Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Veru :-)
Odpovědět
ahojky holky ;-) Jen zravím, Zdeni, mám už nervíky, zítra zkouška, musím se učit, zdálo se mi jen o samém účtování ;-( občas juknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, tak držím pěsti. ;-)
Odpovědět
Vero díky ;-) Tak já jdu se učit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, taky držím palečky ;-) , zvládneš to :-)
Odpovědět
Hoj holky Gimul super sen - rok ve svatebním to se jen tak někomu nepoštěstí Majko v klidu nejde o život a je to jen a jen ZK - nervy a zdraví máš jen jedno tak si je zbytečně nenič
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Chechti, jakpak se dneska máš? :-)
Odpovědět
Díky za podporu x-) x-) x-) Jsem hrozný plašan ;-) jdu si udělat čajíček a pak zase šup na účo :-|
Odpovědět
Já se mám dneska dobře a co ty? chci dneska jít koupit dárek pro mou neteřinku - chci jí koupit kočárek pro panenky :-D půjdu se podívat někam na kravaty - zatím jsem žádnou vhodnou pro miláška nenašla - doufám, že to nějak časově zmáknu z práce budu odcházet až tak ve čtvr na pět
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, u mě to dneska docela ujde, dneska jdu s manžílkem do města, jdu si vybrat nový hodinky k narozeninám a jdeme se podívat na nějaký sportovní bundy, protože za 14 dní jedem do Krkonoš, tak abysme byli dobře vybavení na turistiku :-) Snad to budem taky stíhat, máme toho ještě víc, co chcem koupit... ;-) Třeba se potkáme někde po obchodech 8-)
Odpovědět
Třeba jo:-)) Tak do krkonoš - tý jo vy se máte - tam jsem byla loni v létě - taky bych jela někam na dovolenou - no snad alespoň v létě - a kam konkrétně jedete??? A co v práci už je to lepší??
Odpovědět
Profilova fotka
My jedem do Pece, vlatně kousek nad Pecp.Sněžkou na chatu Viktorka, už se hrozně těším. Jedeme jenom na prodloužený víkend, ale to stačí ;-) Jedeme s kamarádem a jeho sestoru s rodinou a se švagrovou a s její rodinou, takže tam bude i dost dětí, tak bude sranda.... :-D Byli jsme tam v téhle sestavě i loni, na jiné chatě přes kopec a letos přibude ještě jeden malý človíček, který se loni nosil po horách ještě v bříšku kamarádky 8-) V práci je zatím klid, čekáme, co s náma provedou dál, zatím nic nvýho, ale včera to byl dost šok =-) Zatím dobrý :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jé mi byli taky v Peci - teda kousek nad :-D na nějaké chajdičce, ale teď kdybys mě zabila si nevzpomenu na jméno - s mimčemv břichu běhat po horách - to bych asi porodila :-D - já než jsem vyfuněla na sněžku tak bylo málem po mě :-D :-D :-D :-D A co se u Vás v práci vlastně stalo?
Odpovědět
hOlky já chci taky do Pece :-D Tak mě to učení nějak moc nebaví, venku je hnusné počasí, ale snad to zvládnu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No kámoška chodila jen na malé túry, jenom spíš procházky ;-) , takže to bylo v poho :-) U nás v práci nám vyhodili šéfa - přímýho nadřízenýho, najednou z ničeho nic a natvrdo, šel na hodinu a prý se potřebují některejch lidí zbavit nebo tak nějak.... nikdo to nečekal, všichni jsou z toho dost v šoku, nevíme, co se tam u nás nahoře u nejvyšího vedení děje, takže se bojíme o místo... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
zdendo tak to je drsný, a kde že to pracuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
Já dělám u jedné firmy na Dukovanech, nechci tady teď říkat, o jakou firmu se jedná - vzhledem k současné situaci u nás, protože cokoliv člověk tady řekne, hned to jde proti němu, tak se nezlob.... ;-)
Odpovědět
Zdeni, to bude v pohodě, uvidíš, držím palečky a kdyby něco děj vědět ;-) však víš....a hlavně zítra ať dobře pochodíš, budu moc a moc držet palečky, budu se snažit ;-) aj při zkoušce, ale to ty už budeš od doktora doma :-) píšu ji až od 16 hod. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko díky ;-) Určitě dám vědět, jak jsem dopadla :-) A tobě budu držet odpoledne pěstičky, ale ty to určitě zvládneš levou zadní 8-) Já už budu v tu dobu určitě doma, musím tam jít hned ráno, jdu na krev, pak čekám dvě hodiny na výsledky, potom až mě vezme doktorka na interně, tak je to na celý dopoledne :-| Ale to se nedá nic dělat ;-)
Odpovědět
Zdeni tak ráno ať vše dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já mizím. Hezký zbytek dne.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak pa. Ještě se mrknu na faktury a utíkám domů. Mějte se tu hezky ;-) . Majko držím pěstičky zítra. Nevím, jestli se sem dostanu do konce týdne, tak kdyžtak přeji pěkný víkend :-) 8-)
Odpovědět
Zdeni díky ;-) taky zítra držím a kdyby něco tak taky všem krásný víken :-)
Odpovědět
Zdeni - jo jo to už jsi říkala, ale já myslela, že k tomu měli třeba důvod - je to fakt síla Holky tak se jdu učit - konečně, ale asi u toho usnu :-|
Odpovědět
Dobré ránko - svítíčko sluní :-D tak je hned veseleji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj chechto, tady je taky dneska pěkně, snad to vydrží i na víkend...dneska jedu domů - huráááááááá
Odpovědět
Snad to vydrží - jdeš na pivní slavnosti? My tam jdeme asi zítra - ještě uvidím - zítra ještě musím zajet do Budějic na ZK, ale pak se zase rychle vrátím domů - jak to tam těď zezelenalo tak už mi to nepříjde jako hnusný město. Gimul a budeš už tu celý týden? Nebo musíš jít ještě do práce - já si budu brát den před svatbou volno - teda vlastně jakoby dva - ve čtvrtek a pak v pátek, ale to je volno ze zákona :-D
Odpovědět
Dobré ranko ;-) Chechti ze zákona je volno jeden den, pokud máš svatbu v sobotu, dva dny když je ve všední den ne? Holky tak mám strach....
Odpovědět
Profilova fotka
Chcechto na slavnosti jdu zítra, v 11 mám zkoušku účesu, ve 4 šaty a pak vyrážím na slavnosti...těším se na Koláře.... Pak musím ještě raději do práce, ale ve středu už si beru půl dne dovču a jedu domů...
Odpovědět
Majko no já to tak myslela, že v pátek je ze zákona a čtvrtek si beru dovolenou, ale ve středu už si nebudu objednávat lidi a budu v práci jen do 12 :-)) a pak jdu na kosmetiku :-D Gimul - tak ty budeš na slavnosti pěkně načesaná :-D Jdeš do claudiie? A nemohla by jsi se zeptat na to posílání těch šatů emailem?? Jestli jsem to zaslechla správně??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?