Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Tobě taky hezký den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky, dneska je opravdu docela hezky 8-) , ale náladu mám stejně nějakou divnou :-| , jen co jsem ráno otevřela oči, mám nějkaé chmury, něco mě trápí, ale nevím co :-S
Odpovědět
Zdeni tak to znám :-| My půjdeme za chvilku dělat obídek a dneska máme v plánu jet k chladičkám a vyhledat nějaké to správné místo:o)
Odpovědět
Profilova fotka
A co bude dobrýho? :-N
Odpovědět
Lečo, já na něj mám poslední tři měsíce furt chuť :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To zní dobře, mňam :-p Já sem si dala bramborák plněný směsí se sojového masa a zeleniny... taky to bylo dobrý :-)
Odpovědět
hm to věřím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A to jsem si ještě po obědě zašla do kantýny pro Kofilu, abych si zlepšila náladu... malinkato to pomohlo 8-)
Odpovědět
tak to je dobře ;-) Já budu muset za chvilku zmizet :-)
Odpovědět
jé já bych si taky dala něco dobrého k obědu, ale v jídelně mají tenhle týden dovolenou ajá vždycky večer zapomenu si něco nachystat - tak jsem dneska měla jen rohlík z jogurtem a to tu budu až do čtyř - asi umřu hlady :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, to ti nezávidím.... :-| Kdybych mohla, tak bych ti něco přinesla ;-) Ale to bohužel nejde, třeba jindy. Tak si napiš upomínku třeba do mobilu na večer, abys nezapomněla na svačinku do práce, nebo nemůžeš si třeba někam odskočit něco koupit?
Odpovědět
ahojky, tak focení bylo super ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahojda holky tak jak je - dnesk ajedu pro fotečky do náměště tak snad je sem ještě večer dám zdeni tak jsem neumřela a vydržela to až do šesti než jsem se dostala domů :-D
Odpovědět
ahoj chechti, už se těším, my včera byli fotit EDU a taky přehradu, foti jsou v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se konečně dohrabala k tomu, abych vás pozdravila. Přeju krásné dopoledne. :-)
Odpovědět
ahoj Veru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) Chechti, tak to seš dobrá :-) Já bych byla pěkně protivná tak dlouho bez jídla 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majki, jak se dnes vede? Máš super fotečky z věžema. :-D
Odpovědět
ahoj Zdeni, co říkáš na fotky:o) byli jsme kousek od Tebe :-D :-D :-D Veru celkem to jde :-) Už se těším na příští týden, budu třídit věci na svatbu :-D
Odpovědět
a taky přijede mamka a Veru díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jen 2 týdny, co? Co nervozita, Majki? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, fotečky jsou super, moc se mi to líbí :-) :-) :-) Moc se Vám to povedlo ;-) A proč ste se nestavili? ;-)
Odpovědět
16 dní, nervozita žádná, spíše takové chvění jakoby těšení, které si nepřipouštím ;-) Zdeni, byli jsme tam až po 16 hodině, takže jsi už byla dávno doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, aha tak to jo, to už sem byla opravdu doma ;-) Tak příště :-D
Odpovědět
Ahoj holky :-) . Jak se máte? Majce se to blíží... ;-) Já jsem si včera narazila loket o futra a bolí to pořád jak ]-( ]-( . Manžílek z toho měl obrovskou srandu ]-( :-D :-D :-D . Jinak to vypadá, že Zdenda možná půjde od Bosche pryč, teď našel zajímavý místo tady v Třebíči (jednosměnnej provoz, žádný dvanáctky, noční...), tak uvidíme ;-) . Ono to dojíždění do Jihlavy není nic moc, leze to do peněz...a možná mu ani nepřidají (po zkušebce, kterou už má za sebou) :-| .
Odpovědět
Zdeni, 15. budeme v Třebíči, pokusím se Vám hodit do schránky to oznamko ju? Ahoj Clarco, taky si šikulka co? Já si vyvrkla kotník, ale už je to lepší. Upřímně Bosh už není to co býval tedy alespoň co mi říkali kluci...a myslím si, že tu Třebíč by měl lepší...aj až budete mít mimi, ale je to můj názor...
Odpovědět
Majko jasně :-D :-D . Ale zasmáli jsme se tomu spolu, i když já ještě chvíli skučela 8-) S Boschem to jde od desíti k pěti, podle toho, co mi Zdenda říká...OD novýho roku mají rušit nějaký linky, přecházet na osmičky...Nevím, mám pocit, že dřív byl Bosch pojem (a taky pořádně platil), ale teď už je to jiný :-|
Odpovědět
Přesný dřív to bylo jiné, já to vidím u kluků z Ji, už dávno jich pár dalo boschi astalavista :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to jsem už taky slyšela. Ze začátku dávali pěkný peníze, ale teď si natáhli spoustu lidí, tak už s výplatama polevili. :-( Ahoj Clarco. ;-) Co se týče bolení těla, tak se s hrdostí přidávám. Včera jsem házela lopatou beton na svatbě, tak jsem dneska celá rozlámaná. Ale je to popracovní bolest, takže to je docela příjemný pocit. :-D
Odpovědět
Verčo, krásně ses přepsala - na svatbě :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?