Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majko! No, vzhledem k tomu, že jsem měla v pátek volno, tak se mi moc dneska do práce nechtělo. :-( Ale na druhou stranu jsem dohnala spánkový deficit za celých pět dní. Chodili jsme spát dost pozdě. Takže jsem včera v devět vytuhla a spala jsem skoro 10 hodin. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky a Vero :-) , my sme v sobotu byli nuceni jet narychlo k babičce pro okurky, tak jsme je ještě večer zavařovali a včera sme se byli projet odpoledne na kole ;-) . Jinak ten déšť by nebyl špatný, aspoň by se trochu pročistil vzduch a zalili by se kytičky. To vedro už je úmorný :-S V pátek konečně vyrážíme na dovču... už se těším :-D ... nevím, jestli to v práci vydržím :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, kam razíte? K moři, nebo do hor? Nechceš mě přibalit do kufru? :-D
Odpovědět
Verp tak alespoň že jsi dospala ....to já moc ne :-| Je Zdeni vem mě sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, nevím jestli byste jeli se mnou, my jedeme na tom kole, nabalíme bágly na kola a vyjedeme rovnou na kole a během deseti dní takhle objedem celý Čechy, každý den se sedí celý na kole a kam se dojede, tam se postaví stany a tam se přespí, takže taková dobrodružná fyzicky náročná dovolená =-) ;-) Denně cca 70 km na kole :-. 8-) Nevím, jestli to zvládnu, ale určitě to zkusím, kdyžtak se můžu kdykoliv vráit domů vlakem :-N Ale doufám, že to ujedu celé. Ale kdybys te chtěli jet, tak je každý nový člen naší výpravy vítán, hlavně holky ;-) Celkem nás pojede cca 24.
Odpovědět
Zdeni tak takovou dovču znám, taky jsme tak jeli, bylo nás tenkrát asi 45 a bylo to suprový :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My v takový bandě jezdíme v zimě na hory. Letos to s náma absolvovali i dva malí členové (půlroční a roční dítě). :-) Tak ať to, Zdeni, zvládneš bez otlačený zadnice. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No s tou otlačenou zadnicí to bude =-) To si asi užiju :-S , ale i když už mám letos něco najeto, tak už je to docela v pohodě, snažím se trénovat ;-) Majky, tak to muselo být něco - 45 lidí, to už je pořádná banda, to ste se ani do hospůdek pomalu nemohli vejít všichni :-D No už se těším 8-)
Odpovědět
Zdeni no taky jsme se nevešli, ale bylo pěkně, hlavně se nám líbilo v Hošticích :-D :-D :-D :-D , ráda bych se tam zase podívala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko a jak dlouho jste jeli? A kolik km denně jste najeli?
Odpovědět
Tak ted to pisu potreti - ahojky vysocinky :-)
Odpovědět
Zdeni, kolik kilometrů to nevím, byli jsme pryč 14 dní, z toho jsme něco šli pěšky, ne všichni stále mohli, zadnice bolela hodně a hlavně když byli ženské starosti, tenkrát to shodou okolností měly snad všechny :-D :-D :-D Jeden den jsme jeli třeba skoro celý, ale v Českém Krumlově jsme strávili celý dva dny, tam se nám moc líbilo, už je to taky pár let zpátky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Žirafko :-) No my pojedem pořád stejně cca 70km za den, protože je daný plán cesty, který se musí dodržet, takže nemůžem nikde zůstat dýl, u nás to bude hlavně o té jízdě na kole a o těch hospůdkách ;-) Jenom jsem fakt zvědavá jestli to zvládnu, ještě k tomu ty bágly na kole.... :-S 8-)
Odpovědět
Zdeni tak my plán neměli, my vyjeli a jeli a jeli :-D :-D :-D žirafko, ahojky taky ti to někdy semka nejde odeslat, alespoň nejsu sama :-D , ale dnes to fakčí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, hlavně, že ste někam dojeli :-D :-D :-D A co jinak dneska kutíš? :-)
Odpovědět
Ahojte vysočandy taky mi to někdy blbne Zdeni jen pozor na policii, aby vás nechtěli pokutovat za to, že jste si dali jedno pivo a pak vyjeli na kole :-D :-D :-D Jinak jsi fakt machr to bych asi nezvládla - já jsem spíš pěší turista i když bych se asi nechala zlomit i na to kolo :-D :-D :-D A ten otlačenej zadek - au au :-S Zejtra jdu na zkoušku účesu - jsem zvědavá a ve středu jdu do salónu na poslední zkoušku šatů snad se do nich nacpu - nějak se mi během tohohle půlroku podařilo stloustnout :-(
Odpovědět
Zdeni jj, ale objeli jsme toho dost aj do Rakouska jsme se podívali :-) Kutím tu na PC, ale budu muset dělat aj něco jiného :-) Chechti ahojky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, už jsem na Tebe moc zvědavá, jak budeš krásná nevěstinka. x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Chechti :-N Jo neboj, na policii si budem dávat pozor... jedna policistka jede s náma kousek, tak snad to bude v pohodě ;-) :-D Jé, tak si ty zkoušky pěkně užij, ať všechno vyjde, jak si představuješ ;-) A neboj, já se taky bála, že se do šatů nevejdu, taky jsme něco malinko přibrala do svatby od první zkoušky a výběru šatů... ale bylo to nakonec v pohodě :-)
Odpovědět
Chechti držím palečky na zk ;-)
Odpovědět
Veru ještě 12 dní a pokud nebudeme odlítat hned po svatbě tak sem dám fotečky jak budu moct :-D Moc se těším,ale nejsem zatím vůbec nervózní :-D zdeni díky pokusím se nezapomenout a vzít zítra sebou foťák, abych mohla dát fotečky do alba, ale já jsem strašná skleróza tak nic neslibuju
Odpovědět
Profilova fotka
Já si radši všechno píšu do mobilu. Já ho nemít,... :-D
Odpovědět
Mně už nepomahá ani mobil :-D :-D
Odpovědět
majko přesně u mě nepomáhá nic jen jasná mysl a to je u mě vzácný jev :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka, mějte se krásně. Já pádím pryč. :-)
Odpovědět
Majky tak mi došlo přáníčko moc ti děkuju jsi úplně první - těší tě to???????????? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak už mi poslal fotograf fotečky z ateliéru, pár jsem jich hodila do alba...je šikovnej... :-N
Odpovědět
Chechti super, to mě těší :-D :-D :-D :-D Jitek fotečky jsou super ;-) Taky ho máme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, dneska sem v práci potkala na schodech, když jsem utíkala na autobus Tvého skoromanžílka, ale asi mě nepoznal, i když zrovna potkal taky asi nějkaou kolegyni a bavil se s ní, tak si mě asi ani nevšiml.... ale byl takovej hezky vysmátej...spokojenej.. a co teprv až si Tě vezme.... :-D
Odpovědět
Jíťo super fotečky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?