Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Dekujuuuu :-)
Odpovědět
Ahojte holky :-) . Nějak vás po svatbě zanedbávám, ale prostě už nemám tolik času a hlavně přístup na internet. Doma zatím počítač (a tím pádem ani net) nemáme (možná o prázdninách), takže jsem odkázaná na chvilky, kdy jsme u našich nebo když jsem v knihovně - jako právě teď :-) . Jinak v manželství je blaze :-) , prostě pohoda, až občas lituju, že ta svatba tak rychle utekla. Ale co ;-) , každej den je nějaká radost - třeba jen to, že se manžel vrátí večer z práce, dá mi pusu a řekne, že jsem mu chyběla :-) . A nebo když mi pořád dokola tvrdí, že když budeme mít miminko, tak chce rozhodně holčičku (dokonce jsme se shodli i na jménech ;-) ) - i když není se čemu divit, doma byli tři kluci a pořád prý chtěli sestřičku :-) . V pondělí a v úterý jsme byli v Telči u rodičů a musím říct, že mám perfektní tchýni a tchána a dva švagry...prostě si nemůžu stěžovat :-) . V sobotu se chystáme na zábavu, tak si zase zatrsáme :-) :-D . Budu se snažit dorazit na sraz, aspoň abych vám ukázala fotky :-) . V bytě už máme ty hlavní věci zařízený - novou sedačku v obýváku a komplet novou ložnici, tak to je taky důvod k radosti :-) . Všem vám přeju, aby vám vaše svatba vyšla podle představ a manželství samozřejmě taky :-) . Papa Klára
Odpovědět
Profilova fotka
Clarco, vidím, že jsi naprosto spokojená žena. :-) Tak ať vám taky všechno klape podle vašich představ. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko, tak to je super, že jsi spokojená!!! A kdy je vlastně ten sraz?!
Odpovědět
gimulko, pokud se nepletu, tak ve středu 31. května. To asi budeš mít úplně jiný starosti, předpokládám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to budu doma a v kolik a kde? Sakraš my vlastně budeme dělat koláčky... :-(
Odpovědět
Vždyť to říkám, budeš mít úplně jiný myšlenky ;-) ...abych tě nějak nemystifikovala, tak se podívej do tématu sraz nevěst z vysočiny :-)
Odpovědět
Tady: http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Clarco, super x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Clarko a kdy přidáš do alba fotečky?
Odpovědět
Fotek mám na CD asi 160, tak se zkusím ještě mrknout a něco vybrat a přidat :-) . Možná to zvládnu o víkendu, nevím ;-) . Tak se mějte, já musím ještě něco vyřídit ve městě a pak domů.
Odpovědět
Profilova fotka
Užij si víkend Clarko....
Odpovědět
Článek se načítá
Přeji všem krásný víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji krásný víkend :-) Klárko, to je dobře, že jsi spokojená, tak to má být ;-) :-)
Odpovědět
Zdeni jak jsi prožila sobotu??? Já hrozně, učila jsem se na test, to bude krize, zítra se zase musím učit. Klarča si užívá manželství a to je hlavní....spokojenost....láska....a doufejme, že brzy mimi x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím holky. Tak jsem se vrátila z Brna. Do třech jsem trčela ve škole. Místo dvou testů jsme psali tři, ten třetí jsem nějak zazdila =-) , tak to bylo trošku překvápko. Ale dalo se opisovat, tak snad to dopadne dobře. Pak jsme s Ráďou objeli obchoďáky. Spoléhala jsem na Ikeu, že tam koupím růžové skleněné kamínky a oni je pořád nemají. Mají jenom bílé a modré. Tak jsem trošku zklamaná, protože mám strach, že už ty růžové neseženu... :-| A teď už jdu spinkat, protože jsem KO, hroooozně mě bolí nožičky... Jo a zítra jedeme s mýma rodičema rozvážet oznámení po mojí rodině, takže to budou zase zážitky :-) :-D Papáčko...
Odpovědět
ahoj Jitek tak doufám, že si rozvážku pěkně užíváte ;-) Holky pokud jste slyšely o této havárce, tak je byl kluk od nás z vesnice http://www.novinky.cz/08/59/15.html
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Tak musím říct, že to bylo docela náročný. :-) Taťka se u toho pěkně picnul, všude mu nalívali slivovici...no přijel pěknej :-) Maji, o té havárce jsem slyšela, je to hrozný... Jsem opěk KO, jdu hajat...dobrou...
Odpovědět
Jitek tak taťka pěkně slavil :-D :-D :-D Tak krásný sny ;-)
Odpovědět
Zdravím Vysočinu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) , tak jak jste prožili víkend? :-N :-D
Odpovědět
Také zdravím.... Zdeni celkem fajn, víkend jsem prožila učením a výletku do Znojma ;-) a ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Aho Majko, já jsem se konečně projela pořádně na kole, byli jsme se projet v pátek i v neděli, sice jsme toho moc nenajeli, jenom 50 km, ale bylo to dobrý, v tom větru se ani víc nedalo :-)
Odpovědět
Tak já jsem část víkendu prožila ve škole :-p a když jsem v sobotu přijela tak jsme šla hned budoucímmu tchánovi na oslavu 50tin - druhej den jsme jeli dědovi popřát k 80tinám a užívala jsem si neteřinky - už zase odjeli - bydlí až ve Zlíně :-( a pak jsme u kámošky trénovali břišní tance - zase mě začíná pobolívat pravý bok - tak doufám, že jsou to jen namožené svaly a né ledviny - to už bych si šla fakt skočit :-D A co vy holky??
Odpovědět
Holky, zatím se loučím, postýlka volá, bolí mě v krčku ach jo....tak jdu ještě na chvilku do pelíšku, v deset mám být u kadeřnice, zkusíme nějaký první pokus :-N zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Chechti :-) , my jsme taky trošku oslavovali, švagrová i švagr měli narozeniny, tak jsme v sobotu byli u nich, jenom jsme chvilku poseděli, byla tam i druhá švagrová s dětma, tak spíš takové rodinné setkání a vyblbnutí se synovcema 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, tak se z toho pořádně vykurýruj, ať jseš čilá jak rybička ;-) :-) Mě se podařilo přemluvit Aleše na ty pivní slavnosti, tak tam v pátek vyrazíme.... už se moc těším, dlouho jsme nikde nebyli :-D
Odpovědět
Zdeni, koukala jsem na program a extázi jsem tam neviděla :-o jen v pátek Bagr a Reflexy.
Odpovědět
tak jsem toho moc nenaspala, se nedá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, v sobotu jsme se byli dívat na spolužaččinu svatbu v Náměšti, bylo to tam hrozně rychlí ani ne 20 minut. Já jsem brečela ještě dřív než přijeli a pak celý obřad, teď mám slzy v očích, jen si na tu mou svatbu vzpomenu...ach jo já se fakt bojím, že budu pořád jenom brečet
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?