Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

17. pro 201874580
  • Ahojky holky
    majky tak co už jsi nervózní ?? 🙂

• Dobré ránko holky 🙂
    Japak se dneska máte? Já nic moc 😞 , ale snad to během dne bude lepší 😎

• Dobré ranko 🙂

Chechti ani moc ne, jen malilinkato, spíše takové obavy a nervozita spíše jen večer p řed spaním 😉

Zdeni spala bych, ale práce čeká a nemůžu usnout 😐

• Sponzor fóra
  • Majky, taky tak nějak, pokouší se o mě migréna 😠 Snažím se to nějak přežít v práci, ale nevím, nevím jestli ji dneska přemůžu, už sem nestihla včas zakročit 😞 A ještě k tomu mě bolí oko, mám na víčku ječný zrno, takže monitor počítače mi dává dost zabrat, ale musím 😒 😉

• Zdeni tak to je blbí, hlavně aby se migrénka nerozjela naplno, kdyžtak se seber a jeď domů, že Ti je blbě 😉

• Majky, teď jsem zkusila do sebe nasoukat suchej rohlík k snídani, zatím je to v pohodě, žaludek se drží 😉 , tak si zkusím dát kafčo a třeba to pomůže 🙂 . Ještě to není zas tak hrozný jak to bývá jindy, to bych tady nemohla sedět ani bych sem vůbec nedojela, ale jestli to nepřejde, tak pojedu v devět domů. Ale to bych nerada, zbytečně vyplítvaná dovolená. 😒 😎

• to chápu 😞 držím palečky aŤ je líp...

• Kdybys mě viděla jak vypadám 🤔 , lituju moje spolupracovníky, jsem celá nateklá, nenamalovaná, z očí mi teče 😕 no hrůza a děs.... 😮

• Zdeni umím si to představit 😐 díky kámošce....neboj oni to pochopí...

• Majky, vypadá to, že už migréna utíká, už mě skoro vůbec hlava nebolí, huráá 🙂 Doufám, že to nezakřiknu. 😉 Ale blbě budu vypadat už dneska celej den, dokud se z toho nevyspím a nedám si sprchu. 😎

• Zdeni, tak to nějak přežij. 😉
    Přeju všem krásné ráno. 🙂

• Ahoj Veru, díky 🙂 Už je to trošku lepší, hlava už skoro nebolí. 🙂

• No vidíš, Zdeni, snad to nějak půjde. Bolení hlavy je fakt prevít. 😐

Tady zase leje. Dneska jsem chtěla jít na houby, ale asi to necháme na zítřek.

• ahoj Veru....

Zdeni tak to je super 😉

• Majko, jak se chystáš? Nemáš toho už nad hlavu? 😉

• Sponzor fóra
  • Veru zatím ani ne, spíš mám klid, furt hledám něco a kontroluju věci, přemýšlím zda su na něco zapomněla či nikoli 😃 😃 😃

• Ahoj, fotky z dovči dodám příští týden...

• gimul už se těším 🙂

• Dobré ránko děvčata 😉 🙂
    Dnes už je mi dobře...hurááá 😃 😃 A včera sme se domluvili s manžílkem, kam pojedeme oslavit naše první výročí svatby - budou to Jeseníky - chata Barborka - už se nemůžu dočkat 🙂 😎

• Krásné ráno:o)

Zdeni, jeeee a kdy vyrážíte?

• Ahoj Majky 🙂 Vyrážíme za 2 týdny 7.9.06 ve čtvrtek a budem tam do neděle... 😃
    Majky, tobě už zbývá jenom 3 dny svobody, tak si to pořádně užívej. Tý jo, já už byla v té době nervozní jak sáňky v létě 😒 🙂 A co ty, těšíš se? A co tvoje nervíky?

• Nervíky jsou, ale úplně z něčeho jiného 😉 písnu ti do IP...

Jinak se těším, ale bojím se jak to dopadne...hlavně aby se to líbilo hostům...

• Majky, neboj, svatbička dopadne určitě dobře, a hosté budou určitě taky moc moc spokojení 😉 🙂

• No snad jo....musím na to nemyslet, ani mi nevadí, že nebudeme mít skleničky na přípitek apod.

• Majky, určitě to bude super svatbička, hlavně si ji pořádně užij, protože je to opravdu nádherný zážitek pro Vás oba 😉 🙂 A co Jirka, už se těší, nebo je z toho nervozní?

• No těší se, ale myslím si, že je aj nervozní 😃

• Tak to je jasný, že je nervozní, Aleš byl taky a já taky, tak sme se i dost hádali před svatbou, že už to chvilkama vypadalo, že žádná svatba nebude. Ale nakonec byla a všechno bylo v pohodičce 😉

• Zdeni, tak to bylo u nás podobný. Týden před svatbou jsme se snad stačili pohádat každý den. V pátek odpoledne jsem se ani na svatbu netěšila, ale večer už se vše uklidnilo a my si to vyříkali, takže jsem mohla vstávat do svatebního dne s čistou hlavou. 🙂

Přeju všem krásné ráno. 😉

• Ahoj Veru, tak stejně u nás, bylo to tou nervozitou a zařizováním, v sobotu ráno z nás všechno spadlo a užili sme si to naplno vysmátí a v pohodě 😉 🙂

• ahoj Veru, tak jen zdravím a rovnou pádím 😉
    papa

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Skládám mozaiku života. Vidím i to, co jiní nevidí, co v danou chvíli prožíváte jen vy. Jen vy a já. Sbírám obrázkové příběhy lidí, jsem fotograf.
    Nejen svatební fotografka z Olomouce
    Pronajměte si prostor restaurace a penzionu na břehu slapské přehrady.
    Zorganizujte si obřad a svatbu dle svých představ .....
    WWW.Vltavanka.cz
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů