Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdendo, a jak jsi na tom vlastně Ty? Úplně jsem v tom shonu zapomněla, že jsi byla minulý týden v nemocnici.
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, já už jsem doma, něco málo vyšetřili, tak mi dali nějaký léky a mastičku, takže snad to bude lepší. ;-) Ale jinak jsem ráda, že sem v práci :-) a nemusím ležet v tý škaredý nemocnici - byla tam hrozná nuda 8-( Teď jenom potřebuju, aby svítilo sluníčko a opálilo my ty červený fleky na nohách, aby to nebylo tolik vidět 8-) Máte moc krásný fotečky ze svatby, moc ti to slušelo a měla jsi moc krásnou kytičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem založila svatební album, ale mám tam zatím jen dvě fotečky, zbytek dodám.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gimulko, úplně super. Strašně Ti to slušelo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vero tobě taky....
Odpovědět
Profilova fotka
Gimulko byla jsi mooooooc krásná, jako princezna...krásný fotečky :-)
Odpovědět
Dobré ránko mladé paní a samozřejmě i slečny :-)
Odpovědět
Zdeni, jj to počasí je fakt síla ;-) jé gimul už se jdu podívat :-)
Odpovědět
Gimul super, krásná nevěsta, tak moc jsme se chtěli jet podívat, ale zhatila nám to návštěva ]-( ]-( ]-( Jitek taky ti to na fotečce sluší x-) x-) x-)
Odpovědět
dneska jdu na oční si nechat napsat čočky a k tomu mi budou dávat hodinovou instruktáž tak jsem zvědavá jestli si nevypíchnu oko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Maji: Děkuji :-) Chechti: nevypíchneš, nandávání je v pohodě...uvidíš...
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, já si to bez čoček už nedokážu představit. Nandávání chce jen trochu praxe. Za měsíc už budeš vědět, jak na to. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Chechti tak si to tam užij ;-) Holky jsem nějaká fakt smutná :-| a nevím proč :-S
Odpovědět
No já předpokládám, že mi to snad půjde a holky jaké máte čočky ty na čtvrt roku?? Majky ani se ti nedivím když se podívám jaké je venku počasí - to na člověka chodí depresivní stavy :-(
Odpovědět
jj je to síla....tak já se odmlčím, jdu hajat, bříško bolí a je mi ble ble ble :-(
Odpovědět
ahojky vysocinky.... vero, gimulko, krasne fotky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vero nepíše ti náhodou do alba taky nějaký chlap, že máš hnusný fotky a že nám to nesluší a tak...mě to celkem štve, vím,jak si kvůli tomu Clarka smazala celé albuma nechci dopadnout stejně, tak jeho příspěvky mažu
Odpovědět
tak je mi kapku líp ;-)
Odpovědět
dobré ranko:o)
Odpovědět
Ahoj Majko, tak co jak je dneska? Já včera byla na těch čočkách - a oči mám obě ani jedno jsem si zatím nevypíchla - paní doktorka byla moc příjemná a je super pocit vidět i když nemám brejle - teda já vidím i když nemám čočky - to zas nejsem úplnej slepec, ale zvykla jsem si nosit brejličky i když nemám moc dioptrii a když je sundám tak mám pocit, že nic nevidím
Odpovědět
ahoj chechti, jj já vím. No dneska je opět nic moc a v 8 odjíždím na zkoušku a vůbec se mi nechce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj....tady prší - fuj...
Odpovědět
ahoj gimul, tady neprší, svítí puňťa, ale kapku se mraky mračí, tak možná to semka přijde a nebo to stáhne řeka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek! :-) U nás je pod mrakem, ale zatím neprší.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivis se to už taky blíží. V sobotu bude mít krásný počasí. :-)
Odpovědět
U nás se to konečně trochu protrhalo a začíná svítit sluni, ale ráno byla pěkná kosa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Dneska nějak nestíhám, až teď je tu konečně trochu klid ;-) jak se máte?
Odpovědět
ahojky, tak jsem doma :-D Mám se celkem fajn, jen su ospalý tvor :-D a udělala si radost a koupila si červenou podprdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majko, já jsem dneska taky šíleně ospalá |-| :-D Přemýšlím, jestli si nemám dát ještě kafe než půjdu domů, ale asi už se na ko vykašlu, snad to tu do tří ještě vydržím ;-) Dneska už se budem konečně balit na hory a už se jenom jendou vyspíme a jedeeeem... hurááááááááá x-) x-) 8-)
Odpovědět
Zdeni, taky si hlavně pořádně odpočiňte a užijte si to, třeba aj počasí se vylepší ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?