Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Vero a co vestička? To už je tak brzy, jůůů se už těším na fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já vám závidím, že to máte před sebou, já bych se klidně vdávala znovu - samozejmě za stejného ženicha :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D Zdeni já už bych si zopakovala přípravy :-D :-D :-D sice ještě probíhají, ale hodně je hotovo a tak bych začala klidně od znova :-N
Odpovědět
Holky mě už se to taky blíží teď jsem koukala 72 dní a já pořád nemá ty oznámení - jsem fakt strašná - teda mám jich patnáct a dneska jich dodělám dalších osm - takže už mám alespoň pro svatebčany :-) Zítra nám budou dělat kuchyň jupí, jupí i když teda zase další penízky v čudu a tak nějak stále toho bude ještě dost na placení na svatbu - asi bych potřebovala vyhrát :-D ale asi nic nevyhraju protože nesázím a ani losy nekupuju :-D
Odpovědět
chechti, na sraz mi můžeš jedno oznamko rovnou vzít ;-) já bych ti ho taky vzala co ty na to? Alespoň to nemusíme posílat tou hroznou poštou :-D
Odpovědět
nazdárek :-D
Odpovědět
Tak papa loučím se s Vámi
Odpovědět
Ahoj clárko Majko jasně, že vezmu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Papa Majko, budu mávat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, vestičku jsme koupili. Včera to byla rychlovka. Přišli jsme tam, zkusil si ji na sebe a během pěti minut jsme odcházeli. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky na tu poštu pozor, ty jejich služby jsou čímdál horší.... ]-( ;-)
Odpovědět
Zdeni to mi povídej ]-( Už jsi vymyslela nějaký dáreček??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Chechto, to jsi psala ty, že z Claudie budou od května posílat fotku se šatama mejlem?
Odpovědět
Gimul asi jsem to byla já :-D , ale jen jsem něco takového zaslechla jak to říkali jiné nevěstě - tak nevím jak přesně to je - to by jsi se musela zeptat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... Zdeni: Koukala jsem, že v Kodaku na dolní straně ty hrníčky s obrázkama z fotek dělají...
Odpovědět
Ahoj Jitko, jsi tu ještě??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj chechti, koukala jsem na RPéčka... :-)
Odpovědět
Chechti, už se na oznamko těším ;-) a taky jsem ti právě poslala IP a omlouvám se, no jo no zapomněla jsem :-D Vero to je super....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Tak už jsem koupila dárek pro babičku a dědu. Snad se jim t obude líbit. Koupily jsme takovou keramickou sadu na proutěném podnosu - jsou to dva buclaté hrníčky na kafíčko a cukřenka, jsou hnděé, jakoby hliněné a jsou na nich vyryté takové drobné modré kytičky.... novím, jak to přesně popsat, ale je to dárek pro oba na památku a vypadá to moc pěkně, je to takový roztomilý, jako že to patří k sobě, tak doufám, že se jim to bude líbit ;-)
Odpovědět
Zdeni určitě bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni....konečně pátek :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Chechti, mě se to zdá jako dobrý dárek, oni si vaří každý večer k televizi kafíčko, tak budou mít ve stejném hrníčku i s cukřenkou, pak dám vědět, jak jsem uspěla..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky poraďte kam zajít před svatbou na manikůru, chtěla bych si i nechat udělat francouzskou a nějak nazdobit....
Odpovědět
Určitě dej vědět - ale myslím, že je to hezký dáreček :-D Holky normálně začína se tu rozmáhat něco co mě dost štve a to to byl takový poklidný servr. Neregistrovaní přidávají příspěvky do gratulací ve svatebních albech a urážejí již mladé paní. Vím, že se to na diskuzís na netu běžně děje, protože u obrzovky jsou všichni king, ale tady to bylo jiné - bylo to tu poklidné a upřímné a když se něco někomu nelíbilo tak si to moh vyřídit přes IP a nebo přece nebudu kvůli tomu, že se mi někdo nelíbí mu to hned psát do gratulací u svatebního alba nějakým neomaleným způsobem - fakt je to hnusný a nevkusný ( teď viz svat. album alčátko) - co vy na to???
Odpovědět
Profilova fotka
chechto tak jsem si to četla a je to fakt drsný....jako to fakt nechápu, já tam snad ani svoje fotky nedám aby nás pak někdo takovýmhle způsobem pomlouval brrrrrrrrr
Odpovědět
Gimul s manikurou ti neporádím to fakt nevím No taky už jsem si říkala jestli to sem dát ( ty fotky) - nevím jestli bych to snesla aby mě někdo tak kritizoval, ale zase na druhou stranu to by pak tady ti tupci vyhráli
Odpovědět
Profilova fotka
Já se toho fakt bojím, určitě se najde někdo komu se tam něco líbit nebude a pak si na nás smlsne. Ale pro nás to bude stejně náš nejkrásnější den a nenechám si ho pokazit takovýma trapnýma kecama....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem si to taky přečetla a určitě musí jít o někoho zakomplexovaného, který si tímhle způsobem řeší své problémy a neuvědomuje si, že to může někomu ublížit :-( Ale jak píšeš Chechti, pokud se budeme bát a nedávat sem fotky, tak ten člověk vyhraje a to je to, o co mu jde - takže to chce to překonat a nevšímat si ho ;-) . Určitě je to těžký, ale těch normálních je tady většina, tak se nezvdávat, ono ho to přestane bavit (nebo ji) :-N
Odpovědět
jj, holky mi se nedáme :-) A jak píše zdeni, těch normálních je tu víc, ale bylo by lepší kdyby neregistrovaní nemohli přispívat ani do gratulací
Odpovědět
Profilova fotka
To není špatný nápad, neregistrovaným všechno zakázat ;-) :-) ,aby nás nemohli zlobit 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?