Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, díky. Na těch túrách si asi moc neodpočinem, ale aspoň se dostanu myšlenkama trochu jinam od toho všeho, co se v poslední době dělo ;-)
Odpovědět
Určitě.... hlavně přijít na jiné myšlenky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo Majko, myslím, že tam se mi to povede, budou tam super lidičky a hlavně budu úplně v jiným prostředí :-) No nic dneska už tady pomalu končím, za chvilku běžím na autobus, tak se měj zatím pěkňoučce.. možná se tu ještě odpoledne objevím, když bude čásek, Aleš říkal, že pojede na kole, tak budu mít chvilku volný počítač. Zatím papa :-)
Odpovědět
měj se hezky a zatím papa
Odpovědět
zdeni určitě si to tam budeš užívat - hned bych jela taky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko 8-)
Odpovědět
dobré ráno
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Chechti, já to dneska v práci asi nevydržím, rovnou po práci míříme směr Pec p.Sněžkou ;-) Těšímse jak malý dítě 8-) A jak ty se dneska máš? Sluníčko svítí... :-)
Odpovědět
Já se mám celkem dobře - akorát bych potřebovala tak přibližně celý den na to abych se mohla učit na zítřejší zkoušky, ale bohužel musím do práce. :-( Tak doufám, že Vám to sluníčko vydrží i v té peci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To určitě zvládneš, budu ti držet pěstičky, budu ti nadálku posílat sílu z našich velehor, ju? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky...teď sem nějak nestíhám chodit, musím v práci dodělat faktury co mi tady leží z minulého týdne.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Gimul, tak pilně pracuj, já toho mám taky za minulý týden v práci docela dost a teď mám zase zítra dovču, takže musím pracovat až se ze mě kouří ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
dobre ranko vysocinky :-)
Odpovědět
zdeni to ti budu vděčná, ale nevím jestli mi to bude k něčemu Jinak zdravím všechny Gimulko tak pracuj jako včelička, aby jsi to všechno zvládla - ještě, že budu mít po svatbě 14 dní dovolenou :-)
Odpovědět
Já taky jen zdravím všechny tu ;-)
Odpovědět
ahoj Majko, tak co už ti je dneska dobře - sluníčko svítí
Odpovědět
ahoj chechti, to je dneska den, zatím krásné sluníčko, ale má pršet :-( Jinak včera jsem byla na zkoušce šatečků, všichni nadšený, za týden jedu na druhou. :-)
Odpovědět
Tak to je super, že se ti to líbí a to jsi z toho měla takový strach. S tím deštěm nestraš - densaka je Medarda - tak jestli zaprší tak pak bude pršet 40 dní - to už by mě fakt hráblo. A co už jsi vybrala dovolenou??? Máte konečnou verzi??. My asi budeme upřesňovat tak za 3 - 4 týdny v lástech, ale vidím to na to bulharsko - letecky - ale bojim bojim - nikdy jsem letadlem ještě neletěla
Odpovědět
Chechti, tak to jsi na tom podobně:o))) no zatím už jsou tři verze Tunis-Egypt-Bulharsko, tak nevím co vyhraje :-D :-D :-D Jinak přesně jako vy, upřesňovat se bude taky pak:o)
Odpovědět
tak už kape, takže.....no nevím nevím jak to dopadne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám, že řešíte dovolenou...já bych taky ráda někam jela, ale asi až v červenci a asi do Řecka...a určitě last-minute, jenže chceme letět z Brna, ale když jsem něco hledala, tak nic...tak nakonec možná pojedeme i busem... :-S
Odpovědět
ahojte, kukám, jak se máte... tady se pořád honí černý mraky, ale ještě nepršelo... medard je děsivej... majko, máš fotku šatečků? z těch tří bych si vybrala egypt, to je báááájo jinak, u nás dovolená: malta a zlatý písky :-D to už máme skoro dva měsíce, v létě by to mohlo být lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je od rána nádherně - svítí sluníčko, sem tam nějaký bílý mráček. :-) Já si zítra beru volno. V sobotu odlítáme na dovču, tak už se moc těším. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
U nás bude dovolená sportovní, v červenci jedeme na dovolenou na kole, budu to absolvovat poprvý, kam dojedu s báglama :-S Celej den an kole, pak pod stanem přespat a ráno se jede dál ;-) Snad to přežiju, al euž se těším. Jinak budou dovolený jenom takový spíš prodloužený víkendy, chceme jet na motorce na Slovensko, taky Jižní Čechy a dnes odjíždíme do těch Krkonoš na prodloužený víkend. Všechno ostatní vyplyne ze situace, nápadu a nálady... jenom cestování po vlastech českých :-) Ale u nás je taky krásně 8-) , na zahraniční dovolenou penízky bohužel letos nejsou :-|
Odpovědět
všechny zdravím, musela jsem chvilku pracinkovat, odpoledne musím ještě přepsat kupní smlouvu pro jednu paní, to jsou taky srandy... Já bych to Tunisko, co mám v albu příprav, ale Bulharsko mě taky láká po zkušenostech od kolegy... Holky, u Jirky v práci se už žení další dva, nějak se to u nich nakazilo a dokonce aj miminka, jednomu se narodila holčička, druhý to mají mít koncem června nebo v červenci, ti dva další taky čekají, no asi se Jirka brzy nakazí, už tam zbývají dva svoboní, jeden už začíná přemýšlet o svatbě taky :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky teď jsem právě definitivně rozhodla kytí, mám radost a to hlavně díky uživatelce ctinedra, s jejím dovolením už mám kytí v albu co mě inspiruje, tak nějak podobně bude moje kytí vypadat, jen pozměnit zeleň, nebudu mít takovou jakou su původně chtěla, páč neboť mi ji Lenka uvázat nemůže, takže bude jiná a bude vázána kamarádkou od Chechty, které děkuji za tip na květinářku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jááá se vdávám 26. srpna ve Světlé nad Sázavou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím novou nevěstu z Vysočiny. ;-)
Odpovědět
fsskalj1 vítám tě, zavítej aj do srpna, už jsem ti pisala do společného termínu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mějte se fajn, já se tu objevím nejdřív za týden. Ivis přeju hodně sluníčka na ten svatební den. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?