Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Dobré ranko.... chechta a Zdeni, byla jsem v Čáslavi u mamky tedy aj s Jirkou, v sobotu jsem měla srazíka se střední a bylo to prostě super:o), včera jsme dorazili a jsme ko z těch veder co tam byly, ale mamka má na wc nový obklad a už vše tam hotovo a tak jsme spokojeni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, tak to jste měli nabyto :-D To je dobře, že jste spokojeni ;-) , tak to má byť :-D
Odpovědět
Zdeni jj, teďka se chystáme do Třebíče :-D tak uvidíme ci ještě koupíme, já pak asi budu dělat krabice na výslužku, no jestli nepůjdu spát, v neděli jsme byli všichni tak vyřízený, že jsme ji skoro celou prospali :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, taky bych šla nakupovat. Na příští středu jsem domluvená s kámoškou, že pojedem vláčkem do Brna na nákupy, že si uděláme takovou dámskou jízdu, celý den jenom pro sebe :-N Už se moc těším, jestli se vůbec dočkám.... už aby to bylo 8-)
Odpovědět
Je to ti skoro závidím :-D :-D :-D No já jsem fakt teď odrovnaná....no ale dneska se těším do bazénu a nevylezu z něho :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky Vysocinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak včera jsem se konečně dostala k výrobě poděkování. Zatím mám jen první vzorek. Dneska se vrhnu na další. Už máme skoro měsíc po svatbě a ještě jsme to nestihli rozeslat. Děs běs. A dneska si jdu pro občanku s novým jménem. :-N Pak mě čeká štreka po bankách - změna jména a podpisových vzorů. :-|
Odpovědět
Vero, tak to si uzij... ja si chci dneska zaridit novej ridicak a pas... to zas bude litani a kecu... :-S
Odpovědět
ste mi připomněli - včera jsem našla ty pasy - jupííííí nemusím to teda řešit Holky na to lítání po úřadech se fakt netěším :-( Já jak jsem ještě OSVČ a budu měnit sídlo firmy a trvalé bydliště tak mě z toho asi hrábne a to jsem papírový antitalent - vždycky se všude ptám jak blbeček kde to mám podepsat co tam mám vyplnit no jsem hold nesvéprávná co Vám mám říkat :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo a holky, pozdravuje vas Kalerat, maji se na svatebce krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, změnu živnosťáku už mám zdárně za sebou. Tam to bylo snad nejjednodušší. :-D Takže se toho neboj. Jen je to minimálně o 3 úřady víc.
Odpovědět
ahooooj holky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Koukám, že probíráte úřady - to už mám naštěstí za sebou ;-) . Teda skoro :-D . Občanku a řidičákmám, banku mám taky vyřízenou, jen na pasech je pořád hrozně moc lidí a na VZP se mi nějak nechce ]-( . Ale pas musíme stihnout do září, protože platit 600 Kč za biometrickej nebudu, stačí 200 za normální ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Clarco, razíte na svatebku? Kam? :-)
Odpovědět
Ahoj vero :-) ,. Teď o prázdninách asi ne, spíš až tak v září - rádi bysme do Říma :-) . Ale uvidíme, taky může být všechno úplně jinak... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Že by? Tak se určitě pochlubíš, jak jinak to dopadlo, viď? :-D ;-)
Odpovědět
clárko já myslela, že je to teď o 1.7., ale asi se pletu
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak teď jste mě dostaly. :-. Já jsem snad sto let za opicema. 8-) Vůbec jsem netušila, že se už letos mají tyhle pasy vydávat. Jen pro zajímavost něco z netu (platné od 1. 9. 2006): Zavedení cestovních dokladů s biometrickými údaji přináší následující hlavní změny: 1) Podat žádost o vydání CD bude možné pouze na obecním úřadu obce s rozšířenou působností (ve správním obvodu města Tišnova - pouze na MěÚ Tišnov). Dosud - bylo možné žádat na všech matričních úřadech, a to bez ohledu na místo trvalého pobytu občana. 2) Nebude možné do cest. pasu rodiče zapsat dítě. Děti budou mít vlastní cestovní pas. Občanovi mladšímu 5 let se vydá doklad bez biometrických údajů na dobu platnosti 1 rok za poplatek 50,- Kč. Zápis nezletilých dětí do cestovního pasu zákonných zástupců dítěte lze provést na základě žádosti pouze do 31.08.2006, správní poplatek činí 50,- Kč a zápis platí do 15 let věku dítěte. 3) Dojde ke změně správních poplatků za cestovní pasy: Cestovní pas se strojově čitelnými údaji a s nosičem dat s biometrickými údaj: občané starší 15 let - 600,- Kč (nyní 200,-Kč) platnost 10 let; občané starší 5let a mladší 15 let - 100,- Kč (nyní 50,- Kč) platnost 5 let. Cestovní pas bez strojově čitelných údajů a bez nosiče dat (tzv. typ blesk): občané mladší 5 let: 50,- Kč (nyní 600,- Kč), platnost 1rok; občané starší 5 let a mladší 15 let: 1000,-Kč (nyní 600,- Kč), platnost 6 měsíců; občané starší 15 let: 1500,- Kč (nyní 600,- Kč), platnost 6 měsíců.
Odpovědět
Tak mam uradovani dneska za sebou a za mesic budu mit novej ridicak a pas... huraaa... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To mě odpoledne teprve čeká. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já si teď pas a občanku taky zařizuju a v zimě mě to čeká kvůli změně bydliště znovu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu do jámy lvové pro tu občanku. :-D Mějte se fajně. ;-)
Odpovědět
žirafko, taky moc pozdravuj Kal, to je hlavní, že se mají moc fajn, moc na ní myslím ;-)
Odpovědět
Cauky majki :-)
Odpovědět
žirafko ahojky
Odpovědět
vikend je za dverma, co mate v planu?
Odpovědět
žirafko, doufám, že pojedeme nakupovat na burzu do Vyškova, jinak bych ráda v sobotu lenošila :-D a co vy?
Odpovědět
my jedem v patek k babicce a v nedeli i s ni k pribuznym k brnu na hody x-)
Odpovědět
tak to si budete pěkně užívat ;-)
Odpovědět
Jojo, to jo... Uz se tesim... jenom nak nevim, co na sebe... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?