Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se jedem dneska projet na kole odpoledne, chystáme na Sadek. Zítra si chceme udělat celodenní výlet na motorce, chceme se jet podívat na Pálavu a na Vranov a večer půjdem na Lagunu do Sportbaru na fotbal. A v neděli je opět naplánovaná vyjížďka na kole 8-) Tu debordelizaci bych doma potřebovala taky jako sůl, ale jak je hezký počasí, tak pořád někde lítáme a není čas, domů vlastně chodíme jenom přespat ;-) Nejlepší by bylo, kdybych jednou přišla domů a všechno bylo uklizeno, vyžehleno..... toho prádla tam mám požehnaně =-)
Odpovědět
dobré ranko.. díky, s těmi rukávy je to stejně jiné, než jsem původně chtěla, ale už je to celkem jedno, prý by se ten vyšívaný šifon k tomu nehodil, bylo by to přeplácané a je to fakt.... Sranda byla, že se paní bála že udělala špatně délku, no neudělala, já se samozřejmě hrbila a tak to vyniklo úplně jinak :-D :-D :-D Jen mě mrzelo, že na té fotce to tak nevyniká, ale šaty dávám posuzovat jednomu chlapovi a můžu říci, že tyto prošly bez komentáře, což mě až zarazilo a nejen mě, ale aj jeho ženu :-D Zdeni písnu ti IP.
Odpovědět
Jo tak to já taky - prádlo s emi tady kupí - od země už je toho asi metrová kupa - možná i víc, ale já žehlení prostě nesnáším - stejně to jednou někomu budu nosit, aby mi to žehlil, protože já to fakt strašně nenááááááááááááááávidíííííííííííííííííííííííííííííííím - víc než všechny jiné práce v domácnosti - takže prostě a jednoduše nežehlím - vždycky jen když něco potřebuju a nebo když mám teda hodně velkou náladu tak tu kupu jednou za čtvrt roku vyžehlím, ale jinak ne :-)
Odpovědět
No tak já musím taky dneska žehlit, potřebovala bych vyprat aj pár maličkostí, ale musí to holt počkat, čekám na toho technika kdy se ozve ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, s tím žehlením jsme na tom úplně stejně, taky ho nenávidím - je to promě nejhorší domácí práce, nic jinýho mi nevadí :-S Já taky postupně z tý hromady beru, co zrovna potřebuju a až mě to tam hodně štve, tak to vyžehlím. Stejně některý věci, i když beru vyžehlený ze skříňky nejsou nikdy tak úplně rovný a nažehlený, že si je stejně ještě někdy musím přežehlit, než si je obleču. A co se týká pyžam a domácího oblečení, tak to jenom poskládám, na tom tolik nezáleží - myslím ;-) Ale teď tam mám už dvě kupy prádla, pořád peru prádlo z těch hor a nějaký zbytky, a k tomu žehlení se vůbec nemůžu dostat =-)
Odpovědět
Půjdu něco dělat, tak se mějte občas semka juknu
Odpovědět
Zdeni jasně že dám vědět ;-)
Odpovědět
holky pádím do města a na zámek domlouvat detaily - doufám, že dneska koupím nějaký spodní prádlo a hlavně se chci podívat po rukavičkách ;-) tak papa
Odpovědět
chechti ty je nemáš z claudie? Já myslela že ti je udělají.... tak holky, už máme vše, jen domluvit kytí a je to x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, tak to je super, že už jste připraveni, teď už se budete jenom těšit a užívat poslední dny svobody :-D
Odpovědět
Zdeni jj, no musejí se dodělat krabice na výslužku apod., ale už jsou to jen maličkosti. Tak mám za sebou umyté nádobíčko, vyluxovaný celý byt a půjdu vytírat...Nechce se mi do žehlení, páč je toho šíleně moc a pak jdu na kosmetiku, takže to asi necham na pak :-N no jo no, to žehlení dává zabrat, fuj fuj
Odpovědět
Tak jsem tu - teď jsem něco poslala a asi se to neodeslalo, protože to tu není - no nic- tak ještě jednou majky já je chci z claudie,ale oni tam krémové nemají ty co chcu, ale až příjde ve středu zboží tak mi písnou email jesli je dostali a i v té mé barvě
