu po celém okrese... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my taky ve čt před svatbou a okresy dva :-D já bych se zase obešla bez koláčků :-N ty prostě nejím, ale třeba z vlastní svatby budpu chutnat lépe :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla původně v plánu velkou část cukroví vyměnit za čokoládovou fontánu..ale potom jsem si sama sebe představila s flekama od čokolády na šatech a od nápadu s fontánou jsme raději upustili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda okresy, co plácám, kraje dva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fontánku asi mít budeme, ale až se převleču :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
U nás by to bylo s výslužkama složitý. máme rodinu dokonce v několika státech....
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme přemýšleli o čokoládové fontáně. Ale nakonec jsem ráda, že si to zbytečně nekomplikujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
janca,to je fakt, to by se vám ve čtvrtek špatně rozváželo :-D Já se převlíkat nebudu, takže nebude ani fontánka.. máme tam celkem dost malejch dětí - věřím že by to byl pro ně zážitek ta fontánka - ale byli by jak čuníci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky u nás budou jako čuníci, ale zatím to nejsou moji čuníci, tak co :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To jo a teprv kdyby se těm vyfintěnej miláčkům podařilo to na sebe celý převrátit. Stejě budou jako čunící. ;-) ..
Odpovědět
Profilova fotka
Vždyť budou kásný i špinavý
Odpovědět
Profilova fotka
A kdy budeš mít toho svýho mrňouse?
Odpovědět
Profilova fotka
stejně se všichni budeme převlíkat, tak tohle mi vrásky nedělá a hlavně ta nejmladší sestřenička se zašpiní i u oběda, tak tohle fakt neřeším :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je jasný, že budou i bez fontánky jak čuníci :-) .. ale nechci se tam nervovat, že to tam na sebe ty děcka převrátí nebo tak něco... No, nebudu to svádět na děti..beztak bych byla první od čokolády já :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
konec listopadu, začátek prosince ;-) přesné datum zatím není schopen nikdo určit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Juuu, gratuluju. Užívej si těšení. Nebudete tomu věřit, ale celou dobu, co si s vama dneska píšu, jsem v práci. Nádhernej den. To se mi často nestává.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jsme dvě.. i já jsem v práci.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To se máme, co? Ale už mi přišla práce. Jdu něco dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
No, to teda máme.. ale to je u mě ojedinělá situace..jindy sem stihnu mrknout občas večer doma.. ;-) Já už taky jdu něco dělat, at můžu jít brzy domů.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty z Vysočiny, koukám, že skoro všechny svatbu plánujete hodně dlouho dopředu, to my jsme se s přítelem 6.5. jeli podívat na místo hostiny a rovnou si zamluvili i termín a to na 18.7.2009, takže docela fofr, ale už máme skoro všechno zařízené až na mé šaty a přítel si musí koupit oblek a dnes jdu zařizovat svatební oznámení.
Odpovědět
Profilova fotka
no my už plánujeme od prosince :-D a vítám tě tady, hezké zařizování ;-)
Odpovědět
Zdravim vsechny nevesty, my budeme mit svatbu u Ledce nad Sazavou, tze taky Vysocina... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám tady nové nevěsty.. ;-) Zdenka - termín jsme měli rozmyšlený skoro rok dopředu - přítel je muzikant, má skoro všechny víkendy obsazené, takže proto jsme se museli rozhodnout tak brzy..a jinak se zařizováním jsme začali někdy od listopadu.. 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?