Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
jj taky na ně myslím :-) jnak dobré ranko všem:o)
Odpovědět
Taky přeju dobré ráno - jsem tu jen na skok - za chvíli jedu pro ségru a neteřinku a jdem se rohňat do bazénu :-D
Odpovědět
My pojedem asi do Jaroměřic ;-) tak si to užijte a mějte se papa
Odpovědět
Tak holky to už mají za sebou :-) jen mě mrzí to počasí, tak moc jsem jim přála krásný sluníčkový den :-( Tak do Jaroměřic mi to nevyšlo :-( je tu návštěva a bude tu ještě asi dlouho, takže jsem fakt šťastná ]-( No já tušila, že se dneska něco stane :-| Tak jdu ještě pozdravit holky do srpna a pak šup dělat nějaké obložené talíře. Hezký víkend a holky moc na Vás myslím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Majko, to neva, žes to nevyřídila :-D SMSky přišli všechny, díky moc ;-) Včera sme se byli podívat na Zámostí, hrál tam Kryštof..... bylo to supeeer :-D Nebylo tam zase tak moc lidí, tak se to dalo.... :-) Na Veru s Gimulkou jsem myslela, to sluníčko se jim opravdu zatím moc neukázalo, ale určitě si to užili i tak... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aholky (to je ahojky a holky v jednom ;-) ) ! Tak jsme byli mrknout na obřad gimulky. Byla náááááááádhernáááááá...je to krásná holka, takže se to dalo čekat. Měla překrásnou kytku....no prostě super. Když se šli fotit, tak jim zrovna nepršelo, tak je dobrý. Jen doufám, že z toho nebude nemocná, protože fakt žádné teplo nebylo... Na pátou k nim jedeme na hostinu, tak se moc těším... Každopádně se těšte na krásnou nevěstu a ženicha na fotkách. Fakt jim to moc slušelo...:-)
Odpovědět
Jitek díky za info, já mám teďka klídek, návštěva šla na procházku 8-) tak pohodička
Odpovědět
ahojky, tak dneska jsme byli v Jaroměřicích a bylo krásně jen foukal chvílemi studený vítr, také jsme byli na rozhledně Babylon a máme další dvě turistický známky a já mám moc velikou radost....v Jaroměřicích jsme si vyhlídli pár krásných místeček na focení a mám z toho takový dobrý pocit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
DObré ránko holky :-) Jak se vede v podnělí po ránu? ;-)
Odpovědět
dobré ranko ;-) Zdeni tys mě předběhla :-D :-D :-D Vede se hrozně, asi jsem včera nastydla, večer měl milášek o mě strach, bylo by dost blbě, dneska je to lepší, ale raději v samoléčbě budu pokračovat.....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno! Trochu nestíhám, tak vás aspoň v rychlosti pozdravím. Naše svatba byla nádherná. Hned bych si to zopakovala. Až budu mít chvilku, vytvořím svatební album a dám tam pár foteček.
Odpovědět
Dobré ránko holky, majky tak to já jsem na tom stejně - já nachladla v sobotu v bazénu, byli jsme s neteřinkou Jináč od tchánovců dostaneme asi jako svatbení dar svatební cestu - to bude super :-)) Tak doufám, že to klapne
Odpovědět
Článek se načítá
Vero ahoj, tak to je dobře, že se vše vydařilo - gratuluju ti a přeju hodně štěstíčka v manželství :-)
Odpovědět
Vero ahojky, moc jsem na tebe a Gimulku myslela, jsem ráda, že se vše vydfařilo a těším se na fotečky ;-) Chechti, tak já jak chtěla miláčkovi tu svatebku jako dárek, tak nakonec hledá a vyhrává to Tunis s Egyptem :-D :-D :-D tak jsem zvědavá kam to nakonec bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vero gratuluji a úřeji hodně štěstíčka alásky do manželství. :-) Taky jsme na vás myslela ;-) Majko, tak příště tě nechám, abys byla první, ju? :-N A pořádně se uzdrav 8-) Holky ani nevíte, jak jsem ráda, že jsem v práci po tom minulým týdnu :-D
Odpovědět
Zdendi v pohodě, dělala jsem si srandu :-D :-D :-D :-D A co doktoři zjistili? Asi nic co?
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, já si taky dělala srandu :-D Doktoři zjistili jenom to , že to nemám z toho Warfarinu, ale že mám prostě nějakou další chorobu cévního původu a že se ty příznaky můžou spojovat s alergií nebo jinýma faktorama... ale že nejde zjistit, po čem se mit o bude zase objevovat, že to prý poznám. Jím léky na alergii a cévy a mám nějakou mastičku.... noprý to trošku pomohlo...mě se to zdá pořád stejný...tak asi tak nějak...uvidím ;-) Teď si tím nebudu lámat hlavu. Ve čtvrtek jedem na letní-zimní dovču do Krkonoš - už se hrozně těším :-) - zimní budny, čepice a rukavice připraveny, tak už můžem vyrazit - už aby to bylo 8-)
Odpovědět
je tak si to užijte, ať je lepéší počasí ;-)
Odpovědět
¨Zdeni - pořádně to užíjte - loni jsme tam, byli v srpnu a taky by se některej den určitě čepice hodila - takže se pořádně nabal, aby jsi nám neumrzla :-D
Odpovědět
Ahojte nevěstinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, ahoj Chechti :-) Neboj, nabalím se pořádně, lepší víc vrstev a případně je postupně odkládat než mrznout 8-) Už se hrooozně moc těším x-) Pak sem přidám pár foteček ze Sněžky, jestli se tam vyškrábu ;-)
Odpovědět
no pokud nebude zapadená sněhem tak určitě a při nejhorším je tam lanovka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No na ten sníh jsme zvědavá :-D :-D :-D A na lanovku mě nikdo nedostane..... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky zdraví Vás Lucie Svobodová.....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno paní Svobodová :-) Gratuluji a přeji hodně štěstíčka a lásky do manželství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Vysočandy! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Vero :-) Jak si užíváš jako paní? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdendo, super. Stres z předsvatebních příprav z nás v sobotu spadl a od té doby si užíváme nádherné pohody. Je to krásný pocit. :-)
Odpovědět
dobré ranko holky, tak to je děs, zima.....a léto asi vůbec nebude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majko :-) , to počasí je fakt hrůza....už by bylo načase, aby se trochu oteplilo a vykouklo sluníčko 8-) , třeba se dočkáme ;-) Veru, tak to je dobře, že si to tak krásně užíváte, ať vám to vydrží napořád :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?