Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Gimulko :-) Tak ať začneš dobře v nové práci ;-) :-) Nějaký srázek bysme mohli podniknout, doufám, že by mi to konečně taky vyšlo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vero já se těším hodně, konečně budeme doma. O víkendu jsme vyklízeli skříně, abychom ty moje hadříky měli kam dát. a pak jednu celou místnost na všechno co jsme si tady za ty dva roky v ČB nakoupili
Odpovědět
Profilova fotka
To se člověk nestačí divit, co se toho za těch pár měsíců nashromáždí, viď? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, určitě to bude pro Majku lepší, když bude tady v naší vlasti ;-) :-D Holky, tak navrhněte nějaký termín a místo pro srazík a a třeba se nějak domluvíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky hlavně né 22. září to mám sraz s OA i s VOŠ tak nevím jak to zvládnu a kterou třídu si nakonec vůbec vyberu...
Odpovědět
Profilova fotka
A já hlasuju proti 15., 16. a 23. září. To budem slavit v rodině narozky a pak 19. jedu na školení do Brna, takže to taky nepůjde.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vero : do tohoto víkendu mě svatba nějak zatím "nebrala" :-) ale jak sjem viděla v sobotu svatbu našich známých u Malovaného domu, tak to na mě nějak sedlo a začínám být nervózní a do toho se mi ještě do rána zdál naprosto šílený sen o svatebním dni, kdy nic nestihám časově, zapomenu si vyzvednout v pátek svatební šaty a v sobotu mají v Claudii zavřeno a naprosto ze všeho šílím, navíc mi ještě udělala ženská tmavě vínový nehty, no děs běs, takže už asi magořím :-D zdenda : díky za info k polštářkům :-) Držím Majce moc pěsti, ať je vše v pořádku a může se naplno radovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já rozhodně nemůžu tento týden, Majka vlastně taky ne, to by stejně bylo moc brzo. Jinak je mi to potom úplně jedno, pro mě je nejlepší pátek, to mám krátký den v práci. Vajli nemáš zač ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v tom případě bych se přimlouvala až na 29. září nebo až v říjnu. =-) Vajli, to musí být. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, a co takhle v říjnu pátek 13.? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No proč ne, to by šlo ten pátek 13. Tak jste pro? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdenda : dívala jsem se do tvého alba, nemáš náhodou více fotek přímo z obřadní síně v Malovaném domě ? Jako přistěhovalec vůbec nevím jak to tam vypadá :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj děvčata! Přeju hezký den. :-)
Odpovědět
Ahojte holky tak se koukám, že se tu debatuje o srazu - přidávám se, ale pátek 13.10 prosím ne :-( to mi začíná škola a bud v Budějicích. přikláním se k Veře na toho 29.9 nebo co 6.10?? Majce držím pěstičky ať je to všechno vpořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj chechti! ;-) 6. října by šlo taky. Snad mi do toho nic nevleze. Co na to ostatní Vysočandy? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak já se teda taky přidávám k tomu 6.říjnu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky můžu 6. října. Doufám, že to tentokrát vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevydržela jsem to a poslala jsem Majce SMS. Odpověděla mi, že jí je chvilkama blbě, ale jinak se mají dobře. Všechny zdraví. ;-)
Odpovědět
Holky tak jsem se konečně dokopala dát sem fotky ze svatebky - taky konečně už dodám trochu víc fotek i ze svatby - ale já sma ještě všechny od všech neviděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, už jsem je zkoukla. Jsou moc hezký. ;-) Je vidět, že jste si dovču uvžívali naplno. :-)
Odpovědět
Ahojky Veru, jo jo užívali - tak co s tím srazíkem dohodli jsme se na toho 6.10? Kdyžtak napíšu Clárce a Jitce jestli se jim to taky hodí a co Majka taky by jsme měli zjistit jestli se to hodí i jí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já ji napíšu. ;-) Jinak já s tímhle datem předběžně počítám. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já taky počítám s datem toho 6.10., takže si mylsím, že jestli se to bude hodit i osttasním, tak by to neměl být problém ;-) A jak se jinak máte holky? Já už se v práci nemůžu nic soustředit, hrozně s těším do těch Jeseníků, zítra konečně vyrážíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, nechceš mě vzít s sebou? Já mám horší vyhlídky - jenom práci. :-( Ale už je středa (tenhle týden se tak příšerně vleče), tak se to už zlomí a víkend bude brzy tady. A ještě se musím pochlubit. Příští týden by mi měli dovézt novou pračku. Už se moc těším, že nebudu muset prát v ruce. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Veru, klidně, pojeď s náma ;-) :-N My tě vemem, ale musela bys asi spát na zemi... ;-) :-D A neboj, víkendu se dočkáš, už je tu za chvilinku ;-) 8-) Gratuluji k nově pračce, to se hned bude líp a s radostí prát..že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj. x-) x-) Na zemi spát nebudu a nebudu. :-S :-D :-D :-D Asi by to bylo trochu nevhod, když tam jedete oslavovat 1. výročí svatby, viď? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to možná trošku jo, to by ses asi ani moc nevyspala ;-) :-N 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, ale možná by sis mohla objednat svůj pokoj a bylo by to v pohodě,.... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kdo by se zatím postaral o toho mýho bobánka? Nemůžu ho tady nechat tak dlouho samotnýho. Asi to oželím a budu chodit normálně pracovat. :-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, tak ho vem sebou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?