Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, v tomhle obchodě je maj a mají tam krásný košile ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Diky, kouknu na to. Shanime bud smetanovou nebo zelenou. A uz bych ji chtela mit doma, abych mohla porizovat dekorace v barve... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já sháním kravatu v barvě slunečnic, takovou žluto-oranžovou, chtěla bych jednoduchou, ale když už je někdě nějaká barvička krásná, je vzorovaná a to se mi moc nelíbí. Nemáte nějaký typ? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
no já objednala žlutou, ale ta žlutá je až šílená...chjooo...taže moc neporadím :-|
Odpovědět
Bajecny kravaty ma ceska firma Hedva - sidli sice v Moravske Trebove, ale maji jednak e-shop a druhak podnikove prodejny treba v Praze Na Prikope nebo v Brne Orli. Maji i specialni kravatovy web, najde vam ho google :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čus žirafus :-D :-D x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji za informace, a od koho máte prosím svatební cukroví? Sháním nějakou dobrou cukrářku na vysočině, která peče dobře a kvalitně. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no ja poradim v okoli Trebice, mozna to pro tebe bude daleko. Udajne vyborny cukrovi pece pani Slaba z Cimere, kdybys chtela poslu kontak do IP. Ale je to vsechno takovy hodne maslovy, to my nemame radi,takze od ni nakonec cukrovi mit nebudem. Dort budeme mit z Dalecickyho cukrarstvi-maji krasny webovky-minimalne dobra insiprace. S pani je skvela domluva, cena sice vyssi, ale odpovidajici kvalite. uz se na dortik tesime!
Odpovědět
Profilova fotka
budeme mít také dort z Dalešického cukrářství. Dort jsme od nich již jedli - výborný. Opravdu doporučuji.
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem rada, ze bude i dobrej, je prekrasnej. Mimochodem jsem konecne vytvorila album...je tam i dortik. Kopretinai: vy mate svatbu v zari a uz mate domluvenej dort? To ziram a zavidim, my jsme ho byli zamluvit minulej tyden a muj chlap ma pocit, ze zbytecne stresuju, ze je jeste spousta casu... (pet tydnu do svatby)no jo, nemaj predstavu. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v Marks and Spencer zkraceny kosile nemaji. V Cesku je clovek proste nesezene. Nakonec jsme koupily velkou a nechavame ji upravit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my dorty a cukroví už máme, ale zatím ne domluvený kytky :-| slečna onemocněla, tak čekáme, až bude zase v práci... Snad to bude ok x-) ale musím měnit asi šaty, tak na to se netěším ;-( a už máme hotový oznamka a prstýnky, jen vyzvednout x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Panda: proc musis menit saty? Ja jsem ted o vikendu zaplatila zalohu:) takze dalsi vec snad mame zajistenou:o) zacina se to rysovat - ale nedovedu si predstavit, ze by mi ty saty z nejakeho duvodu vybouchly.... :o(
Odpovědět
Profilova fotka
jsem těhotná ;-) a šaty nejsou na šněrování, je to šoda, jsou super, ale co se dá dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tak to gratuluju:o) Tak to je dobry duvod pro zmenu satu... jsem trochu vydesena, protoze jsem ted slysela "pribeh" jedne nevesty, ktera si vybrala a zaplatila saty a tyden pred svatbou kdyz sla na posledni zkousku, zjistila, ze je zkratili na predchozi "malou" nevestu... a tudiz jsou ji o 20 cm kratsi... :o(
Odpovědět
Profilova fotka
no kamarádce šaty srazili a nezapla je zase, zjistila to až v den svatby...taže myslím, že týden předem je to ještě pohůdka, ikdyž to samožřejmě naštve, ale jsou ještě vybrat jiné šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jdou přípravy holky? My už máme oznamka, tak to kompletuji a nadepisuji obálky, navíc na obálky razítkuji motýlky :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím holky,někdo z Havlíčkobrodska?!;)
Odpovědět
Ahojky, holky, jsem taky z Vysočiny, ze Žďárska, tak kdybyste některá potřebovala něco vědět nebo něco podobnýho, tak se pokusím pomoct ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Já Třebíč ;-) teda kousíček od...
Odpovědět
Profilova fotka
Prima a máte holky tio nebo zkušenost s nějakou vyzážistkou,která by třeba dorazila až ke mě domů?!
Odpovědět
Profilova fotka
no já vizážistku domluvenou mám, pojede až ke mě, i na zkoušku i ve svatební den, ale zatím jsem zkoušku neměla, ale ta je taky z T ;-)
Odpovědět
tekynka: no, tak to zrovna nemám, resp. věděla bych o dvou, ale ani jedna nejezdí k nevěstám domů :-N
Odpovědět
Profilova fotka
chjo;( kamarádka mě strašila,že to nebude jednoduché....sama si na to netroufnu a chtěla jsem se nechat trochu hýčkat;)))
Odpovědět
Já už bych se na svatbu líčila jen sama... Ono to fakt není jednoduché někoho sehnat, tady v okolí snad žádná vizážistka k nevěstám nejezdí a myslím, že je to škoda, zájem by byl.
Odpovědět
Profilova fotka
Mám tip na jednu šikovnou slečnu z Prahy,líčí opravdu luxusně,ale bojím se,že mi řekne jestli jsem neupadlla,když jí řeknu,že jsem z Vysočiny;))to určitě ano,stejné je to asi s kadeřnicí,ale to neřeším,maminka je kadeřnice;)))ož je příjemné,ale určitě se u toho pohádáme;)
Odpovědět
Profilova fotka
no já chtěla jedině nějakou, která přijede ke mě...jinak ybch se taky nalíčila sama, svatbu máme v 10 a rozhodně bych nestíhala někam jezdit ještě :-|
Odpovědět
Tak já měla vizážistku a kadeřnici v jednom a v místě bydliště, takže to bylo v pohodě. Tekynka: což o to, zkusit to můžeš, ale jestli si naúčtuje cestu (jakože naúčtuje), tak se Ti to hrozně prodraží :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já mám zase tetu kadeřnici :-D x-) no možná by byla ochotná dojet, ale bylo by to asi hodně drahé :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...pridam se, protoze vidim, ze muzu pomoct :-) tekynka : nemyslim, ze by nebylo jednoduche nechat se nalicit. vubec jsem to tak nepocitovala. nalici te temer kazda kosmeticka. jde jen o to domluvit si zkousku (vetsinou cca 100 kc) a zjistit co se ti nejvic libi ;-) . mne nakonec licila Romana Čapkova (chodim k ni i na nehty) v Havlickove Brode. zkousela jsem i jine, ale v tomhle jsem se citila nejlepe :-) . Sama bych se nelicila. jednak jsem se taky chtela nechat trochu hyckat ;-) a hlavne jsem chtela kvalirni make-up, aby mi naliceni vydrzelo (navic davaji i ruzne rozjasnovace-kvuli fotkam a dalsi specialitky :-) ). A taky byt v tenhle den nalicena jinak, nez normalne. Tak, aby to bylo prirozene, nijak zvlast videt, ale pritom hezke a aby me to zvyraznilo :-) . Byla jsem moc spokojena. nechala se tam licit i segra (svedkyne). a kdyby licila 3 lidi, udelala by slevu. Jinak prijet domu pro ni neni absolutne problem. da se s ni na vsem domluvit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?