Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
dobré ranko :-) chechti díky ;-)
Odpovědět
Majky ahoj, teď jsem přemýšlela jak ty budeš mít řesený ty králíky na auti - budeš oba dávat jen na auto nevěsty nebo chlapečka na ženichovo a holčičku na nevěstino???
Odpovědět
chechti oba budou spolu, páč pojedeme až z obřadu ;-) takže na obřad, který je 20 m od baráku půjdem pěšky, jinak by byl každý zvlášť a pak teprve spolu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dneska jsem tady naposledy a pak až příští středu....hurá já se budu vdááááááááávat
Odpovědět
Gimul tak si to hezky užijte a hlavně aˇVám vyjde počasí ;-)
Odpovědět
nazdárek holky :-) gimulko, užijte si svatbu a ať vám všechno vyjde - nejen počasí ;-) . Docela ti závidím, že tě svatba teprve čeká, hned bych se vdávala znovu :-) :-D
Odpovědět
ahoj Clarčo, kde máš foto? Dokonale mě to zmátlo :-o
Odpovědět
Majko nemám fotku ani ji mít nebudu (radši) a smazala jsem i svatební album - urážet se tam nenechám. Takže asi tak :-) . I manžel s tím souhlasí, prý proč nás mám takhle vystavovat. Pokusím se vám zítra na sraz vzít komplet album, mám tam asi 160 fotek ;-) .
Odpovědět
Clárko ahoj ty jsi se stala taky terčem nějaký zamindrákovaný slečny?? Gimul přeju ať výjde počasí a pořádně si to užíjte ;-)
Odpovědět
majko aha - já právě mám jen jednu přísavku a říkala jsem si, že je dám dohromady, ale teď právě vůbec nevím :-|
Odpovědět
chechti - byla to slečna a pak nějakej hugo - ať se jdou bodnout ]-( ...nevím, co si chtějí dokázat...no nic, jedu pro manžela k autobusu, přijede z noční..povykládám vám to zítra...papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Clarco, nechápu, co to je za blbce. Vůbec ničeho si neváží. Ale ono se jim to jednou vymstí. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. ;-) Byla jsi krásná nevěsta, tak si nenech zkazit náladu takovými tupci. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Clárko Vera má pravdu, byla jsi hezká nevěsta a co hezká - kráááááááááááásnááááááááá jsi byla a ty co ti to tam píšou ti nesahají ani po kotníky - jsou to ubožáci, kteří si léčí své mindráky Veru nová fotečka - říkala jsem si koho to tu máme nového a to jsi ty :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holčinky, dlouho sem tu za vámi nebyla, mám toho teď moc a kupodivu už nevysedávám celé dny tady - jo holt kupa práce je dobrý lék na všechny závislosti, že? ;-) :-D Tak copak je tady nového? Srazík bohužel nezvládnu, pořád šprtám a nestíhám a pak bych si to vyčítala, že sem ztratila celé odpoledne... Gimulko, držím palce, aby vám to vyšlo všechno tak, jak si přejete!!!
Odpovědět
Ahoj Jani, já taky doufám, že mě po svatbě závislost přejde - nejsem schopná doma nic udělat
Odpovědět
clari, jsou to ubožáci, co píší takový vzkazy a je to smutný, že takový lidi existujou :-| Ale my si nedáme zkazit náladu, což? ;-)
Odpovědět
Chechti, nepřejde :-D :-D
Odpovědět
Nestraš mě - já v to doufám - nebo aspoň musím tu závislost omezit :-D
Odpovědět
tak jsem zase tu ne moc na dlouho. Vero pěkná fotka ;-) chechti souhlas clarca byla krásnááááááááááááá nevěsta. ahoj Jani ;-)
Odpovědět
ahojky vysocinky clarco, mooooc ti to sluselo :-)
Odpovědět
ahoj žirafko :-)
Odpovědět
Holky zdravím Vás :-)
Odpovědět
Taky zdravím ;-) Tak dneska........ ;-)
Odpovědět
majky jj už se těším - jen mě štvw, že nám to zas nevyšlo na tu zahrádku - člověk si řekne 31.5 to už bude teplo a takhle to dopadne ]-(
Odpovědět
chechti a vezmi oznamko ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem doma ;-) Zjistila jsem, že jsem koupila sice kapku jinou, tu první co jsem chtěla, tak na ni ženich dává nevěstě pusinku, tu co jsem koupila dneska tak ne, ale když jsem je porovnala, tak ta dnešní je hezčí :-D :-D :-D Jinak děkuji za krásný odpoledne a příště u Clarci na videu a u chechty na PC :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maji, taky se mi to dneska líbilo, jsem ráda, že jsem vás poznala osobně...
Odpovědět
dobré ranko, tak se připravuji na cestu za paní majitelkou salonu, jsem zvědavá a zároveň se bojím...no děs :-N
Odpovědět
Ahoj holky taky se mi to včera moc líbilo majky to dopadne dobře neboj :-D Jitek: teď koukám na tu vizitku té kapely a jmenuje se ellu bend - tak teď nevím jestli to fakt není od tvého strejdy
Odpovědět
To doufám, pak písnu :-D :-D :-D díky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?