Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Ahoj Veru, mám se skvěle, manžel je v práci (klasika :-( ), mají celozávodku, tak nechodí na noční, ale má 4 dny za sebou den (od 6 do 18hod), je to docela záhul. Ale dneska už končí a pak jde až v pondělí, tak si budeme užívat :-D :-D . Co u nás novýho? Máme přírůstek do rodiny...
Odpovědět
Profilova fotka
Clarco, jako mimi? To je u příbuzných nebo u vás dvou? =-) ;-)
Odpovědět
Zakrslýho králíka :-D :-D :-D A další novinky? Uvidíme.... :-x :-x ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, napadlo mě, jestli v tom nebude nějaký chlupatý miláček. :-D A s tím zbytkem se necháme překvapit. ;-) Určitě dej co nejdřív vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Clarco,že by se něco zadařilo? ;-) Veru, dovolenou zatím žádnou neplánujeme, kdyžtak jenom nějaký prodloužený víkend asi v září na první výročí svatby...možná Jižní Čechy nebo někam na hory..... uvidíme... ;-)
Odpovědět
Obluda je to :-) . Když má hlad, tak mlátí umělohmotným talířkem do klece :-) . Vezme ho do zubů a už to jede :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to není obluda, ale chytrák :-D :-D :-D
Odpovědět
No jo, ale když to dělá o půl pátý ráno :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm....tak to chápu, že se na něj trošičku zlobíš.... my sme měli kdysy činčilu a ta zase škrabala drápkama o klec v noci.... taky nic moc spaní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Clarco, to ho máte v ložnici? Já jsem uvažovala o papouškovi, ale po nedělním ránu jsem vyléčená. Přespávali jsme u manželovi sestřenky. Mají spostu papagájů (ary, žaka apod.) a od svítání řvali jak o život. Bylo to slyšet naprosto dokonale i přes dvoje dveře. To bylo ráno. ]-( |-| :-D Takže v naší prozatímní obýváko-kuchyňo-ložnici by opravdu papoušek neobstál. Možná až někdy v novém baráčku. :-)
Odpovědět
veru ne, v kuchyni na zemi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo. To byste se jinak asi už vůbec nevyspali. :-D A jak mu říkáte? Je to holka nebo kluk?
Odpovědět
Článek se načítá
Je to holka a jmenuje se Terinka :-) . I když - pokud ji Zdenda chce chytit a nedaří se mu to, tak to jsou trošku jiný jména :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Clarco :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravím! Hodila jsem do alba fotky od profíka, tak můžete mrknout. Jdu spinkat...dobrou...pro Vás spíš dobré ránko. :-)
Odpovědět
Jitek super díky, na tyto fotky jsem čekala, pan Cafourek je báječnej fotograf, jsem ráda, že bude fotit aj nás ;-) opravdu super fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko! :-) Jitek, máte nádherný fotečky. Opravdu super. ;-)
Odpovědět
Zdravím všechny nevěsty i mladé paní z Vysočiny! I když jsem tu nová, svatba se nám kvapem blíží - a zařizovat jsme začali minulý týden...zatím to ale vypadá, že všechno důležité (termín, hostina, šaty) už máme zajištěno, ale teď sháním někoho na upečení cukroví - u Very v albu jsem si všimla, že chválila paní Bublánovou z Měřína - nemohla bys mi na ní, prosím, poslat kontakt? A ještě jsem se Tě chtěla zeptat, jak jste byli spokojeni s hostinou v Mahlerově penzionu? (zamluvili jsme si tam hostinu). Díky moc :-)
Odpovědět
Zdravím novou nevěstu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kablik, vítám tě mezi náma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se Kyblik, překlep |-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, co nožka? už je to lepší? 8-)
Odpovědět
Zdeni :-N Kyblík, tak to zařizuješ ještě poměrně včas, kámoška zařizovala 3 týdny před :-D :-D :-D a zvládla to ;-)
Odpovědět
Zdeni jak kdy... to bude ještě tak týden bolet, ale ustupuje to |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, tak to je důležitý, že to ustupuje, hlavně pomalu, ale jistě ;-) Bude to dobrý,neboj :-)
Odpovědět
To doufám ;-) Tak jsme zase dneska kecali o svatbě, hihihi
Odpovědět
No jdu odpočívat, ale určo se semka ještě kouknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To se není čemu divit, vždyť se Vám to kvapem blíží ;-) :-N
Odpovědět
Ahoj Zdenííí, vy nám tedy dáváte zabrat:o))) no elektrárny mají v poslední době nějak problémy, doufám že nedojde k nejhoršímu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?