Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Jíťo to bychom na tebe zase počkali, ale ráda bych s někým hodně dlouho pokecala :-D Takže čím dřív tím líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Majky všechno nejlepší k svátku, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky i pro mimíska :-) ;-) Tak jsem se vrátili z Jeseníků, bylo to super, počasí bylo nádherný, vyšlo nám to úplně perfektně, v noci pršelo a přes den bylo vždycky hezky :-D . Akorát jsem si tam natáhla lýtkový sval na levé noze, takže sem pak nemohla chodit z kopce a teď mě to ještě dost bolí :-S , ale jinak jsme si to moooc užili 8-) :-D Holky ten srazík bych mohla až tak o půl druhý dopledne, abych si nemusela brát volno ;-)
Odpovědět
Dobré ranko, Zdeni děkuju x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky, nemáš zač ;-) Chtěla sem ti poslat pohled, ale nějak jsme to bezvládli, nebylo odkud, vždycky jsem si vzpomněla pozdě :-( Až budem mít všechny fotky, tak sem nějaké dám ;-) A kdy jdeš zase k tý doktorce na ty testy?
Odpovědět
Zdeni v pohodě ;-) Na testech jsem byla včera, dneska po 13 hod. budou výsledky. Jinak ty jsi šikulka co??? Mám na mysli to lýtko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, to jsem teda šikulka ]-( Letos to s tím sportem nějak přeháním asi.... měla bych si dát pauzu, ještě že už bude zima ;-) :-D I když po novým roce se chystáme na hory, chceme začít lyžovat, já jsem na tom nikdy nestála, tak doufám, že nepřijedu celá polámaná :-S :-D Jak se říká: "sportem ku zdraví" :-D :-D
Odpovědět
Zdeni tak teď jsi mě rozesmála :-D :-D hele dávej na těch horách pozor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, tak já se taky přidávám ke gratulaci k svátku. ;-) Zdeni, no, to lýtko snad nějak přežiješ. I když je to vážně nepříjemný, hlavně že se dovča vydařila. ;-)
Odpovědět
Veru děkujíííí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Veru, to lýtko určitě přežiju, není to zas tak hrozný, jenom při chůzi mě to bolí, ale dá se to vydržet ;-) :-D Majky a určitě pak dej vědět, jak dopadly ty testy, jasný ;-) :-)
Odpovědět
Jasný ;-)
Odpovědět
Majki, vsecko neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej k svatku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
žirafko děkujííííí ;-)
Odpovědět
Zdeníííí hodnoty stouply x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
majki, supeeeeeeeeer x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, tak to je supeeeeer, tak to je opravdu mimísek, huráááá, moc Vám to přeju :-D x-) x-)
Odpovědět
Holky děkujííí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je teda diskuze. Mám na mysli posledních pár příspěvků. :-D :-D :-D
Odpovědět
jj :-D
Odpovědět
ahojka! majko, dvojitá gratulace, ta první k svátku a ta druhá k mimi, to je paráda!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, je veselo.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Jani díky ;-) ;-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, tak budete slavit dneska dvojnásobně? ;-) 8-)
Odpovědět
Mám nějak tvrdší bříško, rostou mi prsa a mám na něco chuť a nevím na co ]-( ale furt čučím na bodíčko co jsem včera koupila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, tak si to pořádně užívej ;-) :-D
Odpovědět
To budu, musím koupit velikou podprdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, tak to s tou podprdou u mne teda nehrozí. ;-) :-D A s těma chutěma bych musela být těhotná už dávno. :-D :-D :-D Jani, kde se touláš? ;-)
Odpovědět
Veru se máš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
S podprdou nápodobně u mě jako u Verči ;-) A s těma chutěma takytak takytak, podle toho sme těhotná celej život :-D :-D Uvidíme jaký to bude při těhotenství... ;-) :-N
Odpovědět
Holky asi si půjdu na chvíli hajnout no uvidím ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?