Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré pondělní ránko holky :-) Jakpak se máte v novém týdnu? ;-)
Odpovědět
Ahoj Zdendo, mám se skvěle :-( mám asi výron na noze :-(
Odpovědět
Včera jsme hráli po bazénu bembinton a nejprve jsem si sedřela kůži jak byly žabky mokrý ]-( a pak mi někaj křáplo v kotníku, tak jsem si to namazala a dala obvaz, budu odpočívat a uvidím jak se to vyvrbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky, to je mi tě líto, taky jsem měla výron v kotníku, tak vím, jak to bolí :-| . Tak hodně odpočívej, ať seš brzo v pořádku ;-) My jsme se včera vrátili od kamaráda z výčap, byli sme tam u nich na chatičce od čtvrtka a grilovali, tak jsem přecpaná a první den v práci po dovči, takže bojuju, co to dá ;-) Teď v sobotu zase pojedeme do krahulova, Aleš tam mají z práce prasátko a další víkend jedeme ke švagrovi na chatu, takže taky grilovačka.... už mi to maso ani nechutná... je to náročný 8-)
Odpovědět
Zdeni tak to máte náročný, já jen nevím, doufám, že to přestane a nebudeme muset k doktorovi :-( Jinak četla si o vitamínkách a došla fotka?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Majky, tu fotku jsem v tom mailu bohužel nenašla... Zatím jsem se k tomu čtení o vitamínkách nedostala, doma se k počítači moc nedostanu a v práci taky zatím není tolik času, takže doufám, že se brzy k tomu dostanu.... nestíhám =-)
Odpovědět
Hele Zdeni, zkusím to ještě jednou, mohlo se totiž stát, že Majuška byla šikovná a zapomněla ji přiložit :-D
Odpovědět
Poslala jsem to znova ;-) aj s přílohou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj holkí! :-) Tak se zase hlásím po delší odmlce. Měli jsme náročný pracovní týden. Konečně jsme zalili základy a už stavíme ztracený bednění. :-N
Odpovědět
Vero ahoj, myslela jsem na Vás jak to jde v těchto vedrech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, byla to Sahara. Ale co by člověk pro svoje bydlení neudělal, viď? :-) No, středa byla fakt hektická, bylo nás tam 8, ale co hodina, to mix s betonem. Fakt to byla hrozná honička. Ale zvládlo se to (přes několik hádek a odřenin). :-)
Odpovědět
Vero tak to je hlavní, jj co by pro své hnízdo neudělal, vím o čem je řeč :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Zdeni, doufám, že je teď už vše ok, já jdu odpočívat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, už to přišlo, i s přílohou, děkuji moc moc...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zdendo, tak ses vrátila z náročné dovolené živá a zdravá? ;-) Hlavně, že jste si to pořádně užili. Kam jela Chechta na svatebku?
Odpovědět
Chechta jela do Bulharska, tedy letěla ;-)
Odpovědět
Zdeni, nemáš vůbec zač ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Veru, už jsem se vrátila před týdnem, dovolená byla opravdu náročná, hlavně vzhledem k počasí, ty vedra to dost ztěžovali :-S , ale zvládla jsem to ve zdraví a bez problémů a bylo to super :-D Takže příští rok jedu zase a už se moc těším 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, moc dopředu neplánuj. Nikdy nevíš, co bude. ;-) Teď myslím teda na pozitivní životní změny (přírůstky). :-) Juj, to jsem zvědavá, s jakou se Chechta vrátí. Snad se tam neupeče.
Odpovědět
Přeji krásné úterní ráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Ahoj Majky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, co nožka, už tolik nebolí? ;-)
Odpovědět
Zdeni ahojky, no ještě to bolí, ale míň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak neboj, každou chvilku to bude lepší a lepší, když budeš pořádně odpočívat :-) uvidíš :-D
Odpovědět
to doufám, mám tam bouli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda! :-) Také přeju krásné ráno. ;-) Majko, ty marode, musíš na sebe dávat pozor. ;-) Svatba se blíží, tak, abys před oltářem nestála místo ve svatebních šatech v obvazech. ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, musíš to hodně ledovat, to zabere nejlíp.... 8-)
Odpovědět
ahoj Veru :-) jj zase dneska budu, za chvilku na to půjdu ;-)
Odpovědět
ahojte! tak jak se daří? majko, už máš šaty hotové?
Odpovědět
Jani šaty jsou už hotové a dokonce už je o ně zájem ;-) Jena šlečna z Brna je má zamluvené na září a jedna je chtěla teď, ale bohužel, já jsem první, se jí dělají jiné :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?