Odpovědět
Článek se načítá
chechti aha :-)
Odpovědět
Holky tak jsem dneska utrácela - koupila jsem si tanga a miláškovi trenýrky na svatbu ( jsou úplně ujetý a mě se strašně líbí) a jinak jsem si koupila nějaký hadříky na sebe :-D
Odpovědět
chechti to je super, my byli dneska v Třebíči na nákupech a utráceli taky, no hotovka, miláček uviděl to dětský vystřelovací letadýlko za 15 kč, tak jsme ho koupili :-D :-D :-D no a jinak plno dalších věcí :-)
Odpovědět
majky ty máš doma taky takový dítě co ? No ten můj zase nesnáší jakékoliv nakupování - takže strašně remcá když máme někam jít a furt mě popohání :-D
Odpovědět
jj, u nás je to spíše naopak, on nakupování zbožňuje. Akorát mu nebylo včera moc dobře :-( , ale aj tak jsme si nakupování užili ;-)
Odpovědět
Dobre ranko, vysocinky :-)
Odpovědět
Ahojte holky, to je to zase dneska hezky ;-) Tak mám totální změnu - včera jsme byli na 50tinách a hrála tam jedna kapela a jelikož se mi fakt líbila tak jsem si ji objednala(náhodou měli místo) - takže místo neživé hudby budu mít nakonec hudbu živou :-D Doufám, že už to skončí teď na poslední chvíli dělám největší změny :-D :-D :-D
Odpovědět
chechti no někdy to taky bývá.... :-) a jak se jmenujou?
Odpovědět
ahoj majky - jmenují se demenato tak teď jsem si dělal znovu rozpočet a krapet jsem se zděsila, že to snad ani není možný - pak jsemsi zpočítala co už všechno mám a co ještě musím zaplatit a zděsila jsem se podruhý - tak snad většina cen co ještě nevím jsem hodně nadnesla a pak budu příjemně překvapená, ale asi pochybuju
Odpovědět
chechti, já se zatím neděsím, to přijde pak, já se děsím toho, abychom po 2,5 roku nekupovali novou pračku :-o Včera jsme měli grilovačku, ty bláho, to byla zase akce :-D :-D :-D
Odpovědět
no ty 50tiny taky byli fakt dobrý - protancovala jsem celou noc - asi od 6do 1 do rána jsem se téměř nezastavila - taky mě teď bolí celej člověk a opět jsme tam nejvíc blbla já ještě s jednou příbuznou a to jsme obě řídili takže jsme vůbec nepily 2,5 stará pračka a nemá te ji ještě v záruce??? - některé elektro spotřeniče mají místo dvou 3 roky - já mám teď půl roku wirpoolku a chci si na ni nechat prodloužit záruko na 7 let - jestli na to nezapomenu - ono to sice něco stojí, ale když se ti za 7let něco vyvrbí tak to musí vzít nazpět - což je dobrý :-D
Odpovědět
Já jsem teda maximální rozpočet plánovala tak na 35000 se vším všudy, ale nějak se do toho nemůžu vlézt - nějak se mi dneska podařilo napočítat o 10000 víc :-(
Odpovědět
Záruka už skončila, no pokud odešla pojistka, tak to bude v poho, ale jestli programátor, tak to uvidím, podle toho kolik bude stát, no uvidíme, třeba je to nějaká blbost, Jirka se do toho raději vrtat nechce, tak to chápu, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chechto, to s tím rozpočtem je normální. Stejně mi to přijde pořád nějak málo 8-)
Odpovědět
Dobre ranko vysocinky :-)
Odpovědět
ahoj žirafko...
Odpovědět
no mě to zas až tak málo nepříjde - budeme mít 23 dospělých + 1 dítě a nemyslím si, že bych si zas až tak vymejšlela - doma si teda nic neděláme všechno mám objednaný - cukroví, buchtičky, hostina je v restauraci atd.....mám v tom rozpočtu započínavé všechno aji kadeřnici i se zkouškou + předsvatební barvení a úprava, vizážistka - každá mašlička kterou jsem koupila, ale i tak se mi to zdá moc :-( Kolik budete mít lidiček vy a jaký mátre rozpočet??
Odpovědět
Majki, copak mas dneska v planu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?