Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, já chci taky mimi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím ale svoje..... ;-) Taky mám ráda fotky miminek... :-)
Odpovědět
Je fakt strašně krásňoučká, krásná rodinka, já už cu taky....musíme se snažit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se pořádně snažte, my se snažíme taky..... :-D :-D
Odpovědět
No jo no, dobře budeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že zrovna tohle není špatný snažení..... ;-)
Odpovědět
No asi ne :-D
Odpovědět
První pokus byl v blbých dnech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak musíte zkoušet další a další pokusy a určo to vyjde.... ;-)
Odpovědět
Neboj my se do toho někdy obujem pořádně :-D :-D :-D :-D Ale vitamínky začínám brát od příštího týdne, to už snad nezapomenu si je koupit :-N Je v Třebíči nějaký dobrý gynekolog nebo gynekoložka? Asi bych měla pak přesídlit, páč do Ji jezdit asi nebudu, no uvidíme :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já chodím ke Spieglové, ale pokud bych otěhotněla, tak taky přesídlím k někomu mladšímu, kdo má možná trochu větší přehled v pokroku medicíny ;-)
Odpovědět
No uvidím jak to dopadne. Tedy to je zase téma co :-D Kam my se nedostaneme...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, zdravím! Venku je fakt šíleně...už se těším na příští týden...budu mít celý předsvatební dovolenou :-) :-)
Odpovědět
Ahoj Jitek,užij si předsvatební dovču ;-) a pak hezky zřetelné ANO :-)
Odpovědět
Ahoj holky už jsem zase tu ze zkoušky účesu a myslím, že to bude dobrý - dělala mi jen tak drdol pro představu, ale konečná verze bude vypadat jinak - upraveně a lépe, ale zhruba to tak bude Jinak dobrá gynekoložka je prej dcera Jajtnerový nebo Rajtnerový nebo tak nějak a je na Hájku na poliklinice - moc si ji všichni chválí a pak je ještě nějaká nová doktorka u Uhlíře v Borovině a ta je taky prej moc dobrá. Já chodím ke Kurkové, ale ta už nebere nové lidi
Odpovědět
Chechti psala jsem ti IP
Odpovědět
už jsem ti odepsala :-)
Odpovědět
četla jsem, fakt je to pěkný, no jo když má někdo krásný dlouhý vlasy ;-)
Odpovědět
Díky jsem ráda, že se ti to líbí, ale ty si teda nemáš na co stěžovat vždyť taky máš krásný účes ze zkoušky a moc se k tobě hodí i když je škoda, že tam nemáš fotku zepředu, ale ze zadu je to moc hezký ;-)
Odpovědět
No fotka ze předu je šílená :-D :-D :-D no nakonec ten účes bude takový, ale závoj bude asi výš :-D a prý to jde ke mně líp tak nevím :-)
Odpovědět
no ta moje fotka ze závojem ze předu je taky šílená a můj šílený profil jsem sem taky dala - no vlastně na všech fotkách vypadám blbě, protože nejsem vůbec fotogenická, ale doufám, že profi fotografka si s tím snad nějak poradí
Odpovědět
Já už ani tu fotku zepředu nemám, já ji vymazala. Chechti docela mám problém, no jak se to vezme, ale kde je nádvoží zámku v Třebíči???? Možná blbej dotaz, ale já to fakt nevím, holt nejsu třebíčačka :-D :-D :-D
Odpovědět
Chechti prosím tě, jak je v Japě teďka tvoje kámoška? Má ranní nebo odpolední? Můžeš mi to vyzjistit? Díky moc, tento a příští týden, nějak se tam stavíme ;-)
Odpovědět
Jo tak to nevím, ale vzhledem k tomu, že jsem tam byla odpoledne včera a ona tam nebyla tak si myslím, že má ranní, ale kdyžtak ji zkusim zítra písnout jak tam bude Nádvoří zámku je normálně před zámkem v Třebíči ten víš kde je? nebo víš kde je Bazilika?? Tak tam je to hned před zámkem ono to jako asi nádvoří není, ale nevěděla jsem jakto napsat tak jsem to napsala takhle ;-)
Odpovědět
Chechti díky moc ;-) Dobrou noc, jdu do postýlky ;-)
Odpovědět
dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Chechti, účes je moc krásný, sluší ti to, moc :-) Holky, tak jak je mi teď každý den blbě, tak už sem stihla od soboty zhubnout 4kg, tak aspoň něco dobrýho z toho mám ;-)
Odpovědět
Ahojda vysočandy Zdeni tak to bych taky potřebovala, ale teda aby mi bylo blbě tak to ne, ale jen ty 4kg dolů a od čeho to máš? Jinak díky za pochválení účesu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Chechti, mě ja asi špatně z toho, jak teď vysazuju ty léky, je mi pořád špatně od žaludku, tak toho ani moc nesním a hubnu ;-) Snad se mi ty kila nevrátí, až mi bude zase dobře :-) Jenom doufám, že zvládnu tu dovču na tom kole :-|
Odpovědět
Dobré ranko, Zdeni neměla by jsi raději zajít k doktorovi?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?