Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majatob : ahojky :-) ...pamatujes se ;-) ?? jak to dopadlo s dortem? cauky pando x-) jin9 : zkus lenea
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Terezko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
andrej,vis ze jsem o tomhle tematu vubec nevedela?? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Terezko :-D a vidíš, vdala ses i bez něj, ale zase nám můžeš radit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)...vcera jsem se ti snazila poradit s temi brylemi, ale moc to nepomohlo :-N ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
To tea1909:děkuju moc za tip,určitě to vyzkouším,ráda bych byla také nalíčená trochu jinak,než se líčím sama,mlžu se ještě zeotat s jakou kosmetikou tě paní nebo slečna líčila?!díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
no Ter, já fakt nevím...brýle jsem chtěla, na nové nemám a každej mě odrazuje...vyzkouším čočky a když mi to nebude sedět, tak at si každej trhne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teky : jo tak to nevim. to ti vazne nepovim. maji tam kosmetiku, kterou pouzivaji porad, ale protoze ja jsem zatim s zadnou kosmetikou nemela problem, tak jsem se nepidila po tom co to je. ale muzu to bez problemu zjistit, jsem s ni v kontaktu minimalne jednou za mesic.
Odpovědět
Profilova fotka
andrej...jj, presne tak. hlavne aby ty ses citila.
Odpovědět
Profilova fotka
to panda:k těm brýlkám,myslím,že když je nosíš normálně je hezké aby jsi je měla,jsi to s nimi přeci Ty;)))jinak v Praze probíhají všude pořád různé akce a já jsem pořídila krásné brýle za 2.500,- byla to akce a byla na ně 60% sleva,,,,tak uvidíš;))
Odpovědět
Profilova fotka
teky : a ty jsi primo z brodu??
Odpovědět
Profilova fotka
teky : ale asi se nezname, ze?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ne ne z ledče,ale vypravovat se budu kousek od světlé......
Odpovědět
Profilova fotka
tak nové brýle chci, ale až okolo vánoc...jenže problém je v tom, že nějaký neutrální barvy mi nesluší...brýle jsem měla fialový, měděný, červený-ty mám momentálně... Jsou krásný, přítel je chce na mě, ale všichni mi říkaj, že to není svatební :-| no uvidíme... at si akždej fakt kdyžtak thne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslím,že tea1909 je živý důkez toho,že brýle jsou docela šmrncoví doplněk a když je chce i přítel,tak bych tedy dala na něj;)ale je to na jen a jen na Tobě,hlavně se musíš cítit příjemně TY;)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, andrej, presne jak rika teky - musis se citit dobre a prirozene, pak i ostatni to tak budou vnimat ;-) jinak tekynko, ja jsem Terka, tesi me ... ;-)
Odpovědět
Já také nosím brýle, ale do doby svatby jsem je denně nenosila, takže jsem je ani na svatbě neměla....Nedávno jsem si pořídila velice extravagantní červené brýle a trochu mě mrzí, že jsem je neměla na svatbě :-) Ale pokud někdo brýle nosí denně, tak bych je měla určitě i na svatbu.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasim s ckei... uz to proste patri k osobnosti, k vyrazu, k image. nesundavala bych je jen proto, ze je to svatba. ale mozna je to jen muj pocit...udelala jsem si z bryli prednost a mam pocit, ze mi to s nimi slusi vic nez bez nich. i kdyz je praveda, ze zalezi hodne na naliceni
Odpovědět
Profilova fotka
taky mám pocit, že mi to víc sluší s nima :-D no uvidíme ;-) nějak to udělám
Odpovědět
tea1909: to je přesné...já ze svých brýlí také udělala přednost, prostě si v nich připadám jiná, zajímavější (doufám, že to nezní namyšleně, to tak nemyslím) ke všemu jsem k těm brýlím přizpůsobila i netradiční střih vlasů...a teď si nedovedu představit, že bych šla někam bez nich....
Odpovědět
Profilova fotka
ckei : vubec to nezni namysle...naopak - kazdy se prece snazi citit se lepe ...prehnane sebevedomi a namysleni lide takhle nepremysleji, pripadaji si dostatecne hezci, zajimavi, sexy a pod. A ja taky mam netradicni sestrih - uz na svatbe (tam jsem mela "podkovu"), ale ted uz to mam zase jine a lepsi ;-) - mam asimetrii na kratsich vlasech. je to super (...kdyz se zadari to dobre ucesat :-N )
Odpovědět
tea1909: koukala jsem do Tvého albíčka, a ten střih mě moc zaujal. Já mám levou stranu delší, pod spodní čelist na mikádo a pravou stranu krátkou, vysříhanou nad ucho se zbylým cípem vlasů do tváře :) A s těma brýlema...hned mám jiné seběvědomí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
že bych si taky nechala střihnout do vlasů? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ckei : :-D tak to je teda super, protoze presne jak to popisujes, tak ja to mam uplne stejne, jen obracene. levou stranu kratkou nad ucho s cipem do tvare a pravou stranu k brade. ale jen na strane v zadu to mam taky kratsi ...to by z te podkovy vlastne ani jinak neslo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andrej, to si nech strihnout ;-) ...ja to vzdycky necham rust a pak kdyz to ma dost dylku, tak uz me to tak nudi a udelam si nejakou divocinu. naposledy jsem mela super asimetrii presne pred 3 lety na jare - a od te doby to nechala rust...a shodila to az ted na podzim x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já ted mám dlouhý vlásky a jsem spokojená x-) ale třeba časem budu chtít zase krátký a pak do něčeho takovýho půjdu asi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte nevěsty,tak jak vám pokračují přípravy?už se nám to začíná blížit a mě čím dál rychleji
Odpovědět
Profilova fotka
no já se toho začínám děsit celkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já trošku začínám pocitovat nervozitu ale i se těším,nejvíc se teda bojím aby mi přišly v čas šaty
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?