Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maruško: Cukroví jde mimo mě, budoucí tchýně už je v důchodu, takže se rozhodla, že bude pro jejich stranu péct sama se svýma "kamarádkama" :-) a moje mamka ochutnávala na různých svatbách až vysondovala "prý" to nejlepší...ale kdo to je nevím. Zeptám se a pak ti to písnu, jestli budeš chtít...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nevím, jestli jsem to sem včera psala, už máme oznámení... :-) Už jsem ho blejskla do alba... Jsem z něho nadšená :-) Ale asi jako každá tady :-D
Odpovědět
Jitek oznamko je super ;-) Jj když tak písni, mně sice dělá hodně cukroví kamarádka, ale chtěla bych ještě něco přidělat někde tady poblíž a asi budu potřebovat nějaké dia, páč budu mít na svatbě 4 diabetiky, sice řekli že rádi zhřeší, ale chtěla bych alespoň něco pro ně mít na domů také ;-) Tak se zeptej já mám zatím jednu paní z Číměře u Vladislavi, moc krásně vypadaly fotky a hrozně krásně to tam vonělo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maruško: Jo tak už to vím. Je to paní Jakubcová z Moravského Krumlova. Sice trošku dál, ale prý dobrota :-) A pak prý dobře peče nějaká paní z Koněšína, tu měla sestřenice, kdybys chtěla tak, tad dej vědět, sehnala bych kontakt...
Odpovědět
Ahojky Vysočandy :-) tak se mi zdála zas noční můra o svatbě - no to chci vidět týden před to se asi nevyspím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky ;-) :-)
Odpovědět
Ahoj zdeni - tak jak se máš po ránu?? Jitek: krásné oznamko - stejné měla loni kámoška, moc se mi líby text ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aho Chechti, mám se docela dobře, venku je krásně, zase sedím v práci a porřád něvím, co koupit babičce a dědovi...jinak všechno úplně v pohodě, nálada zatím dobrá ;-) :-D A ty?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni....tak jsem byla včera na P-shinu a trvalo to jenom 10 minut já myslela že tam skejsnu aspoň hodinu, snad to bude mít aspoň nějaký efekt....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Gimulko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zdedo....dneska je tam zase tak krásně, já chci jít ven .....
Odpovědět
Profilova fotka
Gimulko, taky bych chtěla jít ven, ale dostanu se tam až kolem 11. na oběd. už aby to bylo.... 8-) Úplně nejradši bych byla někde úplně někde jinde než v práci, jela bych někam na výlet a užít si jara.... ;-) jééé to by bylo x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to jsme na tom stejně...
Odpovědět
ahoj holky ;-) Jitek děkuji za pí z M.Krumlova, tam se určo stavím, ten Koněšín mi něco říká, nejmenuje se Slabá?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majko, jakpak se dneska máš? :-)
Odpovědět
Zdendo, unaveně, spala bych, ale po půl 10 mám být u kosmetičky a pak jedu rovnou do Brna do školičky, už se mi pomalu blíží zkouška :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem dneska docela probuzená, taky už jsem o půl šesté v práci ;-) Tak si dej kafíčko a něco dobrýho k snídani a hned ti bude líp a zamávej z okna sluníčku.....dneska na nás zase krásně svítí 8-)
Odpovědět
ahoj Vero... Zdendo, už mávám a až pojedu busíkem a uvidím komíny, zamávám aj tobě, bude to tak ve 13:15hod. budu mávat. Ty sídlíš na kordu tam jak jsou doktoři? Nebo někde přímo vevnitř kam se já už nedostanu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, jo, já sedím na Kordu jak jsou doktoři. Já nevím, jestli bych zvládla ti jít taky zamávat, protože nevím, jak tu budu mít práci, ale určitě si vzpomenu až pojedeš okolo a budu mávat na dálku, ju? ;-)
Odpovědět
Mávej na dálku, já jedu směr M. Krumlov, tam přesedám z atomáku na bus do Brna....Ale až v dáli uvidím komíny, tak mávám, tak jen tak na dálku taky mávni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, budu mávat co nejvíc to půjde..... :-D :-D x-) A už jseš aspoň trošku probuzená sluníčkem? 8-)
Odpovědět
Jinak to je super, že jsi na kordu, to bych někdy mohla zajít jen na malou chvilku ;-) Znaš Janu Kopuletou? Taky tam sídlí, je to VF Černá Hora :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janu Kopuletou bohužel neznám, ale klidně můžeš přijít, zajdem na kafčo..... ;-) :-)
Odpovědět
Tak někdy až budu na atomce se určo stavím, spíš jsem tam často přes zimu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak joo, můžeš kdykoliv, ju? ;-)
Odpovědět
jjj, zdendo, já už chcu svatební den, chci to mít za sebou, chcu to zažít abych měla zase nějaké krásné pocity 8-) , jsem hrozně zvědavá jaké to bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíš, že to bude určitě jeden z nejkrásnějších dnů ve vašem životě a že si to užijete :-D Už se ti to pomalu blíží, uteče to jako voda a ani se nenaděješ a bude po všem x-) Mě to hrozně rychle uteklo, přípravy byly půl roku předem a ten den byl hned za náma, klidně bych si to zopakovala..... :-)
Odpovědět
Tak jsem se jukla za kolik dní, už 107, to se to pěkně snížilo :-D :-D :-D Jj to věřím, každá svatba je pěkná aj když se něco nevyvede, třeba déšť a nebo jak už jsem psala o známých, když přicházeli k obřadu tak ženich blbě stoupl a zlomil si nohu, bylo to ale aj na tuto maličkost super, oddali je, pak se jelo na sádru a pak se fotili a dorazili na hostinu, všichni na ně počkali aj když novomanželé řekli, ať se najedí, ale počkali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, nám zbývá už jen 23 dní. Teď jsme byli domluvit kytky. Tak jsem zvědavá na výsledek. =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?