Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Zdeni, díky, mám ještě půl hodinky čas ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak já se přidám do diskuze - jáosobně na disky nechodila vůbec a na zábavy jen poskrovnu - to mi bylo asi patnáct a pak mě to vůbec nebralo a až teď občas s kámoškama vyrazíme na baskou jízdu a rozjedem to - chodíme hlavně na floridu a je fakt, že jsme tam pomale nejstarší, ale co my si dem zablbnout - raděj teda chodím na plersy a takovýhle události. Ale jestli Vám mohu poradit tak v Brně je super diska Sombréro - tam zas až tak mladý lidi nejsou a hrajou tam latinsko americké rytmy - je to kousíček od hlaváku
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já na diska nikdy nebyla a ani nebudu. To už jdu radši taky na ples. Před chvílí jsem se vrátila ze salonu. Zkoušela jsem si svoje šatky se všemi doplňky. Vypadá to fakt dobře. Mám radost, že jsem takovou bižu sehnala. :-N
Odpovědět
Holky tam už mám botičky - až o víkendu je snad dám do alba
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Konečně je pátek, huráááá :-D :-D Tak mi včera přišlo vyjádření z pošty k reklamaci těch skleniček a uznali to celý bez poštovnýho, takže penízky už mám zpátky ;-) :-) . Poštovný musím požadovat po Miadesign, tak tam budu dneska volat. Jsem překvapená, že to netrvalo ani týden, než to vyřídili, ale i tak mají u mě pořád minus za ty rozbitý skleničky, protože to mě ještě pořád dost štve :-S Ale jinak jsem ráda, že mám penízky zpátky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Vysočandy....dneska je tady moc krásně...tak doufám, že bude pěkně i o víkendu, zítra se jedeme podívat na svatbu spolužačky z OA do Náměště, aspoň se podíváme, jak to vůbec probíhá.... ;-) takový malý nácvik
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Přeju hezké ráno. ;-) Jé, gimulko, to ti závidím. Taky bych ještě jednu svatbičku ráda zhlídla.
Odpovědět
Dobré ranko ;-) Zdeni, tak to je prima, alespoň, že to uznali a mia to uzná také :-)
Odpovědět
Dobre ranko :-)
Odpovědět
ahojky žirafko ;-) ahojky žirafko ;-) ahojky žirafko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majko, dívala jsem se na tvé album a ty už by jsi se klidně mohla vdávat teď ...
Odpovědět
Gimul :-D :-D :-D :-D nemohla, ještě nejsou šatičky :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ale jinak máš všechno že? Ty jsi na tom líp než já, já sice šaty mám, ale ještě nějaké drobnůstky chybí...ale hlavně že máme ženicha :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo, zenich se docela hodi :-D :-D :-D
Odpovědět
gimul jj dá se říci že jo, ale stále nacházím nedostatky :-D No ženich je nejdůležitější to je fakt. No šatičky už brzy budou doufám, jestli zase něco objevím tak už mě klepne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nám už chybí jen koupit někde stáčené víno (to ale nevím kde), pak špendlíky, nějaký stužky na auto, sehnat myrtu, pro mě samodržící punčochy a krabičky na výslužky, ale asi to všechno nechám až na ten poslední týden....to pak budou stresy...
Odpovědět
:-) už se to blíží co :-) žirafko, jak se vede?
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, my už jen 15 dní. Bojim, bojim. :-o :-D To budou stresy.
Odpovědět
Vero, neboj to určitě spadne ;-) to se mi to kecá, já to mám za 99, ale chcu se vidět pak :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vero čeho se bojíš nejvíc? já: - že bude pršet - že mi to tchýně nějak pokazí, ale s tím už se pomalu smiřuju, ona to že každému říká, ať si vezmou igelitku s věcma na převlečení a klidně přijdou v riflích, hlavně že od nás si nechávají šít nové oblečení, ach jo NO a pak se bojím toho, že svůj svatební den probrečím dojetím, nebo teda při nejmenším aspoň ráno a pak obřad, pak už to snad bude v poho, mě se chce brečet, jen co si na to vzpomenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gimulko, já mám strach z počasí, z toho, že na mě bude každý civět (nemusím být zrovna středem pozornosti) a pak říkat slib do mikrofonu - to bude moje smrt. :-D A trochu mám nervíky z toho, abychom to všechno stihli podle časového plánu. Jo, a z mýho taťky. Mám ho strašně moc ráda a když ho uvidím, jak má na krajíčku (což on určitě bude - je hodně citlivý a už teď, když o tom mluví, málem se rozbrečí), tak se taky nejspíš neudržím.
Odpovědět
Holky to určitě zvládnete, držím palečky ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nebojte, všechno bude v pohodě a určitě si to krásně užijete. Já jsem se taky bála, že budu brečet dojetím, ale nakonec jsme byli jenom krásně vysmátý a v pohodičce a hrozně rychle to uteklo.... :-D Držím pěstičky, ať vám všehcno vyjde podle představ i s počasím i s rodinou a vlastně se vším ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem volala do Miadesignu ohledně těch skleniček a poštovný mi pošlou, takže penízky budu mít všechny zpátky - uffff :-N , byli v tomhle hrozně ochotní a vstřícní, takže je chválím ;-) :-)
Odpovědět
Majki, vede se celkem fajn... jenom to zkouskove by se mohlo preskocit... :-D
Odpovědět
Zdeni to je super ;-) alespoň že tak. žirafko, já dělám zkoušku ve čtvrtek :-|
Odpovědět
Majki, tak to ti mooooc drzim palecky... ja mozna ve stredu taky :-D
Odpovědět
žirafko, držím taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky všem držím palečky ke zkouškám :-)
Odpovědět
Zdeni díky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?