Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se loučím. V pátek tady nebudu, takže se mějte moc a moc krásně. Užijte si prodloužený víkend (pokud v pátek nejdete do práce). ;-)
Odpovědět
Chechti, tak jsem ten dopis zapomněla vzít, takže ho pošlu v pátek...fakt ;-) Zdeni, ty mrško, já jela z atomky busem ve 14:15h, to jsme se museli na busáku minout, jela su z 12 a ty určo z 1 viď? To mě mrzí, mohly jsme se na chvilku zase vidět :-( Hezky si užijte volno. Vero ta svatební fotečka byla nej ;-)
Odpovědět
haloooo, je tu někdo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Vysočinky, jakpak se máte? :-) Dneska jdeme s gimulkou a jejím manželem do kina a pak k nám...tak se moc těším... :-)
Odpovědět
Ahojky Vysocinky :-) My jsme dneska na navsteve u mych pribuznych a vecer jdeme na Tocnik na koncert. Uz se moc tesim :-)
Odpovědět
Jé ona tu byla clarča, to je škoda, já ji nezastihla. Chechti tak jsem to dneska poslala, hurá su dobrá :-D :-D :-D ahoj Jitek a žirafko, hezky si to užijte ;-) Všem hezký víkend ;-)
Odpovědět
ahojky holky tak jsem byla dneska v Brně a zase jsem si zautrácela :-D Majko jsi fakt dosta dobrá :-D :-D :-D :-D Jitek na co jdete já bych šla na účastníky zájezdu, ale skoromanžela k tomu asi nedokopu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti: Tak přesně na ty jdeme. Tak pokud chceš, tak v 17.15 sraz před Pasáží...
Odpovědět
Jo tak to bych asi nestihla - musíš pak napsat jaké to bylo ;-) a co jinak kdy zase vyrazíme plavat?? Ona je teda teď asi Laguna zavřená - my se chodíme koupat na Polanku nebo do Kuchyňky
Odpovědět
Chechti :-D :-D :-D :-D :-D já v poslední době fakt nestíhám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... :-D Majko, já jsem v úterý jela z práce autem s kolegyní, takže bysme se asi ani nepotkali, ale to kdybych věděla, tak bysme se určitě domluvili :-D
Odpovědět
Zdeni aha a parkujete určitě nad kordem že? Já nejraději parkuju vedle busáku, ale tam je furt narváno a tak si zvykam na to velké :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Tak dnes to mám za 50 to je hrozný :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Tak včera sme se s manžílkem jeli podívat do jeskyně Balcarka, tak to bylo super :-D Pak sme ještě jeli do Brna do Tesca na nákup, tam jsem konečně sehnala sportovní podprdu, kterou sem sháněla a dokonce i za slušný penízky, tak sem si koupila hned dvě 8-) A dneska sme se byli projet na kole...cca 40 km, jsem z toho docela vyřízená v tom pařáku.... ale jinak dobrý...přežila sem to.... ;-) Příští pátek vyrážíme na čundr na kolech, ale nevím nevím, jestli to zvládnu... nějak nemůžu vůbec vydýchat jakýkoliv kopec :-S :-) Docela se toho i bojím :-S
Odpovědět
No tak já makám tady, dělá se velký úklid všude :-D no do svatby ještě čas, ale jde to pamlu, kolem dokola vzato, je ještě plno věcí co se musí dát do kupi, teď se dělá nový vodovod, venku, kvůli té zimní zahradní verandě no fakt vzrůšo :-) , ale normálně mě to baví ;-) Dneska dělám pořádek v dvd apod., no to je krizovka :-D Tak krásný víkend a večer ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem tak ydneska uklízela, konečně sem se ráno donutila vyžehlit ty hromady prádla a převlekla sem povlečení a utřela prach a Aleš vysával... a taky mi dokonce pomohl převléct to povlečení sám od sebe.... musím ho pochválit.... mám nejhodnějšího manžílka :-D
Odpovědět
Zdeni to já taky, milášek krásně uklidil dílnu a kuchyň, vysál všechny místnosti a vytřel kuchyň x-) moc chválím.
Odpovědět
Ahoj Holky nechcete mi sem taky nějakého uklizéče poslat? To milášek mi teda taky občas pomůže, ale já to většinou musím po něm lehce dodělat, protože on na to fakt nemá buňky i když už jsem si za těch 6 let asi zvykla :-D Spíš se mi zdá, že se začínám přizpůsobovat jemu - je tu furt bordel a nějak nemám sílu to uklízet :-( Holky tak dneska to mám přesně za 14dní a jsem neuvěřitelně klidná Včera jsem byla domlouvat na Atomu hostinu - takže musím dodělat konečnou verzi menu a konečně musím dodělat jsmenovky a nechat je někde vytisknout, aby byli barevné - no jinak to už mám snad všechno a taky zasedací pořádek
Odpovědět
No vidíš chechti jak se to blíží ;-) Já su zatím taky ještě klidná, jen si to stále nepřipoušťím :-) uvidíme pak...
Odpovědět
Ahojky, jsem uplne |-| |-| |-| |-| |-|
Odpovědět
Zdravím při sobotě, tak to je děsný, jedeme se projet na kole, začně pršet, jdeme na procházku zase začně pršet :-D :-D :-D Krásný sobotní večer ;-)
Odpovědět
Majki :-D :-D :-D
Odpovědět
Nam prselo vcera na koncerte, ale Chinaski hrali tak pekne, ze to vlastne ani nevadilo :-)
Odpovědět
žirafko, hlavně že se Vám to líbilo, tak teď v dálce hřmí, ale bouřka nikde ]-( všude jsou bouřky a tady....
Odpovědět
Tady taky nic... jsem si rikala, ze se vcera zalilo samo, ale v noci byla na trave jenom rosa ]-(
Odpovědět
No tady tedy to bylo podobně, takové ty letní deštíky,vše rychle uschlo, ale hadry na nás ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky 8-) Tak jak jste si užili víkend? :-)
Odpovědět
ahoj Zdeni!!!! No celkem to šlo, mohlo by zapršet a jak ses měla ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré pondělní ráno. :-)
Odpovědět
Ahoj Vero, jak se vede? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?