Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Gimul neboj budeš statečná ;-) Já se taky bojím, když jsem svědčila kámošce, tak su se bála, že budu brečet, ale její švagr co to fotil, tak jak stál za knězem a viděl, že mám na krajíčku dělal pěkný kravinky a ksichtíky a já se nemohla udržet smíchy....ale udržela ale culila su se jak blb :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobre ranko vysocinkam :-)
Odpovědět
Brý ráno žirafko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, máš pravdu, oni tam fakt nehrajou :-S , ale já jsem to někde četla.... ale už nevím kde..kdoví co sem t ovůbec četla, že? :-o No to nevadí, i tak se tam půjdem podívat ;-)
Odpovědět
Zdeni právě když miláček viděl, že tam extáze není, tak pojedeme v sobotu, budou tam aj známí....
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to je škoda, to se tam teda nepotkáme :-| , my půjdeme v pátek, připadá mi lepší program ;-)
Odpovědět
My jdeme v sobotu, páč tam je Citron a taky přijedou známí z Jihlavy :-) se uvidíme 31. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, to uý je taky za chvilku toho 31. ;-) Tak si pak povíme zážitky ze slavností :-) Už aby byl aspoň čtvrtek :-S V práci je to docela otrava..... vůbec mě to tu nebaví ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! ;-) Trochu nestíhačka. Tak jsem vás pozdravila a můžu jít zase pracovat.
Odpovědět
jen ne čtvrtek, to dělám test :-| jů musím běžet, v deset mám být u kadeřnice :-D :-D :-D
Odpovědět
Vero, taky zdravím ať ti to utíká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To zvládneš ten test ;-) , já jdu zase ve čtvrtek na kontrolu do nemocnice, tak sem zvědavá, jak dopadnu :-| A jestli nechceš čtvrtek, tak ať už je pátek, to by bylo úplně nejlepší :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Zdeni jj pátek by byl nejlepší ;-) ;-) ;-) Tak jsem přišla ze zkoušky, super, mám jasno, závoj bude nakonec dole :-D :-D :-D :-D Předtím bude ještě melír nebo uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, moc krásný vlásky, budeš jako princezna :-) Dneska jsem asi potkala tvého budoucího muže na obědě, jestli jsem ho dobře poznala podle fotky z alba, ale myslím, že to byl on ;-) :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D Jo určitě to byl on, je hrozně zarostlej, už nadávám a během 14 dnů se jede stříhat, tak snad budu spokojená :-D :-D :-D Jinak díky, tohle byla taková rychlovka, ale první nic moc a tento druhý romantický jj ten jo, takže rovný vlasky mít nebudu....
Odpovědět
Profilova fotka
Majko a bude se stříhat na krátko? ;-) Já když jsem poznala Aleše, tak měl vlasy až po pás, že si je zapínal do riflí, postupem času zkracoval a zkracoval a za těch sedm let, co sme spolu byli před svatbou se dostal až úplně nakrátko, teď už to má zase vzadu trošku delší, ale zase se chce jít nećhat ostříhat :-)
Odpovědět
Zdeni asi jo. Myslím,že to bude aj pohodlnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě je to pohodlnější nakrátko ;-) , já jsem Aleše nikdy nenutila, aby se ostříhal nakrátko, protože on měl v tomhle svoji hlavu, ale postupem času na to přišel sám ;-) :-)
Odpovědět
Přesně, on nad tím začal taky uvažovat sám x-) x-) x-) právě proběhlo krmení divoké zvěře, Zdeni jednu spešl fotku pro tebe dám do alba, naše roztomilá andulka, jak vidí, že něco jíš, musí jít ochutnat, momentálně se ládovala sýrem a jak mu jel, ukázka v albu
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, moc hezký účes. Bude ti to určo moc slušet. ;-) Já se dnes chystám na zkoušku líčení a ke kadeřnici za týden.
Odpovědět
Profilova fotka
No ta si dává :-N Je úžasná :-D :-D :-D My máme u našich pejsánka - to je taky náš největší mazlíček, je to Maltézák a jmenuje se Zeyko, zkusím dát nějaké fotky do alba, jestli nějaké tady v práci mám.. ;-)
Odpovědět
Mjko Hezkej účes, bude ti to moc slušet ;-) a testík určitě zvládneš - já teď taky šrotím v pátek jedu na zkoušku Zdeni budu na tebe ve čtvrtek myslet aby ti dobře vše dopadlo a mohla jsi zase jíst zeleninu, alespoň z části :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aho Chechti, díky moc za podporu ;-) :-)
Odpovědět
Zdeni taky na tebe budu moc myslet ale to ty víš viď ;-) Holky děkuji x-) x-) x-)
Odpovědět
Holky už mám konečně boty a o víkendu už jsme rozdali babičkám a sourozencům oznámení a v týdnu chceme dorozdat ostatním svatebčanům
Odpovědět
Profilova fotka
majko, opravdu pěkný účes, taky to chci nějak takhle. Já jdu na zkoušku až teď v pátek a pak si jdu zkoušet šatky a pak hurá na slavnosti zapíjet svobodu, i když já pak budu svobodu i vítat, protože budu Svobodová...už aby to bylo
Odpovědět
Chechti a nezapomeň jedno vzít toho 31. 8-) 8-) 8-) 8-) pro mě :-) gimulko děkuji, mám fakt radost, je to super romantický, jen zepředu se fotky nepovedly :-( , ale nevadí....
Odpovědět
majko nezapomenu - dneska chci zase udělat nějaké nové papíry, abych mohla tisknout - další
Odpovědět
Profilova fotka
Majko díky... vím to a jsem za to moc ráda, moc mi to pomáhá ta Vaše podpora ;-) :-) Gimulko, tak to budem na slavnostech zapíjet obě, ty svobodu a já narozky, já sice jenom limonádou, ale i tak si to užijem... ;-)
Odpovědět
chechti díky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?