Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Zdeni to je super ;-) Juuuuu písnu IP ;-)
Odpovědět
Zdeniii IP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ :-)
Odpovědět
Tak zítra mě to čeká, držte mi palečky.
Odpovědět
Mendy, drzim palecky a krasne si to uzijte :-)
Odpovědět
Zdeni to je super :-D Držím palečky ať se to brzo povede mendy pořádně si to užíj ;-)
Odpovědět
Mendy užijte si to ;-) Chechti, doufám, že příští týden pošlu poštu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mendy, tak ať je to pro vás ten nejkrásnější den v životě. ;-)
Odpovědět
Díky Vám moc, snad se nám vydaří i to počasí a když zaprší, tak budem vědět, že je to štěstí :-)
Odpovědět
majky už se těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já mizím. Mějte fajnový víkend. ;-)
Odpovědět
chechti, doufám že to pošlu, jsem fakt na zabití :-D :-D :-D :-D Vero, krásný víkend ;-)
Odpovědět
Přeju Vám všem taky hezký víkend majky v poho já neumím posílat dopisy - teď jsem posílal 2 oznámení a trvalo mi to skoro 14 dní než jsem se k tomu dokopala :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky. Dneska dopoledne jsme byli s Ráďem ve městě (koupila jsem si bílé pantofle na přezutí na odpoledne) a zrovna byla na náměstí nějaká svatba a když odjíšděla tak všechna auta troubila. Dělá to s váma něco, když to slyšíte? Já mám vždycky slzy v očích a totálně mě to troubení dostane. Asi si za 3 týdny hned po obřadu zničím make-up :-)
Odpovědět
Jitek mě z toho vždycky poskočí srdíčko radostí a zatají se mi dech a musím se vždycky zastavit a čumím na kolonu jak tele :-D Brečací nejsem takže to dělá se mnou toto ;-)
Odpovědět
Jitek ahojky, no já dneska taky viděla svatbu, ale nějak mě to vyjímečně nevzalo, ale jinak mě to taky bere :-D :-D :-D
Odpovědět
Majky koukám, že jsi si hrála
Odpovědět
Jo ještě jsem se tě chtěla zeptat ty jsi mi něco posílala přes ICQ???
Odpovědět
Ahoj, holky, tak to mám za sebou. Můžu říct, že jakou jsem měla trému, tak teď je to naopak, klidně bych si to zopakovala, bylo to super. Přeji Vám, krerý to máte před sebou, ať si to pěkně užijete. A to nervování k tomu asi patří ;-)
Odpovědět
Jé mendy tak to gratuluju - budeš sem dávat fotečky? :-)
Odpovědět
Chechti, jj hrála, a hraju si pořád :-D :-D :-D :-D jj posílala jsem ti zprávičku...
Odpovědět
Chechti tak jsme dneska utráceli, rodiče přítele 8 tisíc my kolem 2 :-D :-D :-D Mám ale práskačku, takovou co se mi líbí a dvě soupravy na běžné nošení :-N tatka má nový oblek, to byla sranda, mamka taky nové věci, no prostě moc krásný den :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) Tak jsme byli na tý zábavě v Náramči, pošasí vyšlo úplně suprově, nepršelo a bylo i docela teplo, hodně lidí a super zábava, prostě sme si to užili :-D Majky, já jsem taky utrácela v pátek, koupila sem si 3/4 rifle, tričko na kolo a dvoje kalhoty na kolo...no to zase bylo peněz... ale mám z toho radost.. 8-) A jak jste jinak prožili víkend?
Odpovědět
Ahoj Zdeni, tak návštěva včera dorazila až kolem 9 večer, bys je trefila, spát jsme šli ani nevím kdy a ráno se odjíždělo do Vyškova už v 7h., no ale bylo to jinak super, no to ještě něco utratím asi v úterý, páč jedu do Třebíče, mám tam spicha s kámoškou, tak to projdeme opět, mě asi odvezou :-D
Odpovědět
Majky no mě právě přišla jen ta zpráva a nebyla jsem z toho moudrá můžeš mi to osvětlit??? Právě jsem nevěděla jestli jsi mi neposílala nějakou přílohu - tu bohužel nemůžu doma přijímat, protože nemám originální ICQ
Odpovědět
Nene, přílohu jsem neposílala, jen su se ptala jak se ti líbí nevěsta a ženich jako 2 letí :-D
Odpovědět
tedy alespoň doufám :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, já se ještě chystám ve středu s kámoškou do Brna na nákupy, tak tam taky určitě něco utratím... 8-) už se hrozně moc těším.... :-D
Odpovědět
no právě já si asi sedím na vedení - musíš mi to vysvětlit já jsem trošku zabržděná víš :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Taky se zítra chystáme do Brna na nákupy. Ještě mi chybí bílé ubrousky na stoly, pak pořád nemůžu sehnat růžové skleněné kamínky...a pak do makra pro másla, oleje, kafe atd....
Odpovědět
chechti podívej se do alba, to už ti dojde :-D :-D :-D Holky užijte si to v Brně ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?