Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Chechti aha, tak to jo, sorry ;-) Holky venku je tak krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chechto já si ten účes nechám rozčesat, nechci aby mě v tom Viťa viděl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Gimulko, fakt? Já si účes asi nechám. Teda jestli mi ho nerozdělá sama kadeřnice. Abych jí neodnesla sponky. :-D Na svatbu mi je prý půjčí a pak až budu mít cestu kolem, jí je mám vrátit.
Odpovědět
Aha tak to jo - no já si to tak nějak myslela, že s tím asi nepůjdeš, ale mohlo by to být hezké mezi těmi opilci :-D :-D :-D :-D :-D :-D Majko v poho neomlouvej se - tak držím pěstičky ať ti dobře dopadne ZK, ale myslím, že jsi psala, že tam deš až ve čtyři, že jo? Zdenda je teď asi už v nemocnici - tak na ni taky myslím :-)
Odpovědět
ahoj Vero... my tedy zkoušku účesu taky rozčesaly, byly tam aj její sponky a tak jsem nechtěla jí je brát, na svatbu mi je taky půjčí, nechápu lidi, co to neumí vrátit :-| No jo, ale lidi jsou různý...právě od nich jedna už paní, měla toho dost půjčeného, je to její obsousedka a dodnes to nevrátila :-|
Odpovědět
Chechti, jedu už v 11:30, ale píšu to od 16h :-( Zdenda ta už má určo po odběru a čeká určo na doktora, doufám, že jí to dobře dopadne :-) Jinak díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já přemýšlím, že bych si na zkoušku vzala svoje sponky. A mám aspoň vyřešený něco půjčenýho v den D. Šaty se nepočítají, protože ty jsou pronajatý za peníze. Tak budu mít půjčený sponky. :-D
Odpovědět
Já měla sebou taky svoje sponky, ale použili jsme aj její :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo jo vero - to je pravda - jenže já furt přemýšlím co starého -nic starého mít nebudu :-( jedině, že bych si něco starého od někoho půjčila
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, já beru jako starou věc boty. Sice jsem je kupovala asi před 1/2 rokem, ale už jsem je měla na sobě, takže už je to starý. :-D A nový budu mít spodní prádlo a punčochy a všechny doplňky.
Odpovědět
No právě, že já budu mít všechno nový i ty boty - když nic nevymyslím tak budu brát jako starý zásnubák - no ještě uvidíme
Odpovědět
No vidíte, tak nad tím jsem ještě nějak nepřemýšlela :-o musím začít ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem doma, s těma lékama a s krví to vypadá dobře, už mi pomalu začnou vysazovat ten Warfarin, ale udělaly se mi na nohách takový červený flíčky, tak mě s tím poslali na kožní a tak si mě chtělí týden nechat na testy a nějakou léčbu, takže v pondělí nastupuju do nemocnice a budu tam až do pátku... ]-( Já už nechci, myslela sem, že se tam už dlouho nevrátím a ono po roce zase.....ach jooo ;-( Sice to není nic strašnýho, ale i tak, já to tam nesnáším.... :-S Ještě mi taky řekli, že ty fleky na nohách mi už nezmih¨zí, že jenom můžou zabránit, aby se dělali dál, tak taky dobrý....... :-( Proč zrovna já musím mít takovou smůlu ;-(
Odpovědět
Zdeni máš zprávu v IP
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravím. Jsem zvědavá koho všeho potkám zítra na piváčích... ;-) A když potkám, tak vás nepoznám. :-) Majko: Tak co? Jaký máš pocit ze zk? Budeš už vědět dneska výsledky? Asi ne, co? Jak jsem psala v sobotu ty 3 testy, tak u jednoho pořád nevím, jak jsem dopadla...asi pana profesora opravování testů moc nebaví...pěkně nás napíná...
Odpovědět
Jíťo a jak jsi dopadla u těch dvou?? Já taky psla v sobotu tři testy a dva mám a ZK nemám tak tam jedu příští pátek no hrůza ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
chechti: ty dva mám, ale taháky jsou taháky. Na právech jsem se učila jak blbá a teď už to víc flákám, dělají to všichni, tak jsem se taky přidala. Když se dá, tak proč se stresovat....ale nemám z toho moc dobrej pocit... :-S
Odpovědět
Ahojky Holky ;-) Zdeni, super s krví, s flíčky to mě mrzí :-( to nepřijdeš na srázek? :-o :-o :-o bééééé já budu bečet :-( :-( :-( No snad ti vše dobře dopadne ;-) Jitek, budu to vědět v pondělí, jedu na vyhodnocení, ale možná by to mohlo být ;-) bojim bojim
Odpovědět
Profilova fotka
Maji: určitě jsi to udělala, jsi šikovná holka...
Odpovědět
Zdravím nevěstinky, venku je pěkně hnusně. Tak za chvíli odjíždím na zkoušku - budu ji dělat po 12 hod - no učila jsem se, ale, že bych z toho byla moc chytrá tak to ne :-( Jitek možná se na pivních slavnostech potkáme - ještě uvidím v jaké náladě se vrátím z budějic
Odpovědět
Zdravím nevěstinky ;-) Jitek díky :-) taky doufám, konečně jsem v klidu spala :-D Chechti moc držím palečky to uděláš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Majko, máš pravdu, já nemůžu přijít na srazík ]-( Achjooooo, mě to snad nikdy nevyjde :-( Tak doufám, že nebude poslední ;-) Dneska jdeme na slavnostii, tak se tam třeba potkáme, ale nevím, jestli se poznáme ;-) To počasí teda nic moc, třeba se to do večera trošku vzpamatuje, ale předpověď je takováhle na celý víkend :-| Chechti, držím pěstičky na zkoušku :-N
Odpovědět
Zdeni já na slavnosti nejdu, zítra jedu do Třebíče....ale asi taky nepůjdeme, přijede moje mamka. Jinak přeji hezký víkend a doufám, že se uvidíme někde jinde a brzy, ale oznamko mám u tebe ju?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Máme tu pátek, ale prší a prší. :-(
Odpovědět
Ahoj Vero, tady zatím moc neprší ;-) Hezký nový fotečky v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, dík. Zítra máme rozlučku se svobodou, tak to už začíná nabírat na obrátkách. :-.
Odpovědět
To věřím, vždyť už je to zachvilku :-) Hlavně aby Vám vyšlo počasí, budu na Vás myslet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, na zítřek máme domluvený vojenský stan, protože bude nejspíš pršet. Ale modlím se, aby bylo příští sobotu sluníčko a teplo.
Odpovědět
Určitě bude, moc bych Vám to přála ;-) a kde to zítra máte?
Odpovědět
Profilova fotka
U přítelových rodičů na zahradě. Původně jsme plánovali jen zahradní přístřešky, ale při tomhle počasí jsme rychle sháněli ještě ten vojenský stan.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?