Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Mě to fakt nebaví...za chvíli už zase zimní věci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm... taky bych potřebovala doma udělat generální úklid.... ale není čas ]-( ;-)
Odpovědět
Já plaším před svatbou, chcu tu mít pořádek, přece jen přijedou příbuzní tak aby neřekli :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo :-D K nám se nikdo nechystá, ale taky by to bylo potřeba... :-| ;-)
Odpovědět
Koleda koleda Štěpáne co to neseš ve džbáně.... :-D :-D :-D Mně přeskočilo, těším se na vánoce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, není to nějak brzo? :-D :-D :-D I když v obchodech už to za chvilku začne. To zas bude hlavolam, co komu koupit.... =-)
Odpovědět
Není vánoce jsou za chvilku :-D :-D :-D No jdu pracovat, nebo mi to vleze na mozek ještě víc :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se hlavně nepřepracuj..... :-D :-D ;-) :-D
Odpovědět
Ok, tak zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky ;-) Konečně zase trochu sluníčka 8-)
Odpovědět
Ahoj Holky ahoj zdeni - no sluníčmo už potřebuju to počasí si zase vybírá svou daň na mém zdravotním stavu - už mě to fakt nebaví - nikdy jsem nebývala nemocná a co jsme se přestěhovali do toho poblblýho paneláku tak jsem v jednom kuse nahromadě. Včera jsem musela přerušit i masáž protože jsem málem omdlela (ta změna počasí mi teda moc nesedla) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Chechti, máte moc krásný fotečky ze svatby, moc Vám to slušelo :-D S tím počasím to na sobě taky cítím, jsou to dost rychlý a výrazný změny, takže si myslím, že kdo to nepocítí, tak není normální ;-) Já jsem konečně skončila s lékama na tu krev, takže už můžu vitamínky jako prevenci před chorobama, kterých jsem si letos užila v zimě docela hodně :-) Tak se hlavně opatruj, ať seš zdravoučká pro svého manžílka 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ranko, tak jsme včera byli opět v Hrotovicích ;-) tak 15. jim tam vezu předběžně zasedací pořádek a ještě si ujasním detaily:o) jinak jsem viděla krásné miminko a dozvěděla že čekají další dvě holky z mého okolí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Majky, s miminkama se opravdu roztrhl pytel :-) Ráda bych se přidala ;-)
Odpovědět
JJ šetřím se sice bych měla něco v práci dělat, ale nějak se mi nechce - doktorka tu dneska není tak čučím na beremese. Děkuji ti za pochvalu fotek - ve čtvrtek si pojedu už pro fotky od profíka tak pak je sem dám - jsem na ně strašně zvědavá a ještě nemám fotky od jedné příbuzné, která fotila ze všech nejvíc. Jinak je super že už jsi vysadila prášky - za jak dlouho se můžete začít snažit o mimíska?? Já teď přestala brát HAK tak jsem zvědavá co to přinese - doufám, že shodím ty klila co jsem nabrala, když jsem je začala pře 6 rokama brát.
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, na konci jdu ještě na nějaký vyšetření, a pak už můžem určitě pořídit mimíska. Ale kdyby se stalo už dřív, tak to vadit nebude, největší překážkou tam byl ten Warfarin, teď už by se to určitě zvládlo bez větších komplikací (tvrdí doktoři) 8-) Takže se pomalu snažíme ;-) , ale zatím nic :-| :-)
Odpovědět
zdeni tak ti přeju, aby se to zadařilo co nejdřív. My se začneme snažit tak za měsíc za dva, ale kdyby nehormonální antikoncepce selhala tak by to rozhodně nevadil :-)))) Jen mi Jirka říkal, že by jsme měli zajistit místo v nemocnici až to oznámíme jeho mamince, protože tak se ještě rozhodně ůnecítí na to být babičkou - jej jí jen něco přes 40 let a nemá ještě ten správný babičkovský věk - zato moje máma ta se n ato celá už třepe - sice jednu vnučku už má, ale ségra je ve zĺíně takže dost daleko a vidíme ji jen asi 1 za měsíc a to můžeme být rádi, že sem tak často jezdí :-( Takže si musím pořídit vlastní :-) nejspíš dvojčátka ;-)
Odpovědět
Chechti, ona to bude muset holt zkousnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, mým rodičům je taky jenom 45, mamka by to možná zkousla, kdyby byla babičkou, ale taky říká, že máme ještě tak rok počkat, ale můj táta by to asi těžko zkousl, že by byl tak mladý děděčkem, ale co by mu zbývlo, že? :-D Zato Alešovi rodiče jsou už starší, už je jim kolem 60, mají už čtyři vnuky, ale pořád čekají na tu vnučku :-N A my budem muset mít taky dvojčátka a kluka a holku, protože jedna babička by chtěla holčičku (vnuků už má dost) a druhá zase chlapečka (protože mají mě a ségru - dvě holky a taťka chtěl vždycky kluka) :-D :-D Tak sem zvědavá, komu vyhovíme, ale myslím, že budou rádi v každým případě (doufám) ;-)
Odpovědět
Majky jj to ona to zvládne o to se nebojím - dokonce ju i chápu, proto se o tom ani nezmiňujeme, prostě až to bude aktuální tak řeknem, že čekáme mimčo proč ji zbytečně stresovat už teď??
Odpovědět
Ahojky Vysocinky, preju krasny den :-)
Odpovědět
Tyjo, holky, vy mate ale mlady rodice ;-) Mejm je v prumeru 57 a prej mam na deti jeste tak 8 let cas ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jste zase ukecaný. :-D ;-) Zdravím všechny. :-) Včera jsem si udělala výlet do Žďáru za kámoškama z bývalý práce. Až na ten slejvák to bylo super. :-) Zdeni, taky přeju, ať se co nejdřív zadaří. ;-) Chechto, já dnes dobírám poslední růžovou tabletku, tak jsem taky zvědavá, co to se mnou po 3 letech provede. =-) Chtěla jsem Vám ukázat naše základy budoucího baráčku a zapomněla jsem fotky doma. :-( Janko, kde to budete bydlet? To máte baráček někde na vesnici?
Odpovědět
žirafko mej rodičům je 55,53 ale manža má mladou maminku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To mamce letos bude 57 a taťkovi 58. Vnoučata už mají, ale na mimíska od nás dvou se už moc těší. A to nemluvím o tchánovcích. Tchýně je už natěšená od loňska, kdy se manželový sestřence narodila holčička. :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, díky :-) ;-)
Odpovědět
holky já mám dneska děsnej KOPR
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, tak to já mám už snad půl roku - přípravami na svatbu počínaje a prázdninami konče. Ale za týden už zase budem muset makat o 106. :-(
Odpovědět
Zdravím ;-) já mám dneska takovou velikou radost :-D je krásný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, je krásnej. Po delší době zase vykouklo sluníčko. :-) A navíc za chvíli odcházím. Musím zaběhnout ještě do spořky a na sociálku, takže tímto se s vámi loučím a přeju krásný zbytek dne. Zítra zase papá. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?