Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Tak to je dobrý, třeba bude pěkně ;-) Tak hlavně se pořádně rozlučte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, jasně, to oznámko máš u mě pořád schovaný,.... ;-) Já bych ten sraz určitě pro velký úspěch zopakovala ten další týden.... :-) jéééé, to mě teď štve asi nejvíc, že nebudu moct za váma přijít....z nemocnice by mě asi nepusitli, co? =-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdendo, ty jsi v nemocnici? To jsem nějak přehlídla. To tě opravdu lituju. :-( Tak se co nejdřív uzdrav. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vero, do nemocnice jdu až v pondělí, ale budu tam celý týden až do pátku :-( Teď si ještě užiju víkend. ;-) Veru neboj, příští sobotu bude určitě nádherně, počasí se teď vyřádí a ty budeš mít moc krásně na svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdendo, nezbývá než doufat. :-x Tak ať Tě tam moc netrápí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru díky. ;-) Budu na tebe myslet příští sobotu :-) Určitě si to pořádně užijete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se dneska loučím. Přeju vám krásný, vydařený víkend.
Odpovědět
Zdeni to jsem ráda, tak hlavně ať ti to v nemocnici rychle uteče a není to nic vážného ;-) Vero ještě jednou si pořádně užijte rozlučku a moc se neopijte :-D Všem jinak krásný víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Tak včera bylo na piváčích pěkně hnusné počasí. :-| Chechti: co zkouška? A byla jsi včera na piváčích? Jestli jo, tak je škoda, že jsme se nepotkaly.
Odpovědět
Dobré ranko... Tak jak jste se včera měli na slavnostech?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maji, bylo to dobrý, až na to počasí. Hodně jsme tam seděli s gimulkou a jejím skoromanželem a kámošema... Já jsem abstinent, takže tam chodím jen kvůli lidem, ale Ráďovi je teď pěkně špatně :-D :-D :-D
Odpovědět
Jitek tak hlavně ať se to vylepší a je mu líp:o))) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Maji, musela jsem mu jít koupit do Alberta RC colu, ta mu vždycky pomůže, takže se nabumbal a usnul...takže snad už mu je líp :-) nemá chlastat :-D
Odpovědět
Jitek tak to je hlavní :-) No my se právě chystáme do Třebíče, o půl třetí mi přijede mamka a ve dvě mám mít spicha s jednou holčinou co má zájem o kabelku :-) No hlavně ať mu je líp, Vero se určitě připravuje, mají tu rozlučku, tak by jim mohlo svítit sluníčko :-)
Odpovědět
Ahojda ZK mám i když nechápu jak mi to mohla fát protože to co jsem tam předvedla se ned nazvat ani špatným výstupem, ale přímo katastrofálním - no ale co mám to ;-) Na slavnostech jsem nakonec nebyla, protože jsem byla docela utahaná a hlavně kvůli tomu počasí - bylo fakt hnusně - uvidíme se ve středu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky jsme včera byli na slavnostech, docela to šlo, ale to počasí pak bylo příšerný. Šli jsme brzo pryč ;-) Moc se mi líbil Petr Kolář :-) Teď se připravuji na zítřejší rodinnou oslavu a pomalu psychicky i na pondělí, nejhorší bude dojít do tý nemocnice s tím, že si tam jdu lehnout... :-( Ale bude jenom týden, tak to musím vydržet. Nejvíc mě mrzí, že nestihnu ten srazík... ;-(
Odpovědět
Chechti tak to gratuluji ;-) vidíš zvládla jsi to v pohodě :-) Zdeni, neboj, určitě něco vymyslíme a brzy se konečně uvidíme :-) Jinak mi na slavnostech také nebyli, za týden jsou ve Znojmě, ale asi taky nepojedeme a už mám vymyšlený dárek v den svatby pro miláška, takže to musím jenom uskutečnit, ale snad to bude v pohodě. Jinak dostávám nervíky na pondělí.................. no snad to bude ok. Přeji Vám všem krásný večer a ve středu naviděnou papa
Odpovědět
Majky určitě to dobře dopadne ;-) Zdeni: neboj srazík určitě ještě uskuzečníme i kdyby kvůli tobě :-D A nemocnici ti teda nezávidím :-S Taky by se mi tam vůbec nechtělo :-|
Odpovědět
Ahojte nevěstinky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojjjjjjjjjjjjjjjjj
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky, tak já už sem skoro sbalená a za hodinku vyrážím směr nemocnice :-(
Odpovědět
ahojkyyyy Zdeni, tak ať ti to tam rychle uteče a hlavně ať je vše v pořádku, moc na tebe budu myslet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Zdendo, tak ať je to všechno OK. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majko, já jsem z toho tak šíleně nervozní.... i když vlastně o nic moc nejde, ale vzhledem k tomu, co jsem tam zažila chvilkama přemyšlím, jeslti tam mám vůbec chodit....já se hrozně bojím, i když nemám proč a čeho :-S Jinak vám všem přeji pěkný den a vlastně celý týden....já se sem dostanu nejdřív v pátek, jeslti mě pustí domů... :-) ;-)
Odpovědět
Určitě tě pustí, třeba přijdou dřív co je to a půjdeš ještě dřív ;-) Neboj, myslím na tebe. ahoj Vero, už se to blíží co????
Odpovědět
Zdeni pustí tě určitě ;-) Taky přeju aby ti tam pomohli jak nejvíc to půjde Jinak Vás všechny zdravím Vero, Gimul tak co jak jste na tom?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Vero, díky :-) Byla jsi v pátek na slavnostech? :-)
Odpovědět
Vero jaká bylo rozlučka? Je gimul to má vlastně taky už teď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ani mi nemluvte. Štvou mě rodiče, protože všechno přehánějí a připravují spoustu jídla. Už mě nebaví pořád řešit, komu to dávat. Zpívání se vydařilo, ale spousta jídla zbylo a co teď s tím? Škoda mluvit. Jinak dneska jdu na zkoušku účesu a rovnou mi udělá přeliv a melír, tak jsem zvědavá, jak budu vypadat. =-) Jo, a už rezignuju i na počasí. Budu ráda, když aspoň na focení venku nebude pršet. :-(
Odpovědět
Vero, neboj se, počasí se má vylepšit, určitě budete mít pěkně. Jinak to si dokážu představit jak rodiče dokážou štvát, se bojí aby někdo neměl hlad, ale ve finále je to pak jiný, většinou už nemůžou apod. co? Jídlo zbyde a je to škoda ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?