Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
No ti taky nechceme zůstat na pořád - jen dáme dlažbu ( našim zbyla z koupelny a mě se líbí, takže proč toho nevyužít) a já chtěla taky tabety, ale drahoušek chce nějakej nástřik - takže tam dáme nástřik. No těch děr tam je hafl a já je ještě tím rvaním háčků přidělávám :-D - původní majitelé zadělávali veškeré díry samolepkama - tak ty musím teď sundávat ]-( Jináč snad to milášek dneska zakytuje a pak na to hodíme ten nástřik a o víkendu by jsme mohli udělat tu podlahu a bude hotovo - dokoupím nějaké poličky a budu mít novou koupelnu - už se těším tohle je fakt něco příšerného :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto tak ať to dobře dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
Chechto, to se budeš mít s novou koupelnou, ať se vám to podaří ;-) :-) Holky nevíte jak je to s lístkama na ty pivní slavnosti? Jestli je možné použít jeden lístek na oba dva dny, nebo bych si musela koupit dva, kdybych tam chtěla jít v pátek i v sobotu? =-)
Odpovědět
Gimul díky - už se ti to taky blží - jen je škoda, že člověk s tím stráví takového času a pak je to během jednoho dne pryč - vlastně už teď mi je líto, že je to tak brzo ( sice až za dva měsíce) kvůli tomu, že ty přípravy se ta tak krátí - sice se moc těším, ale to období před mám taky moc ráda. Gimul přeji pevné nerviky - teď je to asi nejvíc hektické ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chechto díky, zatím jsem v pohodě, jen se bojím, že na něco zapomeneme nebot tak něco, taky pořád sleudui dlouhodobou předpověď počasí, ale stejně se to mění a je to tam max. do čtvrtka, tak uvidíme. Zdendo jestli chceš jít v pátek i v sobotu tak si musíš koupit na každý den lístek...my jdeme v pátek ,protože v sobotu zabíjíme čuníka a v pátek je asi podle nás lepší program...
Odpovědět
Profilova fotka
Gimulko díky za info ;-) Holky, právě nám vyhodili šéfa na hodinu, máme tady dost dusno, čekáme, kdo další půjde pro výpověď :-o . Holky dneska už končím, musím poslušně pracovat a internet vypnout, aby neměli další důvod mě třeba vyhodit. Škoda, že nemůžu na mateřskou, hned bych šla odsus pryč a jiná práce není :-( ;-( Tak zatím ahojky ;-)
Odpovědět
Dobré ranko..... Chechti, nerozčiluj se ;-) no já to znám, taky jsme bydleli v takovým bytě, ale jen rok :-D Zdeni tak se drž ;-) Gimulko, moc tomu čuníkovi neubližujte :-D :-D :-D
Odpovědět
jo chechti, pěkný botišky ;-)
Odpovědět
Majky díky - mě se taky moc líbí a taky ta cena se mi moc líbila :-) Zdeni tak to raději pracuj - to je teda síla No to počasí je fakt strašný - hlavně, že včera mělo být hezky a dneska oblačnost a přájde mě, že je teď lepší počasí než včera - nevím teda jak je to v Budějicích
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky. :-)
Odpovědět
ahoj Vero, už se to blíží ;-) Chechti, taky bych řekla, že je dneska líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už je tu trochu klid, ale teda, byl to mazec :-o Vypadá to, že šlo jenom o šéfa, my tu zatím zůstáváme, tak jsem si trochu oddychla =-) :-) Teď uvidíme, co bude dál.... 8-) Kéž by mi už vysadily ty léky a mohla bych si pořídit mimíska a být s ním doma :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Zdeni tak moc bych ti to přála, vždyť víš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme ve čtvrtek, jaký verdikt vynesou doktoři ;-) Pak dám vědět :-) Díky Majko :-)
Odpovědět
Budu na tebe myslet, aj když píšu test :-o ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budem na sebe myslet navzájem :-) , ať ti to dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Zdeni budu na tebe myslet - to je fakt strašný - to je nespravedlivý - někdo děti chce a má takový problémy a někdo kdo vůbec děti nechce tak nemá vůbec žádný problémy a klidně by po biologické stránce mimčo moh mít hned Doufám, že už ti ty prášky konečně vysadí - držím pěstičky pro štěstí Majko ve čtvrtek na tebe budu taky myslet ať ti ZK dobře dopadnou
Odpovědět
Holky díky, budu to potřebovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vero: tak se dívám, že už máte vybranou svatební cestu. Kdy jedete? A co pasy?
Odpovědět
Profilova fotka
Gimulko, zatím máme rezervačku. Ale už mám vyplněnou přihlášku, takže to snad dneska vyřídíme. Nakonec jsme si vybrali Kalábrii - 4* hotel s polopenzí v malým městečku. Letíme 10. června (na týden). Pojedu na starý pas. Za 5 dní mi nový nevyřídí a vyhazovat nějakých 600 za ten krátkodobý teda nehodlám. Už se hrozně těším na moře. 8-) 8-) 8-) A co vy? Už něco máte?
Odpovědět
Profilova fotka
My ještě ne, plánujeme to na první týden v červenci (tam jsou ty svátky), chtěli bychom asi Řecko, původně teda Egypt, ale nechci své líbánky prožít v obavách, že tam nějací teroristi zaútočí. Vezmeme si pak nějaký last-minute, tak uvidíme, ale kdyby se něco naskytlo dřív tak jedeme.... Já teď ale pořád nevím, co romantického bychom mohli podniknout hned po svatbě, do práce musím totiž už ve středu, ale ty dny před tím bych si chtěla nějak užít
Odpovědět
Profilova fotka
To já musím hned v pondělí do práce naklusat. Ale vynahradíme si to na svatebce. Jééé, já už bych se nejradši placatila někde na pláži. Řecko je nádherný, gimulko. Určitě to bude krásná dovolená. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No snad to klapne, loni jsme taky plánovali a nakonec jsme přítel skončil na 2 měsíce v nemocnici a bylo po dovolený...
Odpovědět
Profilova fotka
Gimulko, letos vám to určitě vyjde. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, díky moc ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím. Tak mám testy napsané...konečně se sem můžu v klidu podívat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zdendo....dneska jsem měla zase svatební noční můru - brrrrrrrrrrr, zdálo se mi, že jsme přijeli na zámek a svatbu odložili na další rok a já celý ten rok ty šaty nesundala, byly hrozně špinavý a otrhaný a měla jsem k nim botasky.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Gimulko, já jsem měla podobný sny před svatbou :-D Neboj se, všechno dobře dopadne, uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Vysočandy. ;-) Gimulko, teď jsem se musela smát. Fakt dobrý sen. :-D Ale zároveň tě lituju. Moc dobře ses asi nevyspala. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?