Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem na chvilku tady, teď mám celkem hoňky v práci, před tím než tady skončím tak musím všechno dodělat a dát dopořádku (né že bych v tom měla bordel, ale :-D ). Taky jsme konečně zamluvili svatební cestu - takže příští týden jedeme do Černé Hory,mělo to být sice Řecko, ale nevyšlo to... :-(
Odpovědět
Gimul tak si hlavně užijte dovolenou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kyblik, zdravím novou nevěstinku. :-) Pošlu Ti IP ohledně kontaktu na pí. Bublánovou a ohledně hostiny. ;-) Jinak přeju všem krásné předvíkendové poledne a celý víkend. Za chvíli mizím. :-N Tak papá.
Odpovědět
Jeje taky přeji krásný víkend ;-) všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Já za nic nemůžu :-. :-N Prostě přetížená síť nebo co 8-) Majky neboj, nedojde k nejhoršímu, je to hodně dobře zabezpečený.... ;-) ... prý :-S :-D
Odpovědět
:-x :-x :-x :-x :-x tak jo, já vím že za to nemůžeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky ;-) :-D Tak všem přeji hezký víkend, :-) pořádně si ho užijte, 8-) já už jedu konečně domů :-D :-D Papa
Odpovědět
Holky tak jsem zpátky - dovolená byla super :-D
Odpovědět
Chechti vítej doma ;-) Těším se na fotečky a povídej jak bylo :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj majky pak ti písnu do IP to co jsi chtěla (asi večer ;-) ) Jinak Dovolená byla supr i když jednu velkou muchu to přeci jen má - byli jsme se potápět a drahoušek nechal v moři snubní prstýnek :-( vůbec si nevybavil kdy mu spadnul - přišli jsme na to až když vylezl :-( takže asi ještě dneska půjdeme do claudie nechat udělat nový - jinak potápění bylo super já jsem se teda potopila jen do 2 metrů a pak mě neuvěřitelně bolely uši takže mě potápěč hloub netahal, ale jirka byl tak v osmi devíti metrech což asi muselo být super. Letadlo se mi taky moc líbilo :-) A fotečky snad brzo budou milášek je teď stahuje a doufám, že si někdy příští týden pojedu pro fotky od fotografky a od jinejch příbuznejch a dám se ještě svatbičku :-)
Odpovědět
Chechti to mě mrzí, koukám že se přidáš do klubu holek, už je tu téma jak že ztratili snubák :-(
Odpovědět
jé a kde? tak tam se fakt přidám
Odpovědět
Článek se načítá
Koukala jsem, že už jsi ji našla, já se musela vzdálit od PC, tak se omlouvám....ale už jsi ji našla aj bez pomoci, vidíš jaká jsi šikulka ;-)
Odpovědět
jj našla - tak vidím, že moře je plné snubních prstenů :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D No miláček už má o něj strach ;-) Jak jsme byli na tvojí svatbičce, tak byl dojatý, proto dělal legrácky, měla jsi ho slyšet, ale hrozně moc mě těší, jak ho všechno dojímá x-) x-) x-) x-) x-) miluju ho ........
Odpovědět
já poslouchám teď :-D :-D :-D
Odpovědět
Jj měli jste ale krásnou svatbu ;-)
Odpovědět
a já myslela, že mi napíšeš něco vtipnýho :-.
Odpovědět
Aha ty to jako chceš vědět :-o
Odpovědět
Já už si to nepamatuju, ale vím že se mi chtělo hrozně smát, to víš jeho vtípky ;-) to on vždy, když je dojatý, tak se to snaží zahnat :-D :-D :-D
Odpovědět
tak to jo :-D a Majky kam nakonec letíte na tu dovolenou???
Odpovědět
chechtí tak to ještě není upřesněnééé :-D to bude překvápko :-)
Odpovědět
Vero - díky moc za kontakty, paní Bublánová mi to nebere, ale budu to zkoušet, ještě mám na cukroví v záloze jednu známou, ale ta je teď taky na dovolené. Obřad máme v JI na radnici a oběd i večerní oslavu pak v Mahlerově penzionu (rozmýšleli jsme ještě nad Věžičkami, ale v září už by nám tam neudělali obřad - Matrika Dobronín ;-( Majka07 - já si taky myslím, že 2 měsíce je dost času ;-) Dneska jsme zařídili i prstýnky (u p. Richtra v Nové Říši - kombinace bílé + červené zlato). Víceméně nám už zbývá jen oblek pro ženicha, objednání kytek a cukroví ( s tím, že v cukrárně U Brány jim objednávka stačí 3 týdny předem....tak pokud neseženeme žádnou jinou pekařku ;-) Budeme totiž mít cukroví jen na hostině a místo klasických výslužek dávat víno s vlastní etiketou.
Odpovědět
ahoj holky, právě jsme se vrátili z Jihlavy, byli jsme ve Vodním ráji - super, ale hrozně moc lidí ;-)
Odpovědět
Kyblík jasně:o)
Odpovědět
Krásné ráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Ahoj Majky ;-) Co nožka? 8-)
Odpovědět
Ahoj Zdeni, dobrý, včera už byla bez obvazu ;-) Tak jsem si ráno zanadávala na poštu, páč už minulý týden mi psali ze zásilkáče, že mi zboží bylo odesláno a pošta ho zatím nedodala, když jsem se vypovídala, tak zastavilo auto a už to přivezli:o))) měli štěstí :-D Jinak dneska jsem si dala za úkol udělat celou ložnici, jako ji vygruntovat, ale mně se tak nechceeee to počasí mi nedává vůbec energii :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zdravííííím. :-) Jsem momentálně trochu ovíněná. Měli jsme tady ochutnávku vín, takže si dokážete představit, co s člověkem dokáže provést po ránu 10 vzorků vín. :-D :-D :-D Chechti, těším se na fotečky z líbánek. ;-) Mrzí mě ten prstýnek. :-( My jsme radši všechny šperky nechávali na pokoji v trezoru. Ale jestli Ti udělají nový prstýnek, tak to bude v pohodě. ;-) Kyblik, zkoušej pí. Bublánvou prozvánět častěji. Já jsem taky měla občas problém se jí dovolat. Sama mi říkala, že když zrovna dělají na cukroví, tak nechávají telefon vyzvánět. Z cukrárny U brány si naši nechali udělat pár výslužek do práce, ale musím říct, že za ty peníze byly dost ubohý. I dorty byly pěkně odfláknutý (chuťově dobrý, ale nazdobený nic moc). Takže jednoznačně u mne vede ve svatebním cukroví pí. Bublánová. ;-) A ohledně ochoty dobronínského starosty - taky jsem už slyšela, že neradi jezdí na svatby mimo obec. Nic si z toho nedělej. Určitě to bude pěkná svatba. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, to tě chápu, já bych doma asi taky nic neudělala v tom dešti, nejlepší by bylo lehnout do postýlky a spinkat a spinkat |-| |-| ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?