Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chechto my jsme za cukroví dali 11 tisíc, měli jsme 30 malých a 15 velkých výslužek, pak jsme ještě roznášeli po táckach po sousedech, něco bylo v sokolovně, něco se schovávalo na pouť. Myslím, že jsme toho mohli mít i míň, protože jsme koupily fakt zbytečně velký krabice a když jsme tam dávali cukroví podle toho co nám cukrářka napsala, tak by ta krabice byla poloprázdná, tak jsme pořád přidávali...
Odpovědět
Gimul a vy jste měli ty dortové??? To já budu mít tu velkou menší a tu malou ještě menší :-D :-D No jsem na to zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, my jsme měli ty menší krabičky s uchem. Bohatě stačí. Dali jsme do každé osminku dortu, kousek koláče a doplnili jsme to drobným cukrovím. Každý tvrdil, že je toho hodně. Ale měli jsme je opravdu narvaný - využili jsme každý volný místečko. Ale jak říkám, jsou úplně akorát. Do práce a ke kostelu jsme vzali ty dortový a pár známým jsme rozdali talířky zabalené v celofánu.
Odpovědět
ahojjjj chechti, tak jak jsem říkala, batoh + taška plná :-D :-D :-D Jinak cukroví budeme mít 12 kilo od jedné paní z Číměře, zbytek dělá kámoška a něco sousedka, výslužky si balím sama, tak na kolik to vyjde to fakt zatím nevím :-D :-D :-D :-D Zdeni zdravím, tak su se zase v buse dneska pekla já :-N Chechti držím palce na zkoušku...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko nevěsty ;-) Jak se dneska máte? :-)
Odpovědět
Dobré ráno, Majko :-D :-D :-D :-D :-D co pak jste všechno nakoupily?????????????? Holky takže jsem včera upřesnila objednávku na cukroví - 15kg drobného, 4 dorty, 4 rolády, 4 řezy + něco bude pét babička - myslím, že toho bude hodně + 300 kousků svatebních koláčků a počítali jsme to s cukrářkou tak to vycházelo 5050 + 1000( za koláčky ]-( ) + svatební dort - ten mi říkala, že tak 400-600kč
Odpovědět
Dobré ranko, tak super, dneska přijede pan doktor na naši holčinu (pračku) :-D :-D :-D má přijít dárek pro miláška k narozeninám, no fakt plodný den :-D :-D :-D Chechti, miláškovi jsem nakoupila spodní prádlo, jedno srandovní, sobě taky, rifle, riflové kraťasy, boty, atd....no samé hadry a to co jsme potřebovaly, na to jsme zapomněly :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno. Mne dnes čeká obíhání úřadů (opět kvůli změně jména). :-| Je toho na vyřizování moc. Jo, chlapi se maj. Ale je krásně, tak je to běhání po městě hned příjemnější. :-)
Odpovědět
Veru, tak si to užij, hlavně že je pěkně ;-)
Odpovědět
U nás musí obíhat i Jirka kvůli zmněně trvalého bydliště - takže jsem ráda, že v tom nebudu sama Majko jé já chci jít taky nakupovat oblečeníčko - nějak nezbývá poslední dobou čas na obíhání města - tak snad před svatbou až budem vědět kam na dovolenout - tak se půjdu ošatit Co příjde za dáreček????????????????, :-) To víš jsem zvědavá
Odpovědět
chechti, nový holicí strojek philips ;-)
Odpovědět
aha - tak to jo :-D a co jsi nakonec vymyslela ke svatbě???????????
Odpovědět
Článek se načítá
:-D :-D :-D to ještě stále nevím ale asi to bude opožděný dárek ;-)
Odpovědět
ahojte :-) :-)
Odpovědět
ahoj clarčo, jak se vede?
Odpovědět
Super :-D . Manžel je v práci, večer dorazí a jdeme popřát mojí mamce k narozkám, v neděli jedeme na Svatý Hostýn, pak do Olomouce a možná i na Svatý Kopeček, 13. července jedeme do Prahy - švagr bude mít promoci (dneska dělá státnice), konečně začalo léto...nestěžuju si ;-) ;-)
Odpovědět
My povídej, já se rochním v bazenu a jsem šťastná že už je teplo, jinak už mám šatičky ;-) tak jsem taky ráda...koukám že máte samé pěkné plány.
Odpovědět
Ahoj Clárčo, to je taky dost, že se tu někdy ukážeš - tak co koupili jste barvičku???
Odpovědět
chechti ještě ne, budeme to dělat v červenci, až přijde Zdendovi druhá výplata, teď nějak finančně nezvládáme...ale po 10. červenci se na to vrhneme :-D ...po neděli chceme zprovoznit dveře z kuchyně do koupelny, tak jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Jo no vidíš to jsem zapomněla, že je máte zadělaný a budete strahávat ty tapety? A s kuchyní budete něco dělat??? No finančně je to u nás taky dost náročný teď před svatbou a furt si vymýšlím úpravy bytu a tohle by ještě šlo atamto by se mohlo udělat atd..................vždyť to znáš a Jiřík je ze mně chudát celej nešťastnej :-D
Odpovědět
Dobre ranko vsem vysocinkam :-) :-) :-)
Odpovědět
Děvčata přeji hezký zbytek dne, běžím se připravit na technika a udělat tu kapku pořádek ;-) papa
Odpovědět
Ahojky, zdravím Vás z Pelhřimovska ;-)
Odpovědět
Juu další nová nevěsta....ahoj mendy, vítej mezi námi ;-)
Odpovědět
Ahoj mendy
Odpovědět
Chechti, tapety v kuvhyni stráme, sundámje je i z těch zadělanejch dveří a nějak se tam pokusíme časem vymalovat...uvidíme :-)
Odpovědět
Ahojky, moc Vás zdravím... :-) Jsem ráda, že jsem kápla ne tyto stránky. Tak jak se připravujete na svatbu?
Odpovědět
to jsou překlepy, fuj ]-( - v kuchyni, strháme a sundáme je :-)..nějak mi přeskočily písmenka
Odpovědět
tisícovka...huráááááááá :-D :-D
Odpovědět
Mendy tak já jsem připravená :-D :-D :-D Clarča gratulujiiii ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?