Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
JJ určitě napiš jak to dopadlo :-)
Odpovědět
Tak jsem včera fotila Juráška s figurkou a s prstýnkama, už je to v albu, já si vyhraju :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobre ranko vsem vysocinkam Majki, krasna andulka x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím holčiny! Mám docela hoňky. Tak je krátce. Včera jsme byli pro cukroví, pak jsme to rozdělovali do krabiček a do večera rozváželi. Byla jsem po tom utahaná jak kotě. Ještěže už tohle máme za sebou. A dneska si jdu pro šaty. :-N
Odpovědět
Ahoj Veru, a já myslela, že se pro šaty chodí až v pátek??? No na vejslužkování se taky moc netěším :-| Jináč ti přeju ať Vám výjde to počasí a celá svatbička ať se podaří a jesli bude pršet tak jen štěstí :-D :-D Držím pěstičky, aby Vám všechno vyšlo
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, dík. :-) S počasím se necháme překvapit. Nic jiného nám nezbývá. :-D Já jsem měla možnost zajet pro šaty v pátek nebo už ve čtvrtek odpoledne. Tak proč toho nevyužít dřív? Aspoň zítra nebudu mít takový lítání. Dneska je trochu volnější den, protože jsme skoro všechno cukroví stihli rozvézt už včera. Těch pár, co nám zbylo, už objezdí miláček sám. Já si doma aspoň v klidu uklidím, vyperu a vyžehlím. 8-) Tady momentálně na vteřinku prosvitlo sluníčko. Hned je to veselejší. x-)
Odpovědět
tak se sluníčkem je to veselejší, ale tady teda úspěšně vedou mraky a přeháňky - odjíždíte hed po svatbě na svatební cestu??
Odpovědět
Profilova fotka
Až za týden. Odlítáme 10. Ale už se strašně moc těším. Skoro víc jak na svatbu. Nemůžu se dočkat toho vegáče po celým tomhle shonu. x-) x-) x-) Tady ještě před hoďkou pršelo, ale teď se to na chvíli rozešlo. Tak uvidíme, jak dlouho se na nás bude sluníčko usmívat. =-)
Odpovědět
ahojky právě dorazila z původní zkoušky, dopadlo to nijak, když jsme s majitelkou dorazily k paní, tak ona nás za 1. čekala až odpoledne, t akže jsme měly smůlu, jak totiž jsem si navymýšlela plno věcí, tak jsme si nedomluvily čas jen s majitelkou salonu a to až když jsme dorazily od paní, no a jak má hodně práce, tak nás čekala až odpo, takže stříhat šatičky měla až dnes, tak jsme se domluvily až na středu 7., pořádně jsme si to ujasnily, aby to nedopadlo jako dneska :-( takže zase nic, tak info bude až pak. Vero, taky přeji hlavně sluníčko a díky moc za tip na svatebku do Kalabrie ;-) nakonec to asi vyhraje Tunis, miláček totiž naznal, že by jsme asi měli někam vyrazit páč za rok už třeba nebudeme moct a ty Maledivy se asi odsunou asi ještě na dýl :-D :-D :-D
Odpovědět
Žirafko, děkuji :-) jj sluší mu to až jsem se divila, že se ten strašpytel nebál, on je někdy na ránu, ale život bez něj si už nedovedeme představit je to fakticky šílenej miláček rodiny :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, doufám, že sluníčko bude. :-) Tunisko bude taky určitě fajn. Sice to nebudou Maledivy, ale moře a teplo tam je taky. ;-)
Odpovědět
Určitě slunko bude ;-) No včera jsem se stavovala v cestovce a paní říkala, že strašně moc chválí Dominikánskou republiku a tak přemýšlím zda pak Maledivy a nebo toto, teď asi to tunisko, nebo mě navnadila Chechta na Bulharsko a ty na Kalábrii :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak už mám šaty u sebe. Musíme je hodit k rodičům a hned si je vyzkouším. :-N :-N :-N Ale v pondělí dopoledne je musím vrátit. :-(
Odpovědět
Tak to je super ;-) Tak si to v sobotu hezky užijte a hlavně ať Vám svítí sluníčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem na chvilku na netu u bratránka, vypalujeme písničky. Jinak jsem úplně v klidu, sice máme hoňky,ale v poho. Tak se mějte a ahoj
Odpovědět
gimulko, tak hodně štěstí v sobotu a taky sluníčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, snad bude.....
Odpovědět
Určitě ;-) Všem co se vdávají tento víkend přeji hezké počasí a krásnou svatbičku ;-)
Odpovědět
Majky tak to je fakt blbý :-( , ale toho sedmého už budeš vidět :-D
Odpovědět
ahojky, tak jsme se vrátili od kadeřnice, milášek je ostříhaný a zepředu vypadá stejně :-) mamka moje je taky ostříhaná a taky je to lepší než ty její trvalý :-D
Odpovědět
tak si představte, co jsem se dneska dozvěděla, v Brně je paní co čeká miminko, měla problémy a odvezli ji do nemocnice, aby ji mohli dát injekci aby nepotratila, ale nejprve prý museli udělat vyšetření zda je to dítě zdravé, páč dle ministra zdravotnictví nemá cenu zachraňovat postižené díte :-o to je mazec co?
Odpovědět
majki, uff :-o :-o :-o
Odpovědět
žirafko, já jsem založila na toto tému, páč by mě docela zajímaly názory, je mi z tohoto státu fakt zle :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, přeju vám krásný víkend. Já za chvíli už běžím ke kosmetičce na zkoušku líčení a k manikérce na nehtíky. Takže se tu opatrujte. Gimulko, Tobě přeju krásnou svatbu. Ať se vám všechno vydaří, jak jste si to vysnili. ;-) A samozřejmě ať moc neprší. 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, já přeji všem krásný víkend a mějte se moc hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem konečně doma...... byl to nekonečný týden v tý nemocnici...mají štěstí, že mě pustili domů, jinak bych jim určitě utekla ;-)
Odpovědět
HOLKYYYYY, moc se stdím :-( Měla jsem Vás všechny pozdravovat od Zdendy, psala mi sms, ale já jak byla vynervovaná a těšila se na zkoušku, tak jsem na to zapomněla :-( :-( :-( :-( Omlouvám se a dodatečně..... Ahoj Zdeni, doufám, že mě za to neukamenuješ :-( Jsem ráda, že jsi doma, přišly všechny sms?
Odpovědět
Ahoj Zdeni, tak jsem ráda, že jsi to tam přežila Majky - tak jsem se dostala domů až teď takže jsem to nemohla vyřídit - ale neboj zas až tak ten vlak zpoždění neměl :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
CHECHTI V POHODĚ :-D :-D :-D :-D :-D :-D a kolik měl zpoždění?
Odpovědět
asi 45 min - tak to nebylo až tak katastrofální, ale šla jsem pak k našim - je u nás totiž ségra s neteřinkou - to je takovej miláček :-N a taj jsem ztvrdla do půl desáté :-D Holky tak se dneska Vero s Gimulkou vdávaj - počasí zatím nic moc, ale snad se jim to vybere - určitě už jsou v plných přípravách :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?