Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Ahoj Jiťo, tak jak se vede? U nás všechno v pohodě, jen bych si zopakovala svatbičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maji. Jojo, všechno ok...já bych šla do svatby taky hned znova...i když vy máte teď na koníkovi taky moc pěkný starosti. Hned bych je brala taky, ale musím ještě chviličku počkat :-) Kde vůbec bude ten srazík? To už je teď v pátek, viď?
Odpovědět
Ahojky Jíťo, srazík je zase v Černým domě od 12 ;-) počkáme na tebe ju?
Odpovědět
Profilova fotka
Jitko, tak to je teda psina, to bydlíš hned barák vedle mě :-D bydlíme hned v prvním žlutém po pravé straně.
Odpovědět
Holky děkuji za pokec na srazíku.... :-)
Odpovědět
Jíťo 4 fotky zde: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Majko dívala jsem se na fotečky ze srazíku. Konečně jsem vás viděla pohromadě alespoň na fotce, doufám, že mi to snad jednou vyjde a potkám se s vámi osobně. Hlídání mi bohužel nevyšlo. Jak jste si to užily ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Vajli, srazík jsem si užili, pokecali sme o všem monžém i nemožném ;-) :-) Snad Ti to příště určitě vyjde a bude nás víc 8-) . Myslím, že bysme mohli udělat nějaký vánoční srazík, ještě se domluvíme. ;-) :-) A jak se jinak máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, postupně vyřizuji změnu příjmení, dnes jsem byla na VZP změnit kartičku, nejvíc mě štve, že se člověk těžko někam dostává s kočárem, je to naprosto příšerný, všude samý schody ]-( Naprosto lituju všechny vozíčkáře, protože pro ty to musí být něco šílenýho a navíc dlouhodobýho.
Odpovědět
Profilova fotka
Vajli, to máš pravdu, všude je to do schodů, takže to musí být opravdu těžký pro tebe s kočárkem, natož ještě co teprve pro ty vozíčkáře :-| Určitě to nemají jednoduchý :-(
Odpovědět
Vajli užily jsme si to super, tedy já osobně ano, aj když den na to mě skolila virosa a ještě s ní bojujeme a tak peláším zase do postele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vajli: Tak to je dobrý. To můžeme někdy domluvit návštěvu...nebo si třeba zamávat z balkonu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-) občas teď mrkám na váš balkon, bydlíte ve 2. patře ??? jen tipuji podle fotek z příprav na svatbu :-) mávat z balkonu si nemůžeme, máme ho na druhé straně :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, honem se brzy uzdrav, musíš být plná síly :-) už jste přece dva nebo dvě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vajli: jojo, druhé patro...:-) tak já budu mávat z balkonu a ty z okna :-) Tak dneska jsem ten den pěkně proflákala, dopoledne na nákupy do města, do toho jen praní a úklid...manžílka mám u švagra na brigádě, opravují hospodu, tak jel pomát. Takže mám den jen sama pro sebe...ale už by se mohl vrátit, bez něho je tady nuda...jdu udělat bábovku, bude mít radost, až přijede ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jitek : ani z okna nemůžu mávat :-D i ty máme na druhou stranu. Máš na balkoně pěkné muškáty ;-) my jsme dnes jeli s manžílkem a Kristýnkou na bowling do VelMezu. Kristýnka byla strašně hodná, úplný zlatíčko, za to dva dny předtím skoro celé probrečela :-( roste jí druhý zoubek a navíc jí ještě nastřelovali naušničky, tak to bylo s řevem, no ale má to už za sebou. A jak se poveda bábovka ? :-)
Odpovědět
ahojky tak Vás zdravím, už jsem vcelku v pořádku, ale ještě to není ono, ještě budu týden relaxovat v posteli :-) Jinak už mám první fotečku hráška x-) x-) x-) Je v albíku na MK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vajli: Ty muškáty nejsou náš balkon, ale ten vedle, ten nenatřený, příští rok (asi příští rok) se budeme stěhovat do bytu po Radkových rodičích, tak se mu zdá zbytečné ten balkon natírat. Ale mě to docela štve, kdyby byl natřený, tak by se mi tam víc líbílo...asi koupím barvu sama, třeba ho to trkne :-) Bábovka se povedla, půlka už je snědená :-) No a ta okna - škoda, prostě si mávat nebudeme :-) Majky: Jsem ráda, že už je ti dobře... ;-)
Odpovědět
Jíťo díky, no hlavně nedostat horečku a tu jsem naštěstí nedostala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko dívala jsem se na foto vašeho miminečka :-) je to nádhera, takový piditvoreček :-) byla jsem vždycky strašně nadšená z fotek z ultrazvuku, ikdyž jich moc nebylo. A jak máš v albu tabulku na výpočet pohlaví miminka, tak podle ní jsme měli mít chlapečka, ale ať hledám jak hledám, pindíka tam nevidím :-D Chodíš k Janíčkovi ? :-) to je dobrej řízek hihi na toho jsem se vždycky těšila, je s ním prča ale zároveň i spoustu věcí vysvětlí, myslím, že je to doktor jak má být. Kámoška k němu taky chodila a odrodila s ním 2 děti a říkala, že se děsně nasmáli.
Odpovědět
Vajli jj chodím k panu doktorovi Janíčkovi, myslím, že je to nejbáječnější doktor a fakt na tom správném místě, zatím jsem u něj byla 2x, po prvé děsný strach, ale pak po rozhovoru to ze mně spadlo, byla jsem úplně překvapená přístupem a nemohla uvěřit, že ještě existují tak skvělí doktoři, on je fakt skvělej x-) x-) x-) Dle tabulky bych měla mít kluka, ale já se cítím nějak na holčičku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko a už ti stanovili přeběžně nějaký termín porodu ? nebo kdy se to má zhruba narodit ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky a pani, potrebuju radu....jakou mate zkusenost se sv. salonem Claudia v Trebici??? zitra tam jdu zkouset saty, a jsem z toho stresovana.byl tam docela prijemnej chlap, ale mam z toho docela obavy...je to takovy divny..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Janino, klidně tam zajdi a buď v klidu, já měla šaty z Claudie, a byla jsem maximálně spokojená. Vyšli mi se vším vstříc....A vůbec to není divný, že tam je chlap, aspoň tě nějaký chlápek ohodnotí dřív než tvůj budoucí manžel. Mě vždycky řekl, jestli se mu ty šaty na mě líbí nebo ne....Hodně štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
gimulko moc diky, to jsi me uklidnila...pujdu tam s tchyni, taky nevim co od ni cekat, ale ma dobrej vkus:-)snad to zvladnu :-S
Odpovědět
Vajli dle netových stránek vychází termín na 7.května 2007 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a nevite prosim nekdo kolik chteli zalohu na pujceni satu?? =-)
Odpovědět
jani snad 1000,- alespoň tu platila známá dokonce ji ji vrátili, páč si šaty pak vzala od jinud, ale jedna slečna měla zálozu větší a měla s ní pak problémy. Přeji aby jsi byla spokojená ne jak např. já ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tam vcera byla, bylo to docela v pohode, asi jsem si vybrala, ale jeste nezamluvila..dneska jedem do Kosikova,tak se uvidi... :-)
Odpovědět
Koukám že se svatbička pěkně blíží :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?