Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tam právě mají ty divný velikosti.... velký kalhotky a k tomu velká podprsenka... :-| nebo naopak ]-(
Odpovědět
Aha :-S
Odpovědět
Jdu vytvářet....a taky bych měla vyžehlit co, no nějak to udělám, zatím papa zastavím se tu zase :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ahojky a ať ti jde práce od ruky :-) ;-)
Odpovědět
To doufám, že půjde :-|
Odpovědět
Půjdu asi louskat ořechy na cukroví a dorty :-D :-D :-D :-D Ještě jsem nezačala :-|
Odpovědět
Prádlo počká :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Toho louskání jsem si taky před svatbou užila... :-D A prádlo opravdu nikam neuteče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdendo na Bráfově ulici je obchod kde plavky šili na míru..jo a myslím, že je to u té zastávky když jedeš ve směru do města
Odpovědět
Profilova fotka
Gimulko díky, podívám se tam..... :-) ;-)
Odpovědět
jen zdravím a zase jdu pracinkovat :-D ale juknutí být musí :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk Majko, jak to jde? ;-) :-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Nic moc :-D :-D :-D asi si udělám obídek a pak si pustím nějaký film a zavrtám se dotoho :-D :-D :-D , když to beremese mě tak láká :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dobrou chuť k obídku, co si dáš dobrýho? :-)
Odpovědět
Asi těstovinový salátek, mám na něj hroznou chuť :-D Jinak díky a tobě taky až půjdeš na obídek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem po obědě, do jídelny jsem nešla, protože to je přece jenom kus cesty a venku je opravdu hnusně, tak jsem si dala v kantýně vajíčkový salát a k tomu jsme si uvařila dobrý čajíček. No nic moc, ale hlad jsem na chvilku zahnala. Hlavně to bylo šíleně nezdravý.... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem konečně natiskla jmenovky a večer budu stříhat a přivazovat mašličky....však mám nejvyšší čas
Odpovědět
Gimul ahojky, tak jak jsi dopadla se závojem?? Jinak už máš všechno?? :-) Kromě těch jmenovek, ale ty už máš taky skoro hotový co?? :-D
Odpovědět
Gimul taky by mě zajímalo, jak jsi dopadla se závojem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím holky... S tím závojem u gimul to vím...psaly jsme si...půjčí jí ho v pohodě... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
K tomu závoji mi odpověděli: Samozřejmě Vám závoj půjčíme...to jsem fakt ráda... Chechto ještě všechno zdaleka nemáme, Viťovi ještě chybí košili - už teda doma jednu novou doma má, ale je mu velká, pak ještě krabičky na výslužky, objednat někde víno, jinak je všechno zamluvený, objednaný. Jo a ještě nemám punčochy a naušnice - na ty čekám až podle účesu, jinak já jsem komplet.
Odpovědět
Gimulko tak to je super - tak teď už se můžeš jen těšit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Dneska je nádherně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, zdravím...mám studijní volno, takže vás jdu jenom pozdravit a mizím... 8-(
Odpovědět
Ahojky holky, jé Jíťo ty se máš já bych taky brala studijní volno i když nevím jesli by mě to pomohlo
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci taky nějaký volno.... venku je tak krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooj já chci taky volno... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Gimulko, tak si ho uděláme, co? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych dneska mohla, šéf tady není...ale budu končit aspoň o půl hodiny dřív protože jdu na melír a zítra tak o hodinu a půl dřív protože jedu konenčně zase domůůůůůůůůůůů Jo a včera mě tak napadlo, že nemám žádný oblečení na převlečení, sice se převlékat ze svatebních šatů nechci, ale co kdyby mi šaty někdo náhodou nebo "náhodou" polil nebo tak něco. Holky budete se večer převlékat? A do čeho?
Odpovědět
Profilova fotka
Gimulko, já jsem se chtěla převlékat, měla jsem koupené takové světlé letní šatičky, které by se hodily na svatbu, ale nakonec jsem to v těch svatebních šatech vydržela až do konce :-) Já jsem si totiž ty šaty na převlečení nevzala sebou, musela bych se jet převléknout domů, a to už by bylo komplikované ;-) V těch svatebních jsem se cítila dobře po celou dobu, takže jsem ani neměla potřebu se převlékat :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?