Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Majky no mě to jako napadlo tak jsem se tam koukala a nic jsme nenašla teď koukám, že to tam fakt je su hold slepá :-D Jste skvělí ;-) - ještě by to chtělo fotomontáž - ženicha dát do kvádru a nevěstu do svatebních šatiček - no uznej, že by to bylo roztomilý
Odpovědět
Holky vy všechny nakupujete já chci taky - do alba jsem dal pár novejch věciček co už máme - hlavně už konečně máme boty pro ženicha :-D
Odpovědět
chechti to bylo, až mě to chytně, tak si pohraju :-D :-D :-D jj koukala prádélko je super....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak je po víkendu? My jsme nakonec na tu Šumavu jeli až v neděli, ale byla to nádhera, pěkně mě bolí nožky.... ;-)
Odpovědět
Dobré poledne, zdravím všechy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Majko, u mě skončilo předsvatební šílenství a začíná to znovu, sháním práci, budeme vyřizovat hypétéku a to jsem si myslela, jak si po svatbě oddychnu.... :-(
Odpovědět
Gimul přeji ti aby vše brzo dopadlo dle vašich představ, já nějak zjišťuju, že začínám šílet, ono se to nezdá ale ono se to blíží.... dneska toho mám šíleně moc :-( k tomu kámošce poslat ořechy no radosti a starosti...ještě chceme začít dělat zimní terasu - zahradu, to už fakt nevím jak to zvládneme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! My jsme na tom podobně. Od svatby jsme se moc nezastavili. Svatební přípravy vystřídali stavební přípravy. :-D Spousta papírování a vyřizování ohledně úvěru,... Natož až kopnem, to se opravdu nezastavíme. Ale snad to zvládnem a pak budem mít vlastní baráček. x-) x-) x-)
Odpovědět
Chechti, já ti to snad nepošlu, momentálně su chtěla ti to hodit na poštu, ale včera jsem si to někam přichystala a nevím kam, tady je ale bordel :-D :-D ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Chechti, nebudeš zítra v čase od 10 - 12 h. na městě? Že bych ti to předala, už jsem to našla, jsem fakt kokot ]-(
Odpovědět
Ahoj holky majky to budu v práci - tak to hoď na tu poštu až budeš ve městě :-D No to mi povídej s tím předsvatebním šílením - mám pocit, že se mě ta svatba ani netýká - já se ze sebe zblázním a to je toho ještě potřeba tolik udělat :-( Veru a gimul jo tak to já vím na 100%, že tohle řešit už nemusím - užívala jsem si to před půl rokem - přeju pevné nervy :-D Jo jináč jsem téměř úspěšně dokončila prvák - sice nemám jednu zkoušku, ale co to se podá - musím si jí napsat na příští rok, ale kvůli škole neoželím přípravy na svatbu u nás ve třídě byla jedna holka co byla na ZK 2 čtvrtek před svatbou - blááááááááázen - ani by mě nehlo - už si to chci jen a jen užívat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) Tak sem dneska někde pochytila klíště, a to sem byla jenom ve městě ]-( Ach jo, zas musím jít k doktorovi, pořád nějaký problémy :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Čauky holky. Chechti: Mám vyřídit poděkování od Hobzů za svatební oznámení... Jinak jsme byli dneska v Brně, růžové kamínky zase neměli, takže je prostě mít nebudu...vzala jsem ještě jedny průhledné a končím... Jo a koupila jsem si krátkou bílou sukýnku. Sice byla drahá jako mrcha, ale utěšovala jsem se tím, že když už to nebudu moct vydržet v šatech, tak si šupnu do sukýnky, takže jsem si ji vlastně musela koupit :-)
Odpovědět
ahoj holky Jito no too je prece jasný, žes musela :-D Zdeni jak to udělal se ti tam červenej flek?
Odpovědět
Dobré ranko, chechti, pokusím se :-D Zdeni a je to dobrý? Teta taky měla klíště, potřela to olejem, vylezlo, ale hlavičku si tam nechalo, tak raději šla k doktorovi... Jsou to mrchy, vyhubit je ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
majky co je úplně zaručený je udusit - v práci to děláme tak, že na vatu dáme ether a tak na 2 min přiložíme na klíště a potom trošku něčeho mastného, ale to už jde skoro samo, protože už je udušený ( nebo opilý - co já vím :-D :-D :-D :-D :-D )
Odpovědět
:-D :-D :-D vyhubit je v přírodě ;-) budu spokojená :-D :-D :-D
Odpovědět
Hm tak to bych byla taky, ale to jaksi nejde to jsou potvory nezničitelný ]-( Majyk tak mám opět zase nějaké zmněny v počtu lidí, ale nejsou ještě konečné - takže budoucí švagrovka tam nebude mít přítele tudž o 1 míň a pak jsem ještě o víkendu pozvala tetu se strejdou a jejich dceru, ale bez manžela ten bude na dovolený s chlapama takže zase +3 - jenže - teta se strejdou přestavujou a teď jsou momentálně bez střechy, takže taky není úplně jistý jestli příjdou to bude záležet jak to stihnou s tou střechou, protože je fakt, že pokud to nebude hotový nemůžou stratit celej jeden víkendovej den, kdy jim můžou přijít pomoc známý, takže o nich se to dozvím tak až někdy před svatbou, ale to je jedno - takže úplné změny :-D
Odpovědět
:-D tak to já už tyto změny fakt ukončila, máím 21 lidí, ale ten jeden človíček je s ? páč už je teta starší a hodně nemocná a tak nevíme co bude....je to pro ni dálka...tak se ještě uvidí, ale tohle chápu a tak je s ? od začátku
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hollky, teď nějak nestíhám sem chodit....
Odpovědět
ahoj gimul ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) Nemám po klíštěti problémy, ani čerenej flek, ale protože už jsem měla jednou problémy s boreliózou, tak mi doktro říkal, že při jakémkoliv dalším klíštěti mám přijí pro jistotu na kontrolu, tak proto. Snad to bude dobrý ;-) A jak se jinak máte?
Odpovědět
Zdeni tak ať jsi fit, jinak se mám dobře, chystám se do Třebíče,mám tam sraz s kámoškou...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, díky ;-) Tak si to užij dneska v Třebíči :-) Já už se němůžu dočkat, až půjdu dneska domů, a budu mít před sebou pět dní volna...hurááá :-D :-D
Odpovědět
Zdeni užij si volna, my jedeme odpoledne do Hrotovic tak už budeme vědět ještě víc :-D Už pomalu dáme dohromady jak to bude vypadat atd. ;-) Tak papa Přeji všem krásný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám taky před sebou pět dní volna. To je krásná představa. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vero tak to jsme na tom stejně...hurá takové malé prázdniny. Za rok to budu manželovi závidět, jako učitel bude mít volna až až...
Odpovědět
Vero ty nám nějak furt měníš fotečky :-D zdeni tak to jo - tak ať je to v poho jináč já se mám báječně - jak jinak bych se měla cítit 18dní před svatbou :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Gimul to já učitelům taky skrytě záívidím to volno, ale stejně bych učit za nic na světě nešla - to bych ty děcka musela..................... :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už utíkám pomalu domů...konečně 8-) Dneska zdrhnu z práce o hoďku dřív a už mě tady nikdo do konce týdne neuvidí :-D Tak si užijte pořádně volna ;-) Má být hodně sluníčka, tak to nepřehánějte s opalováním ;-) 8-) Třeba se tu během volna ukážu... :-D Mějte se krásně :-N
Odpovědět
zdeni pápá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?