Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Trasa vedla přes jižní Čechy, až k Č.Budějovicím, potom nahoru k Praze a od Prahy přes Kutnou Horu, Kolín zpátky na Vysočinu... ;-) Majky už musím jít, jdu k našim na povinnou návštěvu.... Tak se měj krásně a přežij nějak to horko, já se asi brzo rozteču..... ;-) Tak zatím ahojky :-)
Odpovědět
zatím papa ;-)
Odpovědět
Holky moje šatičky už má nějaká slečna z Brna zamluvený na září :-) Jinak mám oblečený králíky a mám polštářek pod prstýnky, jak to upravím hodím do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek! :-) Zdendo, smekám před Tebou. Takový kus na kole a v tom vedru. :-. ;-) Hlavní je, že se dovča vydařila a vrátili jste se v pořádku. :-)
Odpovědět
Ahoj Vero ;-) Jinak dobré ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, jaký budeš mít teda šatky? Budeš je mít z brněnskýho salonu?
Odpovědět
Veru nebudu, budou ze salonu HanEli v Ivančicích a budu první, kdo je bude mít na sobě, jedna holčina je má zamluvený na září ta je z Brna a druhá z Rosic je chtěla teď na 19.8., ale bohužel, má smůlu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jak vypadají? Jsou korzetový? Celý bílý? =-) To jsem ale zvědavá, viď? :-D
Odpovědět
Jsou v celku... :-D
Odpovědět
Jo jinak jsou bílý, je tak trocha kraječky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se loučím. Krásný zbytek dne. ;-) Zítra jdem zalívat základy betonem a házet do nich šutry, tak nám držte palce, ať to v tom vedru přežijem bez úhony. |-| :-) Tak zatím papá.
Odpovědět
Vero díky a ať Vám jde práce hezky od ruky ;-) pa
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, tak meníčka máme hotové, snad je to už všechno:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, dneska už ti můžu poradit, pokud bude tvoje cukrářka ochotná vychystat ti cukroví do krabiček, tak si to určitě od ní nechej udělat, i kdyby jsi měla něco připlatit, je to totiž strašná práce a v tom všem shonu a zmatku před svatbou ti to ušetší hodně šedivých vlasů. Teda aspoň tak to vidím já :-)
Odpovědět
ahoj holky :-) my jsme si cukroví do krabiček chystali sami (nejdřív jsem pomáhala chystat pro ženichovu stranu a pak mě to čekalo ještě doma) - ale bylo to v pohodě - a byla u toho i sranda :-N .
Odpovědět
Jitek díky za radu, od cukrářky budeme mít výslužky jen do práce, já si je chcu dělat sama, páč mám tři diabetický, ale smíchané s normálními a je tu pár osob co dostanou minimum :-) no a taky ne všechno cukroví bude od cukrářky, hodně mi toho přiveze moje svědkyně, která bude aj výslužky dělat, páč v tom má zkušenosti, ale díky za radu ;-)
Odpovědět
ale vážím si toho :-) ahoj clarco :-)
Odpovědět
Ahojky clarcooo :-)
Odpovědět
ahoj zirafko :-) :-) jak se vede? Ještě ses neuvařila? Mně před chvílí psal manžel z práce (Bosch, je na noční), že jim stojí dost mašin - Dukovany vyhlásily 5. stupeň energetické krize, nemůžou to uchladit
Odpovědět
Jeste uvarena nejsem, ale moc nechybi... :-) :-) :-) Dneska jsem prala a v noci budu zehlit :-) Jo... mohla bych se pripomenout s tema foteckama? :-N
Odpovědět
jasně že mohla, ať žije skleróza, už je jdu posílat :-) :-)
Odpovědět
dekujuuu x-) x-) x-)
Odpovědět
posláno :-)
Odpovědět
Neco tu troubi, jdu se mrknout :-)
Odpovědět
Kraaaasaaaaaaa... dekuju mockrat x-)
Odpovědět
není zač :-N , já ráda x-)
Odpovědět
Krásné středeční dopoledne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak se Vám daří v tom tropickém počasí? Mě to dává dost zabrat 8-)
Odpovědět
Ahojky Zdendo, je já ti ještě stále neposlala ten leták, ach jo, zítra se po něm podívám, vyfotím a pošlu, jinak si zprávičku o vitamínech dostala že? Byla jsem zalévat a už jsme z té naší hadice dost nasr....takže koupíme novou :-)
Odpovědět
Jen popřeki krásnou něděli a krásný týden:o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?