Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

17. pro 201874580
  • Chechto, ta podprda je dobrá, asi se dojdu po nějaký takový kouknout ještě. Ale jinak bych asi zvolila tu se silikonovými ramínky.

• Tak ten fotbal projeli, ach jo... 😐

• Jak jsem psala, že jsem vyměnila sukni s vlečkou a sukni s organzou, tak hodně podobnou sukni má teď ve svatebním albu monja. Tak můžete juknout, jakou budu mít sukýnku...dobrou...

• Sponzor fóra
  • Dobré ranko....

• Mendy já bych radila podprsenku bez ramínek. Spolužačka se vdávala loni, je sice jak prkno, takže mohla jít klidně bez podprsenky, ale ona si ji vzala a se silikonovýma ramínkama - vypadalo to na fotkách hrozně....

jinak zdravím z ČB...tady máme nějak zataženo, ach jo...

• Ahoj holky 🙂
    Mendy, já jsem měla podprsenku bez ramínek, jak psala Chechta, ta podprsenka má takový silikonový proužek, který ti pěkně přilne k tělu dobře drží a ten korzet ti prsa i s podprsenkou taky určitě podrží. Podle mě silikonový ramínka nevypadají moc pěkně, ale to je věc názoru. 😉

• ahoj Zdeni 😉 díky za podporu 😉

• Ahoj Majko 🙂 Nevěš hlavu, však ono se určitě něco najde..jen to chce trpělivost a čas 😉

• Jak je dneska?

• Měla bych balit, jedeme k mamině, zítra srazík po 10-ti letech se SŠ a k tomu tu mám ještě na vyřízení pár restíků 😃

• Ahoj holky! 🙂 Krásné páteční ráno! 😃
    Mendy, taky hlasuju pro podprdu bez ramínek. Já jsem ji měla taky a bylo to fajn. 😉

• Gimul jo jo v ČB je nějak zataženo - hlavně, že jsem si vzala letní šatičky, ale moc to tu nevypadá - tak asi umrznu

Holky já jsem úplně dutá a to mám jít v jedenáct na zkoušku a mám přečtených asi 30 stránek - no jsem zvědavá co si na nás vymyslí

• Chechto, držím palečky. Určitě to zvládneš levou zadní. 😉
    U nás je taky zataženo. Taky jsem v letních šatkách, ale přes den se to snad trochu vybere.

• Ahooooooooojky 🙂

• Veru díky - nojá doufám, že se to tu taky vybere

majko 10let po SŠ - to bude velký co - my letos budeme mít 10let od základky - asi taky uskutečníme nějaký srazík, aby jsme viděli kdo už je povdávanej 😃

• Sponzor fóra
  • chechto to jsi asi na bobíku že? tak držím palečky...

• Majko, dneska to docela jde, je pátek, krátkej den v práci, dělám jenom do dvanácti 😃 Jinak fofry tu mám pořád a to ještě teprve začne.. 🤔 😉 Co plánujete na víkend?

• Gilmul kdeže??????????? Já teď asi trošku nechápu - já jsem v knihovně na zdrav. soc. a čekám na jednu docentku, aby mi napsala zápočet a potom musím jet na českou na Zkoušku no moc se mi nechce

Holky včera jsem si z easyshopu objednala vínový vlizelín 10m a smetanový 5m tak doufám, že mi to za včasu doručí - jsem zvědavá jak to bude vypadat a jestli se to bude dát použít

• chechti držím palečky, to zvládneš,

žirafko, se základkou jsme měli už sraz asi 3x 😃 😃 😃

Zdeni, měla by jsi dostat e-mail s odkazem na přáníčko, jinak ještě jednou VŠE NEJLEPŠÍ!!!!!!!

• Tady je taky zataženo, ale kapku dusno....

• já mysela na bobíku to je počítačová učebna u kolejí...no tak nic, zkusila jsem to 😉
    a to jedeš ještě dneska domů?

chechto my jsme si s Jitkou objednali vlizelín v květinářství U Madly u Delvity a metr stál 20 Kč, za 14 dní jsem si pro něj šla

• My se zakladkou uz meli asi 2 srazy 🙂

• Aha tak to už se chytám - tak tam nejsem - no já jsem dneska přijela a taky dneska odjedu 😉
    Já kupovala metr za 15kč + poštovný kolem 50kč. Gimul a jak to vypadá?? Dá se to použít na výzdobu stolu???

• chcecho jo vypadá to pěkně, já jsem si myslela, že to jakoby namačkáme ale to nešlo 😞 tak jsme to prostě natáhli na celý stůl a před náma jsme z toho na každé straně udělali takový vějíř a mezi to dali dort a kytku a poházeli jsme to srdíčkama a bylo to pěkný, nebo aspoň nám se to líbilo.
    já tady asi nemám žádnou fotku, ale příští týden snad bude, tak to hodím do alba

• Majko, děkuji moc za přáníčko, je to moc krásný, potěšilo mě to. Krásně se na mě smálo 🙂

• gimulka : určitě se objednám až seženu někoho na hlídání malé 🙂
    majka07 : díky za pochvalu malé, je to takový malý šídlo a to ještě nic neumí, bože můj, až začne lézt a přetáčet se na břicho, tak si ji snad uvážu na vodítko, už teď se nějakým způsobem přemisťuje v postýlce z místa na místo a postýlka se někdy pěkně natřásá hihi
    jitek : díky za uvítání 🙂
    chechta : to musí mít člověk asi štěstí kápnout na takové pěkné botky, ale něco takového bych si představovala taky.

• Zdeni není zač, mně padlo prostě do oka 😃

Vajli to věřím, hlavně ať hezky roste a je zdravá 😉

• gimulko nějak si nemůžu vybavit, kde přesně je to květinářství U Madly ? píšeš u Delvity....a pořád přemýšlím kde přesně, mám nějaký okno 😐

• holky kdo vám bude dělat nehty na svatbu ?

• nemyslí gimulka to květinářství přímo v delvitě, je t o tam nějaké nové....taky jsem o tom přemýšlela 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků vašeho života a já vám prostřednictvím fotografií pomohu, zapamatovat si z ní ty nejkrásnější chvíle.
    Nabízím individuální přístup a focení po celé ČR
    Rád zachytím váš výjimečný moment. Kdekoli a kdykoli.
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů