Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) Majky,to zvládneš dneska všechno, neboj a už je ti dobře? My jsem byli v sobotu na motosrazu a včera jsme se jeli jenom kousíček projet na kole odpoledne a já jsem pěkně bourala po cestě domů, jsem celá odřená a kulhavá :-( :-S , takže výborně zakončený víkend.
Odpovědět
Zdeni proboha dávej na sebe pozor |-| |-| No jak se to vezme, chvilu jo, ale žaludek ještě kapku na vodě :-| a večer mi bylo zase blbě
Odpovědět
Aaaaa, majki ma novou fotku... jsem se koukala, kdo to pise, kdyz jsem nevidela to zlute slunickove... a ona majka :-) :-) :-) krasna fotecka :-)
Odpovědět
žiraf jen do začátku pak vyberu až budou všechny fotky:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, já se snažím dávat ma sebe pozor, ale prostě mi nějak podjelo kolo do výmolu a už sem to bohužel neustála, tak teď kulhám jak Quasimodo :-) A roztrhla sem si sedlo na kole a odřela roh na řidítkách a rozhodila celou přehazku :-( Jinak mám jenom dost naražený a pěkně odřený koleno, odřený zadek a modřinu přes celý bok a odřený loket, jinak sem v pohodě ;-)
Odpovědět
No hlavně že se nestalo nic vážnějšího ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ještě se tu objevila Valji a Kyblik. Ty se teprv budou vdávat. ;-) Přeju všem krásné dopoledne. Majky, vidíš, že to byl krásný den. Ještě jednou blahopřeju. :-) Zdeni, jo bouračky na kole jsou bomba. Já jsem se odřela měsíc před svatbou. Měla jsem i naražený hrudník. Naštěstí do těsně před svatbou odeznělo. Jinak bych si asi ani nezatančila. :-D Jo, a hlásím další přírůstek do své knihovničky. Dnes ráno jsem byla u zubařky a cestou do práce jsem se stavila do knihkupectví a koupila si knížku Poprvé s bříškem. Tak mám zase doma co dělat. :-D
Odpovědět
Veru ještě jednou děkuji :-) jj bylo to super, už jsme viděli kousek záběrů z kamery a super, už se táááák těším:o)))
Odpovědět
ahoj holky, tak máme už oddací list, už se nám dělají nové občanky, máme zaplacenou hostinu, vrácený šaty a to je tak zatím vše, teď se bude uklízet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak jak se dneska máte děvčata? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, teď máš před sebou kolotoč na úřadech. Přeju Ti pevný nervy. ;-) Je toho opravdu dost na vyřizování. Ahoj Zdeni! :-)
Odpovědět
Ahoj Holky, tak Vás tu zase po dlouhé době zdravím - teď jsem tak nějak v pracovním kolotoči, že se nějak nestíhám dostat sem za Váma. Veru já teď se čteník knížky stagnuju - mám rozečtenou beletrii a je to strašně zajímavé, takže odborné knížky šli teď do pozadí. Zdeni proboha to musel být teda držkopád - no snad se ti to brzo zahojí - silniční lišej je strašný svinstvo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Chechti, určitě na ně taky dojde řada. Já mám taky rozečtenou knížku (Tři přání od Fulghuma). Je moc pěkná, ale momentálně mě chytla víc ta odborná. :-D A jak se jinak vede? Něco novýho? =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Veru :-) Majka teď bude mít opravdu lítání, ale určitě to zvládne ;-) Ahoj Chechti :-) byl to pěkněj držkopád, nejhorší bylo, když sem zůstala ležet na zemi a bála se pohnout, protože sem vůbec nevěděla, co mi je a jestli se vůbec budu moct pohnout =-) Ale v pohodě jsem vstala a dojela v pořádku na kole domů ;-)
Odpovědět
Zdeni rotoped je bezpečnější :-D :-D :-D :-D :-D :-D Veru nového zatím nic, ale snad už brzy něco bude - kéž by :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, možná bezpečnější, ale pro mne nudnější. Není nad to, když se kolem tebe míhá krajina a ty se jí můžeš kochat. :-D Zdeni, tos měla teda obrovský štěstí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, to vím, že rotoped je bezpečnější, ale na něj doma bohužel nemáme místo a při šlapání na něm se moc nepodíváš po přírodě ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, naprostý souhlas. Ale přemýšlela jsem, že až budu těhu (snad to vyjde), tak v posledních měsících radši budu šlapat doma než na kole venku. To mi ke konci přijde dost riskantní.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, je to v pohodě 8-) , štěstí jsem měla opravdu velký ;-) Modřiny a odřeniny zmizí a tělo taky přestane bolet, kolo se spraví a bude to všechno v pohodě :-D I když to kolo mě štve dost, hlavně to roztržený sedlo ;-( No zrovna ten den jsem ujela přesně 1000. km letos, tak už to asi chtělo zabalit :-D A taky to byl zrovna rok, co sem ho dostala od manžílka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to byla pěkná oslava 1000. km. :-D To já jsem proti Tobě přídil. Já mám zatím letos najeto 400 kiláků. Doufám, že září ještě bude pěkný, abych aspoň nějaký kilásek nahnala. Já jsem si svoje kolo (mám ho 3 roky) pokřtila hned první jízdu. Spadla jsem při otáčení (a to jsem stála skoro na místě - no prostě nemehlo :-D 8-( ), takže hned jsem tam měla škrábanec. :-S
Odpovědět
Ahojky holciny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, v těhotenství, je prý zdraví jezdit na kole, ale potom si taky myslím, že venku je to dost riskantní, tak uvidím. ;-) Jinak moje kolo mi pokřtil miláček hned druhý den, co sme ho přivezli domů, tak ho špatně opřel ve sklepě a ono sjelo a odřel se rám =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, holt pokřtěný být musí. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo Veru :-D Taky sem ho hned druhou vyjížďku píchla :-D :-D :-D
Odpovědět
holky rotoped doma nemám, ale chodím do posilovny a tam je taky pěkný výhle :-D :-D :-D :-D :-D Jinak co se týče kola tak mám letos naježděno 0km nějak není čas nebo chut nebo nevím co, ale na rotopedu už jsem něco ujela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, tak aspoň a posilovna a to věřím, že je tam pěkný výhled 8-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Téééda holky, že se nestydíte. :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru proč? Ty by ses nešla podívat na výhled do posilovny ?? ;-) :-D
Odpovědět
Ja neee :-p :-p :-p jsem do posilky chodila jeden semestr jako telocvik a zrovna jsem tam byla jedina holka a jinak sami chlapi, co vsude zvedali desne tezky zavazi a ja pak vzdycky musela nekoho shanet, aby mi to sundal :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj žirafko, já jsem myslela právě ten výhled na ty chlapi ;-) 8-) Samozřejmě jenom na ten výhled a ve vší počestnosti 8-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?